Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Ürün Alınmaya Değer Mi

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Fiyatına Göre Alınır Mı?
Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Şu Anki Fiyat Aralığı 899.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Alanlar Memnun Mu?

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Detaylı Bilgi

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Ürününün Satıcısı, Defacto Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp ürününü 899.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Kullanıcı Değerlendirmeleri
899.99 Tl ye satışta olan Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: beklediğimden çok daha bol güzel durmuyor boyum 1.72 olmasına rağmen uzundu bide
İsim: z** y**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:34
Satıcı: DeFacto

Yorum: Daha önce su yeşili rengini almıştım kumaşı hafif ve çok rahattı. Siyah da almak istedim, yorumlar kafamı karıştırdı fakat yine de şans verdim. Pişman etmedi yine ve yine ve yine çok rahat. Teşekkürler DeFacto✨✨
İsim: R** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: İade ettim sevmedim
İsim: Z** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: S beden sipariş ettim, kalçalarıma çok dar geldi
İsim: Ayan H.
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Rahat yüksek bel ve kaliteli
İsim: ü** T**
Tarih: 12 Mayıs 2024
Beden: Beden:42

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Merak Edilenler

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Normal bel mi
Cevap: Merhaba, yüksel beldir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyu kac cm
Cevap: Merhabalar, Ürünün ağ kısmından başlayıp paça ucuna kadar olan iç bacak boyu şu şekildedir; 82 cm Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün kışlıkmı kumaşı
Cevap: Merhabalar, ürün yazlıktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz acaba

Soru: mankenin uzerindeki kaç beden
Cevap: Merhabalar, manken bedeni ürün açıklamalarında yazmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp Ürün Görselleri

Wide Leg Yüksek Bel Standart Boy Pantolon C6402ax24sp En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Emine Ayakkabı 0 15

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü