Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı

Cemile

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
562
0
0
Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Şu Anki Değeri 691.72 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 317 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Ürün Özellikleri

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, NİŞANTAŞI SHOES Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı ürününü 691.72 Tl'den Satılmaktadır.

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Son Yorumlar
691.72 Tl ye satışta olan Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
317 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Hızlı kargolama sağlam geldi ve inanılmaz şık bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz ben 37 giyiyorum 37 aldım bi numara büyük alsaydım ayağımdan çıkardı yada bi numara küçük alsaydım topuğumdan fırlıcakto tam kalıp
İsim: B** S**
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: NİSANTASİSHOES

Yorum: güzel kendi numaranizi alabilirsiniz 37 giyiyorum 37 aldım tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Nisan 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Tek kelime ile mü kem mel tam numaramı aldım çok şık ve çok rahat
İsim: Z** G**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok şık bir ürün kendi bedeninizi alın
İsim: Ü** M**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldım kendi bedeninizi alın bendeki 38 tam oldu
İsim: E** S**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Ha ri ka çok beğendim. Tam numaranızı alabilirsiniz kibar bir ayakkabı
İsim: C** O**
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Beden:36

Yorum: 1 numara küçüğünü almam gerekiyor
İsim: G** H**
Tarih: 13 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Tam beden alabilirsiniz tahmin ettiğimden daha güzel ve rahat çok beğendim
İsim: T** A**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Çok şık ve rahat 35.5 numara giyiyorum 36 aldım tam oldu
İsim: R** S**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Tam kalıp çok rahat
İsim: D** G**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz çok şık güzel bir ayakkabı topuğu çok uzun değil daha uzun beklemiştim ama bu haliylede güzel.
İsim: H** K**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok çok beğendim çok da zarif tam numara alabilirsiniz
İsim: Ş** İ**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: 38 numara aldım. Tam numara alınabilir. Sadece arka kemer kısmı bol geldi biraz onun dışında gayet şık ve rahat
İsim: A** H**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzeller ara numarayım, bir büyük tercih ettim
İsim: Z** G**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Aşırı aşırı güzeellll ayağım 37 fakat sivri uç olduğu için bir numara büyük alınmalı ben 38 aldım tam olduu
İsim: S** K**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Rahat ve şık ayakkabı teşekkür ederim
İsim: c** m**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Bu kadar zarif, şık ve rahat bir ayakkabı olamaz çok beğendim tam beden alabilirsiniz.
İsim: B** Y**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık bir ayakkabı tam kalıp
İsim: S** B**
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: Çok rahat ve şık.
İsim: Z** T**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Çok şık çok rahat akşam sipariş verdim ertesi gün elimdeydi teşekkür ederim
İsim: A** K**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: O kadar iyi kiiii kusursuz geldi tam numaranızı almanızı tavsiye ederim.
İsim: G** B**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Hızlı bir şeklilde ulaşımı sağlandı, doğum günüme yetişti ☺ harika bir ayakkabı topuk boyu ideal ☺
İsim: T** G**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ürün tam kalıp aşırı rahat ve kaliteli, kargoda çok özenliydi ❤
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Tek kelimeyle mü kem mel. Ne zamandır istediğim bir ayakkabıyla. Ayaklarım biraz taraklı olduğu için tereddüt ediyordum. Tam numaranızı alabilirsiniz. Gerçekten şahane
İsim: B** M** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mayıs 2024

Yorum: Aşırı rahat ve çok güzel bir görüntüsü var ayakkabının tam kalıptır kendi numaranızı alın
İsim: N** G**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Çorapla ve çorapsız öyle şık bi ayakkabı ki bayılıyorum her giyişimde. Normalde 36,5 numara giyerim 36 o kadar cuk oturdu ki (ayağımın biraz taraklı olmasına rağmen). Kaliteli ve yürürken sıkıntı olmuyor.
İsim: Z** Ç**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendim çok rahat ve şık.Tavsiye ederim.
İsim: s** m**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Çok zarif ve rahat bir ayakkabı. Topuğu çok yüksek değil kurtarıcı bi ürün
İsim: A** Ş**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Eşime hediye olarak aldım bayıldı.Tam numara uygundur
İsim: C** S**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: arka bantlar sürekli çıkıyor. sıksaniz bile fayda etmiyor. yarım saat giydim ayaklarım mahvoldu. tam bir pişmanlık
İsim: d** y**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Tam kalıpmı
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ayakkabı net kaç santim? 5 mı 9 mu
Cevap: Merhabalar bu modelimizde topuk boyu 7 cm gelmektedir.

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: nereden gönderim yapıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz depolarımızın uygunluğu ve stok durumuna göre size en yakın olan noktadan gönderilmektedir.

Soru: merhaba 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Topuk bıyu kaç cm
Cevap: Merhabalar topuk boyu 7 cm gelmektedir.

Soru: Topuk kaç cm ?

Soru: Lacivert renk varmı?
Cevap: Merhabalar maalesef bu modelimizde bulunmamaktadır.

Soru: 40 numarası gelirmi
Cevap: Merhabalar stoklarımız 15 gün içerisinde güncellenecektir.Sayfamızı takipte kalarak bilgi alabilirsiniz.

Soru: Merhaba 38 gelecek mi
Cevap: Merhabalar bu modelimizde stoklarımız güncellenmiştir.

Soru: merhaba 39 numara ne zaman temin edilecek ?

Soru: merhaba topuklu kaç cm ???

Soru: topuğu kac cm
Cevap: Merhaba, ürünün topuk boyu 7 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 ne zamana gelir

Soru: Matt olani varmi?
Cevap: Merhabalar aynı modelimizde maalesef mevcut değildir.

Soru: Topuk boyu nedir
Cevap: Merhaba, topuk boyu 7 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Siyah 38 gelicek mi??

Soru: Iyi gunler. Topuk boyu ne kadar?

Soru: Düz taban ayak için uygun mu
Cevap: Merhabalar ürün günlük kullanıma uygun rahat bir modeldir. Düz taban ayak için uygundur

Soru: acil 39 numarası lazım ne zaman elinizde olur
Cevap: Merhabalar maalesef şu an için üretimi mevcut değildir.Devamı gelmeyecektir.Trendyol sayfamızı takipte kalarak bilgi alabilirsiniz.

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı Detay Resimler

Wanda Siyah Rugan Kemer Detay Bilek Bağlı Kadın Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü