White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Şu Anki Değeri 18000.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Kullanıcılar Memnun Mu?

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Hakkında yaklaşık 46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Ürün Tanıtımı

White Hera 8+1 Fonk. Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 + B 1140 Ce + 8001 )_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Ürününün Satıcısı, Ferre White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) ürününü 18000.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Kullananlar
18000.0 Tl ye satışta olan White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Annem için aldık harıka kurulumu yapan kişi sorum çoklardı
İsim: N** D**
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Ankastre

Yorum: Harika bir ürün benim teslimatı biraz uzun oldu fakat sorunsuz temiz birteslimat aldım henüz tam olarak kullanmadım ama görüntü kalite çok iyiteşekkür ederim 👏👏
İsim: H** Y**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Çok beğendim
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ağustos 2023

Yorum: ilk tedirgin oldum almakta markayı ilk defa duydum ama harika bir ürünfırın çok güzel pişiriyo tavsiye ederim...
İsim: s** Y**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Satıcı: Tıklakapında

Yorum: görünüşü harika kargolama çok iyidi satıcıya teşekkür ederiz
İsim: E** A**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldım ve çok beğendi fırını pişirimi ocağı çok iyitek sıkıntı aspiratör borusu
İsim: A** A**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: cok kaliteli duruyor
İsim: C** K**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: ANNEME ALMIŞTIK ÇOK ŞIK VE KALİTELİ DİĞER MARKALARA İSİM PARASI VERMEYEHİÇ GEREK YOK
İsim: A** G**
Tarih: 05 Aralık 2022
Satıcı: Mgs Electronics

Yorum: mutfağıma çok yakıştı
İsim: S** Ç**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: çok güzel magazada iki katı para vermeye gerek yok kullanıyoruz çok memmunuz
İsim: **** ****
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: GüZel kuruldu ama kullanılmadı hala abime aldım çeyiz için daha kullanmadılr
İsim: B** t**
Tarih: 30 Ekim 2022

Yorum: fırını hala çözmeye çalışıyorum ama davlumbaz ve ocak harika
İsim: E** Ç**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: 4 yıl önce ferre almıştım cok memnunum yeni evimede aldım tam istedigim gibi
İsim: E** e** E**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Bayıldımmmm. Yazılar camın altında silinme ihtimali yok. Izgaraları döküm.
İsim: A** Ö**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: aşırı derecede hızlı geldi ilgili satıcı,satıcıya teşekkür ederim henüzkullanmadım,kullanınca ürünle ilgilide yorum yapacağım
İsim: y** d**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: fırınin pisirmesi güzel ama kullanımı zor Ocak kısmı gayet güzel amaankastresi çok çekmiyor bide çok sesli çalışıyor
İsim: E** D**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: gayet başarılı uygun fiyat yüksek kalite fırın çok güzel pişiriyor ocakdöküm ızgaralar çok kullanışlı tencereler güvende davlumbaz çekişi iyiben karbon filitre kullanıyorum ayrıca mutfağa şıklık katıyor
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Ürün çooooook kaliteli. Antalya'da ki servisi çoooook başarılı.
Tarih: 30 Kasım 2023
Satıcı: Blacc

Yorum: Çok güzel almanızı tavsiye ederim
İsim: C** b**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: göründüğü gibi geldi çok güzel şuan ilerleyen zaman da tekrar yorumyapacağım duruma göre
İsim: M** K**
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: Kurulumunu servis yaptı.. Harika durdu..
İsim: E** B**
Tarih: 02 Ekim 2023
Satıcı: Hodripazar

Yorum: Şu an için bi sıkıntı yok gayet güzel,şık ve kaliteli duruyor servishizmeti ve karga mükemmel di hiç bir sıkıntı yaşamadım.
İsim: Savaş K.
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: 5 yıldız yukarıda çıksın diye verdim . Fırınından uzak durun 6 sene önceçıkmış ürünü gönderiyorlar ayrıca ikidir servis çağırıyorum çalışmıyorürün ledleri yanmıyor bıktırdı
İsim: r** ö**
Tarih: 25 Aralık 2023
Satıcı: MAĞAZA SENİN

Yorum: Çeyiz için aldım gayet güzel geldi henüz açmadım ama korunaklı birşekilde gönderildi. Tavsiye ederim bi tanıdığım da daha var gayet memnunondan görerek aldım 🙂
İsim: H** T**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: satıcıya çok teşekkür ederim kargoda gayet hızlı geldi yukarı kadarçıkardılar serviste bir günde geldi kurulumunu yaptı
İsim: S** k**
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: ürünü severek aldım ferre marka alan arkadaşlarım sorunsuzkullanıyorlardı benim kargo hizliydi bir hafta içinde geldi kurulumyaptırdık kullanmaya başlayınca yorumlarim
İsim: H** Y**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: Ürünü henüz denemedim marka olarak iyi olduğunu araştırdım fakat asılkonu kargo süresi. Çok alışveriş yaparım bu kadar hızlı kargo görmedim.Siparişi gece verdim ertesi gün öğlen olmadan ürün teslim edildi.
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: ürün çok güzel bir aydır kullanıyorum sıkıntısı yok döküm ızgaralar lageldi fırını cok iyi ama nalet olsunki fırını 8 fonksiyonlu dye siparişettim 7 fonksiyon geldi kutu acilimi yapmış olduğum için iadeyleugrasmadim üstelik deprem bolgesindeyim ihtiyacım vardi 20 gun dahabekleyemezdim satıcıya bu sorunu ilettigimde ise yayınladığıklari ürünüdegistiDevamını Oku
İsim: H** A**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Ürün görselde gösterildiğinin aynısı orijinal Ürün tavsiye ederim çoksağlam bir şekilde elime ulaştı hızlı kargo
İsim: Ümit B.
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Aspiratörü çekmiyor ne yapabilirim acaba
İsim: Ünzile Ö.
Tarih: 12 Temmuz 2024

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Filtrelimi acaba
Cevap: Merhaba, bacasız kullanmak isterseniz servisden karbon filtre temin etmeniz gerekir

Soru: Merhaba üründe göz varmı ızgaralar dökümmü
Cevap: Merhaba,ocak 4 gözlüdür, ızgaraları dökümdür.

Soru: ocak ızgarası döküm mü
Cevap: MERHABA EVET DÖKÜM IZGARALI

Soru: Fırının özellikler nedir
Cevap: Ferre Lüks Serisi - 8+1 Fonk. Turbo Digital Emaye Izg. Beyaz Set ( B 1140 CE + 8001 + D024) Ferre B 1140 DÖKÜM IZGARA 1 GÖZÜ WOK BEKLİ,. 60 LİK BEYAZ CAM OCAK •4 Gözü gazlı ankastre beyaz cam ocak •DÖKÜM Izgara •8mm Cam Kalınlığı •Lpg veya Doğalgaz kullanım •Tüm bekleri aynı anda kullanabilme •Kolay temizlenebilir cam yüzey •Otomatik çakmak •Gaz emniyet sistemi •Yandan düğmeli tasarım Ferre D024 Beyaz Yatay Cam Davlumbaz - 650 m3 •3 kademeli hız ayarı •Bacalı ya da bacasız kullanım •Yıkanabilir alüminyum filtre •650 m³ çekiş gücü •2x25 W Led aydınlatma •Dokunmatik kontrol paneli •Dijital ekran Ferre 8001 8 Fonksiyonlu Turbo Digital Beyaz Ank. Fırın • 8 Fonksiyonlu • Turbo fan• Push buton düğmeler • Soğutma fanı • Fırın içi lamba• LCD dokunmatik ekran• 2 Tepsi 1 tel ızgara• Temizlenebilir iç kazan• Grill ve ızgara özelliği• Buz çözme • Çift emniyetli termostat• Tel raf • Brüt 64 litre• 24 Saate kadar programlanabilme Dikkat ocak üst model olan 1140 Ce wok bekli döküm ızgara olan ocak 2140 olan ocak modeli emaye ve Wok bek bulunmuyor.

Soru: Birde ocak lpg ye uygun mudur
Cevap: Merhaba,servis ücretsiz kurulum sırasında gerekli ayarlamayı yapıyor efendim

Soru: üst kısmı davlumbaz tarafı mutfağıma 50 cm maximum uygun oluyor .yüksekliği bu ölçüde olabiliyor mu acaba bu ürünün
Cevap: Merhaba maalsef 60 cm ebatında davlumbazımız

Soru: iyi günler bu ürünü doğalgaz bağlantılı sanıp aldık . herhangi bir aparatla tüplüden doğalgazlı hale çevirme imkanımız var mı
Cevap: Merhaba,ürün doğalgazlıdır efendim, herhangi bir aparata ihtiyacınız yok, kurulum sırasında ocak ile ilgili aparat gerekirse servis ücretsiz olarak yardımcı olacaktır.

Soru: Sipariş versem uarın yollayabılır mısınız? Trabzona..
Cevap: Merhaba efendim bugün karşıya verebiliriz yaklaşık 7 gün sürüyor lojistik süresi

Soru: Mrb fırın ölcüleri nedir
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.

Soru: Merhaba, reklam değil bilgilendirmedir. Ürünlerinizin sıralamasını yükseltecek (Fa vo ri Artırma) hizmetimiz tekrar aktif. Denemek için kullanıcı adımızda bulunan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Cevap: Sağolun iyi günler

Soru: merhaba 1 sene sonra yaptirricam kurulumu ama ucretsiz mi bide garantisi kurulumdan snra baslar demi
Cevap: Müşteri hizmetlerinden ücretsiz kurulum randevusu alıp kurulum yaptırabilirsiniz. Ürün garantisi kurulum ile birlikte başlamaktadır.

Soru: iyi günler kolay gelsin ızgaralar emaye değil demi döküm şuan inanamıyorum fiyatlar birden artmış hemde çok fazla indirim günleriniz olmayacakmi almak istiyorum ama aşiri pahalanmis
Cevap: Fyatlar yaklaşık 8.000 TL olarak güncellenecek efendim elimizde son malımızdan bir kaç set kaldı bir hafta içinde fiyat güncellemesi yapmak zorundayız artık

Soru: nerden gönderim sagliyorsunuz
Cevap: MERHABA BALIKESİR EDREMİTTEN GÖNDERİM SAĞLAMAKTAYIZ

Soru: ücretsiz kurulum için nereyi aramamız gerekiyor acaba
Cevap: Merhaba konumunuza en yakın Ferre yetkili servisinden destek alabilir misiniz

Soru: Üstte rezidans var mı sadece altta mı
Cevap: Merhaba,hem altta , hem üstte rezistans vardır efendim.

Soru: aydın da servisi varmi ücretsiz kurulum oluyormu
Cevap: Merhaba, evet efendim , tüm Türkiye geneli ücretsiz kurulum yaptırabilirsiniz

Soru: merhabalar döküm ızgarada bulaşık makinesinde yıkanabilir mi ?
Cevap: Merhaba,döküm ızgara bulaşık makinasında yıkanmaz efendim.

Soru: Fanı var mi
Cevap: Merhaba,evet efendim, turbo fanlı ve zaman ayarlı modeldir.

Soru: firın ölçüleri ne
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.

Soru: hava fritozu özelliği var mi
Cevap: merhaba karbon filtre takılabilir

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) Resim Ve Fotoğraflar

White Hera Turbo Digital Döküm Izgara Beyaz Set ( D024 B 1140 Ce 8001 ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü