Windfree Premium Ar12bxfcmwk-sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Bu Ürünü Almalı Mı

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima En Ucuzu Nerede Bulunur?
Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Mevcut Fiyatı 30529.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında yaklaşık .

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Teknik Bilgiler

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima ürününü 30529.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima En Son Yapılan Yorumlar
30529.0 Tl ye satışta olan Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Ürün gayet güzel 1 günde elime ulaştı.Paketleme düzgün ve sağlam şekilde geldi.Satıcıya teşekkür ederim 👍
İsim: Serhat Ş.
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Egeizo İzmir

Yorum: ürün çok kaliteli görüntüsü çok şık evime çok yakıştı darıca da montajı bir hafta içinde oldu bağlı bulunduğunuz yere göre montaj süresi değişir klima işini yaza bırakmayın yazın günlerce sıra beklersiniz evim küçük olduğu için çabuk soğutma oluyor satıcı hızlı ve eksiksiz ürünlerimi teslim etti
İsim: E** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2023
Satıcı: Teraherb

Yorum: Gayet güzel ve sağlam geldi
İsim: ALİ C. S.
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2024
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Urun iyi paketlenmis sekilde kargo ile geldi kalitesinden memnun kaldik
İsim: İbrahim S.
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürüne Dair Sorular

Soru: inverter mi
Cevap: Evet efendim.

Soru: merhaba elektrik tasarrufu nasıl .
Cevap: Enerji tasarruflu inverter klima efendim

Soru: merhaba, Samsung sayfasında garantisi 6 yıl, yazıyor doğru mu?bu ürünü kapsıyor mu?
Cevap: 3 yıl iç 10 yıl dış ünite garantilidir efendim , anlık samsung kampanyası var ise yararlanabiliyorsunuz kurulum anında.

Soru: 4 metre uzunluk 4metre genişlik odaya kaçlik almam lazım 18000 yetermi
Cevap: Yetkili servisten telefon destekli keşif almanız gerekmektedir efendim

Soru: Odam 20 metrekare bu klima yeterli mi?
Cevap: Oda Büyüklüğü (m²) Yaklaşık BTU Değeri 10 - 18 m² 9.000 BTU 18 - 26 m² 12.000 BTU 26 - 40 m² 18.000 BTU 40 - 52 m² 24.000 BTU

Soru: Merhaba Gaziantep’e hangi kargo ile gönderiyorsunuz ve kaç sürer ve servis nasıl oluyor montaj için
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: Balkona atılan motorda varım yanında
Cevap: ben anlamadı soruyu

Soru: 20 metre karelik alan için yeterli olur mu bu ürün
Cevap: Yeterli olacaktır efendim.

Soru: premium plustan farki nedir
Cevap: Akıllı göz özelliği bu modelde yok efendim.

Soru: Yani süre veremiyormusunuz
Cevap: Maalesef efendim

Soru: benim odam 28 metrekare bu model ısıtma için yeterlimi
Cevap: Sadece ısıtma için yeterli olur efendim ısıtma ve soğutma için 18.000 btu luk bir klima almanızı tavsiye ederiz.

Soru: İyi günler Sizin bana montaj için talep oluşturmanız gerekiyormuş.Bir de sms le link gönderimi yapmanız gerekiyormuş. Bana talep oluşturup link gönderimi saglarmisiniz
Cevap: Talepleri tüeketici kendisi oluşturmaktadır efendim.444 77 1... samsung Türkiye yi arayarak kayırt oluşturmanız gerekmektedir

Soru: merhaba İstanbul satısı varmı birde servis kurulumu sizmi ilgileniyorsunuz
Cevap: İstanbula satışımız mevcut Samsung yetkili servisleri ücretsiz kurulum yapmaktadır

Soru: bu urunun kurulumu samsung yetkili servismi yapiyoe uru kapali kutu sifirmi.
Cevap: ürün kapalı kutu sıfır efendim samgung servisi tarafından kurulum ücretsiz bir şekil de yapılıyor.

Soru: genişliği kaç cm
Cevap: Net Boyutlar (İç Ünite, G x Y x D, mm x mm x mm) 820*299*215 mm Net Boyutlar (Dış Ünite, G x Y x D, mm x mm x mm) 660*475*242 mm

Soru: İstanbul’a gönderim yoksa nerden alabilirim
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: Merhabalar ürünün kendi garantisi 2 yıl motor garantisi kaç yıl acaba ?
Cevap: 10 yıl efenfim

Soru: kılimanın üretim tarihi birde montaj için gelen borusu bakırmı burunun uzunluk ölçüsü
Cevap: Merhaba efendim , bakır boru mevcuttur , 2022 yılı üretim tarihidir.

Soru: Windfree olunca diğerlerinden farkı nedir? Nasıl soğutuyor
Cevap: Wind Free, Samsung’un klimalarında kullandığı bir teknolojidir. Bu teknoloji, klimanın üflediği havayı dağıtmak için bir fan kullanmak yerine, havayı küçük deliklerden üfleyerek dağıtır. Bu sayede, klimanın üflediği hava daha yumuşak ve daha az rahatsız edici olur.

Soru: Merhaba ürün montajı kaç içersinde yapılıyor
Cevap: Servis iş planına bağlı efendim.

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Görseller

Windfree Premium Ar12bxfcmwk/sk A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü