Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon-android-ıos-pc-ps4-tv Box Uyumlu Oyun Kolu Bu Ürünü Almalı Mı

Ceren

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Satın Alır Mısınız?
Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Şu Anki Fiyat Aralığı 899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Memnuniyet Durumu Nedir?

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Detaylı Bilgi

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Ürününün Satıcısı, M90 Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu ürününü 899.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Yorum Ve Değerlendirmeler
899.0 Tl ye satışta olan Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: öncelikle iademle ilgilendiğiniz için çok tşk ederim hemen geri dönüş yapıp paramı geri hesabına yatırdığı biz için çok tşk ederim bol kazançlar dilerim iyi günler
İsim: S** e**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: M90

Yorum: kesinlikle almayın bütün parçaları arızalı geliyor
İsim: A** Y**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: görüntü 10/10 fakat cok hızlı bozuldu
İsim: E** C** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba. ürünün arka tuşları hassasiyet ayarlı mı trigger şeklinde
Cevap: merhabalar yok efendim

Soru: ürün pillimi sarjlimi
Cevap: merhabalar şarjlıdır efendim

Soru: Ürün kaç mh pil
Cevap: merhabalar içinde pil yoktur şarjlıdır

Soru: urun telefonda baglaniyor mu baglaniyorsa eger butun oyunlari oynamak mumkun mu birde buton yapilanmasini istedigimiz gibi yapabilir miyizi
Cevap: Merhabalar pc ps3 ps4 ile uyumludur

Soru: Telefon için uyumlumu
Cevap: merhabalar değildir efendim

Soru: Telefon tutucusu varmı

Soru: Selam aleyküm telefonum (xiaomi note 9 ) pubg için uyumlu mudur??

Soru: joystick ve triggerlar aşamalı mı
Cevap: Merhbaalar değildir

Soru: tuşları hassas mıdır çoğu aldığım kolun tuşları içine göçtü çünkü bu
Cevap: Merhabalar bu ürün çok kalitelidir

Soru: Merhabalar ürün Bluetooth ile mı bağlanıyor yoksa alıcısı varmı
Cevap: Merhabalar masa üstü pcler için wifi aparat almalısınız efendim

Soru: Yanında WiFi apartın varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: Merhabalar cihazın içinden uzaktan kumanda için sürücü bulunuyor mu

Soru: Efenim kolun analoglarında ölü bölge varmıdır
Cevap: Yok efendim

Soru: Şarj girişi nedir
Cevap: merhabalar typcdir

Soru: android telefona uygunmudur

Soru: Merhaba ios ve android telefon ve ya tablete nasil baglanmali?
Cevap: Merhabalar ps3 ps4 ve pc uyumludur efendim

Soru: telefona Bluetooth ile mi bağlanıyor
Cevap: Merhabalar hayır efendim

Soru: merhaba ürün tayebsi girişlimidir ışığını istediğimiz zaman söndüre biliyormuyuz garanti süresi ne kadar🙏
Cevap: merhabalar typc girişlidir efendim 2yıl garantilidir

Soru: Xiaomi mi box s ile kablosuz eslesir mi
Cevap: merhabalar olmaz efendim

Soru: Merhaba, telefona baglayip oyunlar oynamak olur?
Cevap: Merhabalar malesef efendim

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu Fotoğraf Ve Görseller

Wireless Gaming Controller Kablosuz Gamepad Telefon/android/ıos/pc/ps4/tv Box Uyumlu Oyun Kolu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü