Wireless Controller X-box One-PS3-PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Satın Alır Mısınız

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu En Ucuzu Nerede Bulunur?
Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Anlık Fiyatı 1179.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Kullanıcılar Memnun Mu?

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Ürün Hakkında Bilgi

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Ürününün Satıcısı, SFL Product Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu ürününü 1179.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Kullananlar
1179.0 Tl ye satışta olan Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: tereddüt ederek aldık fakat orjinal kol dan daha iyi çok memnun kaldık ilgili satıcı hızlı kargo teşekkürler ürün 15 gün sonra kullanıma kapandı almayın
İsim: Ç** B**
Tarih: 02 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SOUQ SQUARE

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Merak Edilen Konular

Soru: bluetooth olmadan nasıl bağlanır
Cevap: Hangi cşhada kullanacasınız

Soru: hediye şarj eleştiri gönderir işiniz
Cevap: Şarj kablosu göndermekteyiz

Soru: tuş takımı nasıl rahat futbol oynanır mı bendeki x box koluyla oynanmıyor
Cevap: Evet efendim Gönül rahatlığıyla Kullananilirsiniz

Soru: x box one s e uyumlumu
Cevap: Evet efendim uyumludur. Gönül rahatlığıyla Kullananilirsiniz

Soru: x Box series x ile uyumlu mu ? ve şarjlı mı ?
Cevap: Evet efendim uyumludur şarjlıdır

Soru: merhaba xbox series x ile uyumlu mu acaba?
Cevap: Uyumludur efendim

Soru: merhaba sizden aldıgım kol için x box dan bu kol 31 ocaktan itibaren çalışmayacak uyarısı gelmeye başladı sebebini ögrene bilirmiyim gerçekten çalışmayacak mı bir çözümü varmı
Cevap: Sorun Düzelecektir Efendim

Soru: benim düz üstü laptop var casper excalibur g770 ona olur mu gta 5 fifa pes oluyomu
Cevap: Evet efendim Uyumludur

Soru: Xbox one uyumlumu
Cevap: Evet efendim

Soru: Xbox one X uyar mı

Soru: x box one ile uyumlumu acaba

Soru: Xbox series s e bağlanabilir mi uzaktan yani kablosuz kullanabilir miyim series s de

Soru: ürün şarjlımı

Soru: kardeşim biz bu ürünü aldık Xbox seried s im kabul. etniyo ne yapacağız
Cevap: Nasıl efendim

Soru: Xbox series s ile uyumlu acaba ?
Cevap: Evet efendim %100 Uyumludur

Soru: Sizden satın aldığım Controller için, 01.05.2024'ten itibaren çalışmayacak mesajı gelmeye başladı. Öyle bir sorun varsa, hemen geri yollamak istiyorum. lütfen geri dönüş yapınız.
Cevap: Sorun düzelecektir efendim

Soru: Bluetooth bağlantısı varmı
Cevap: Hangi cihazda kullanacaksınız efendim

Soru: laptop için uygunmu

Soru: x box one s ile uyumlumudur

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu Ürün Resimleri

Wireless Controller X-box One/PS3/PC için 2.4G Kablosuz Game Controller Oyun Kolu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü