Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Bu Ürünü Almalı Mı ?

Ozlem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,194
0
0
Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt En Düşük Fiyat Nerede?
Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Şu Anki Değeri 349.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Hakkında yaklaşık 2276 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Açıklama Ve Özellikler

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt ürününü 349.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt En Son Yapılan Yorumlar
349.99 Tl ye satışta olan Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2276 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: cok begendim tam bedenizi alin
İsim: D** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2022
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Her zaman tercih ettiğim bir marka. Hızlı iade, hızlı teslimat, kaliteli ürün. 190 85 kiloyum L beden gözüme çok bol geldiği için iade edip M beden sipariş verdim tam oldu, tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Duruşu kalitesi çok güzel eşim çok beğendi kendi bedeninizi alabilirsiniz modeli salaş duruyor
İsim: F** D** U**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Tam beden güzel ürünler, tavsiye ederim
İsim: B** E**
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel bi ürün eşime aldım üzerinde duruşu kumaşı harika tavsiye ederim
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: ürün bedeninize göre alabilirsiniz. Erkek arkadaşıma aldım ve gayet şık oldu.
İsim: B** E**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Ürün on numara ama beden olarak büyük alırken dikkat edilmesi gerekir.
İsim: Y** P**
Tarih: 26 Temmuz 2022
Beden: Beden:S

Yorum: gerçekten kaliteli bir ürün parasını sonuna kadar hak ediyor herkese de tavsiye ederim aynı gün içerisinde kargoya verilmişti boyum 184 kilom 74 M beden aldım salaş güzel durdu
İsim: M** i**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Grimelange ürünleri zaten güzel arkadaşlar kumaşı dokusu yumuşacık eşime aldık kendi bedeninizi alabilirsiniz kargo hızlıydı
İsim: G** G**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: ürünü çok beğendim gayet rahat. m beden aldım ta oturdu. rengi zamanla açılmasa daha iyi olurdu
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: tam bedeninizi alin
İsim: O** F**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel oversize bedeninizi alın
İsim: B** T**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: bir beden küçük alın
İsim: R** Y**
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: Eşime aldım çok güzel oldu, bir beden küçük alın mutlaka
Tarih: 28 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Kumaşı yumuşacık kalıbı da çok iyi erkek kardeşime aldım çok beğendi
İsim: B** N** A**
Tarih: 27 Temmuz 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: mükemmel kendime ve erkek arkadaşıma aldım bayıldık kesinlikle alın oversize ve çok kaliteli herkese öneriyorum
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: 1 beden küçük almanızı tavsiye ederim.
İsim: A** T**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: bir beden büyük alın
Tarih: 05 Temmuz 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Gayet kaliteli bir beden küçük alın
İsim: E** Ö**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz, çok güzel duruyor.
İsim: A** K**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kaliteli tam bedeninizi alin oversize zaten
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: Bedeninin normal bedeninizden bir beden büyük almalısınız gayet güzel kaliteli bir ürün
İsim: o** g**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Başarılı tavsiye ederim tam beden alabilirsiniz.
İsim: U** T**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: kaliteli ve gayet şık bedeninizi alın oldukça geniş
İsim: S** K**
Tarih: 19 Eylül 2021

Yorum: 1 beden küçük alabilirsiniz.
İsim: s** a**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kaliteli bir kumaşı var tam bedeninizi alabilirsiniz beklentiyi karşılayan bir ürün🤎
İsim: A** P**
Tarih: 25 Temmuz 2021

Yorum: bi beden küçük alinabilir
İsim: E** B**
Tarih: 19 Eylül 2021

Yorum: Çok iyi, biraz kalın, bi beden küçük alın
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: aşırı güzel bir tişört kendi bedeninizi alabilirsiniz kalitesi çok güzel
İsim: f** d**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz ürün gayet kaliteli ve şık duruyor
İsim: O** Ö**
Tarih: 27 Eylül 2022

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Ürüne Dair Sorular

Soru: 177 61 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.86 boy 80 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 180 83 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: Boy188 kilo89
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1.80 - Kilo 96
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1.80 kilo 105
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80 kilo 1.80 boy hangi beden olur?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 184 boy 71 kilo çok sallaş olmasın istiyorum hangi beden olur? çekme yapar mı ?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar bu tisortun L bedeninin cok acil almam gerek acaba stok ne zaman yenilenir😔😔😔
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 1 70 boy 95 kilo bol durmasını istemiyorum kaç beden alınmalı
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 186boy 89 kilo

Soru: 1.70 boy kilo 80 hangi beden olur

Soru: Selam,Boy 166 kilo 70 hangi size olmalı?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 170 boy 85 kg hangi beden olur

Soru: 1.80 boy 125 kilo için hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, 1.87 boy 68 kilo kaç beden tavsiyye edersiniz?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 75 kilo sizce beden hangisi
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 168 70 kilo ?

Soru: 1.65 50 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 180 boy 55 kilo

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt Detaylı Resimler

Wesley Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Siyah T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü