Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24- Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı En Ucuzu Nerede Bulunur

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Bu Ürünü Almalı Mı?
Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Şu Anki Fiyat Aralığı 23145.06 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Memnuniyet Durumu Nedir?

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında yaklaşık 201 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Detaylı Açıklama

_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

İzoly Witcher i5-10400F 4.30 16GB 512GB M2 NVME RX580 8GB 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Yüksek kaliteli ürünleri geniş fiyat çerçevesinde sunan İzoly'de bilgisayarlarımız en son teknoloji ile üretilmiştir ve hem kişisel hem de profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. >_x000D_

Özel ihtiyaçlarınıza uyan bir cihaz bulmanızı sağlamak için masaüstü ofis bilgisayarları, All in One'lar ve oyun bilgisayarları da dahil olmak üzere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. >_x000D_

Ek olarak, herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda size yardımcı olmaya her zaman hazır, bilgili ve arkadaş canlısı destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. >_x000D_

İzoly'den bir bilgisayar satın almak, teslimatıyla hızlı, olağanüstü müşteri desteği ile güvenilir, yüksek performanslı bir cihaz almak anlamına gelir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürününün Satıcısı, IZOLY Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı ürününü 23145.06 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında Yapılan Yorumlar
23145.06 Tl ye satışta olan Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
201 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok korunaklı bir paketleme şeklinde elime ulaştı bilgisayar çayır cayırçalışıyor teşekkürler
İsim: F** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İzoly

Yorum: ürün gayet başarılı paketleme yapılmış sorunsuz geldi oğluma aldımkurulumunu yaptık sorunsuz çalışıyor
İsim: E** Y**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: ürün çok güzel sapa sağlam sorunsuz teslim edildi oğlum için aldım veçok mutlu
İsim: özlem t.
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Oğlum için aldım çok memnun kaldım aynı özellikte cihazı toptancımda 20bine toplarım dedi fiyat şahane hız performans müthiş soru cevap çokhızlı çok teşekkür ederiz
İsim: **** ****
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: cizim icin aldim gayet basarili buldum, tavsiye ederim, sorunsuz geldihepsi once kendi kolisine sonrada tek koli icine koyulmus gayet saglamolmus, elinize sağlık
İsim: b** A**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: hızlı ve sorunsuz kargo için çok teşekkür ederiz tavsiye ederim
İsim: Yasin A.
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: guzel
İsim: Ö** K**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre gayet iyi ben memnun kaldım, ürünün paketlenmesi deçok iyiydi hiçbirinde hasar yoktu, ayrıca satıcıda her soruma ortalama15 dk içinde döndü ayrıca onlara da teşekkür ederim, almak isteyenleretavsiye ederim.
İsim: S** S**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: Ürünün paketlenmesi ve hızlı kargo sistemi çok güzel oğlum bilgisayardan çok memnun kaldı . Teşekkürler.
İsim: H** T**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Harika bir ürün hemde muadillerine göre oldukça uygun kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: Türker Ö.
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: Ürün çok güzel bayıldım özelliklede renklerine herkese tavsiye ederimkargo paketlenmesi ayrıca teşekkür ederim
İsim: E** T**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Cumartesi gunu siparis verdim Sali sabah erkenden ozenle paketlenmishasarsiz / sorunsuz bir sekilde teslim edildi. Herseyi ile kaliteliduruyor. Ayrica gerek whatsapp hatti gerek iletisim numaralarindan hersorumuza aninda cevap verdiler - geri donduler. Cok ilgililer. Guvenlealim yapabilirsiniz.
İsim: şafak s.
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: çok memnun kaldım.paketleme gerçekten güseldi.
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: oğluma aldım çok beğendi sağlam geldi
İsim: H** T**
Tarih: 23 Eylül 2024

Yorum: kargolama güzeldi sapa sağlam geldi gayet memnunuz
İsim: N** Ç**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten emeğinize sağlık teslimat ilgilenme her şey çok güzeldi gönülrahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim: K** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: kardeşime aldım severek kullanıyır
İsim: K** U**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok kısa sürede sağlam olarak elimize ulaştı, kurulum ve sonrasındadesteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Gerçekten çok kaliteli vekullanışlı çocuklarım çok sevindiler. İzoly e kalite ve destekleri içinteşekkür ederim...
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: gerçek oyuncular için tavsiye ederim
İsim: A** f** d**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: PC, oyunlarda ve photoshop uygulamalarında çok rahat, akıcı ve kalitelibir şekilde kullanıyorum .çok memnunum .kargoda çok hızlı geldi. tavsiye ederim
İsim: E** G**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Ürün kaliteli güvenilir satıcı
İsim: fatih a.
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: oyun için kullanıyoruz memnun kaldık
İsim: h** ç**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: ürün kalitesi çok güzel çok hızlı bi sekilde elime ulastı herşey içinteşekkür ederim.
İsim: E** i**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: beklenenin üstünde performans.
İsim: G** K**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Ürün sorunsuz teslim edildi. kurduk. hiçbir sorunu yok. firmada gayetilgili. bizzat arayıp sorunu olup olmadığını sorup bilgi alıyorlaröneririm. 👍
İsim: A** ı**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: ürün gayet iyi güzel hızlı ve sağlam geldi
İsim: A** E**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: merhaba ürünü beğendim. açıklamalarda ne yazıyorsa aynısı geldi.performans gayet yüksek.paketleme olsun güzel. Teşekkürler IZOLY
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: fiyat performansı
İsim: i** ç**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: ürünü alırken tereddüt bile etmedim o güzel ki satıciya çok teşekkürlerkargo sorunsuzdu hızlı bir şekilde elime ulaştı. bütün oyunları sorunsuzoynatıyor bu arada alacak olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir.
İsim: A** k**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Ürünü yeni aldım, ekranı gayet güzel her şeyi çalışıyor. İzolyfirmasının daha iyi yerlere gelip ünlenmesini isterim kendilerineteşekkür ediyorum.
İsim: R** A**
Tarih: 22 Şubat 2024

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Hz kaç destekliyor
Cevap: Merhaba, 24 inç 75 hz curved monitör ile gelmektedir, siparişinizi en kısa sürede bekleriz, iyi günler dileriz

Soru: kasanın yanında neler geliyor
Cevap: Merhaba görseldeki gibi monitör klavye mouse geliyor efendim iyi günler dilerim.

Soru: merhaba sinyal yok yaziyor
Cevap: Merhaba, internet üzerinde bulunan numaralarımızdan dönüş yaparsanız sizlere gerekli desteği sağlarız efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar efendim
Cevap: Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Soru: yayın+pubg aynı anda kaldıracak seviyede güçlü işlemcili bilgisayar lazım öneriniz nedir izoly
Cevap: Merhaba, istediğiniz özellikler için arama kısmına IZOLY King yazarak bu modeli inceleyebilirsiniz, sizler için daha uygun olucaktır, siparişinizi en kısa zamanda bekleriz , iyi günler dileriz

Soru: görselde 144 hz 1 ms aciklamada 75hz 5ms alıcıyı aldatmaya yönelik bir ürün görseli neden koydunuz ?
Cevap: Merhaba 1ms 144hz efendim

Soru: hard disk yok ama caliştirip oynayabilir miyiz yine ?
Cevap: Merhaba, üründe harddiskten daha üst özelliklerde olan 512 gb m2 ssd bulunmaktadır, bu sizlere yeterli olacaktır, iyi günler dileriz

Soru: Ekran kartı hafızazı kaç bunun
Cevap: Merhaba 8 GB ekran kartı hafızası vardır efendim. Siparişinizi bekleriz. İyi günler dileriz.

Soru: wwe 2k23 indirirmi kasarmı
Cevap: Merhaba, rahatlıkla oynarsınız efendim

Soru: merhabalar FPS değerleri neler ve monitör hızı kaç
Cevap: Merhaba, 24'' inç 75 Hz 5 ms Full Hd Monitör'dür efendim. internet üzerinde oyun testleri mevcuttur, inceleyebilirsiniz, güncel oyunlar için uygundur, siparişinizi en kısa sürede bekleriz, iyi günler dileriz

Soru: Gece alım yaptım hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Mng Kargo ile gönderim sağlıyoruz istanbul dan kargolanıyor.

Soru: İzmire kaç günde gelir
Cevap: Merhaba, Pazartesi veya en geç salı günü kargoya teslim edilir efendim.

Soru: valorantta kaç fps alır
Cevap: Merhaba 300

Soru: Ben bilgisayarı aldım ama monitörde no signal yazısı çıktı bunu nasıl düzeltebilirim
Cevap: Merhaba, HDMI Kablosunu yanlış yere takıyorsunuz galiba, Önce bilgisayarı kapatın, Bilgisayar kapalıyken, Monitör den Kasaya gelen HDMI kablosunu, Kasanın arkasında ki üstte ki girişe değil, En aşağıda ki Ekran kartı girişine takın, Ondan sonra açma tuşuna basınca açılır.

Soru: İyi günler sadece kasayı almak istiyorum diğer ürünleri almak istemiyorum ne yapmam gerekiyor.
Cevap: Merhaba, Trendyol arama kısmına İZOLY EXİT yazmanız gerekir efendim :)

Soru: bugün geldi ekran kartınıda taktım ama çalıştırınca monitörde sadece sinyal yok diyor nasıl çözerim
Cevap: Merhaba, internet üzerinde bulunan numaralarımızdan dönüş yaparsanız sizlere gerekli desteği sağlarız efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba bu bilgisayarda mount and blade 2 bannerlord oynaya bilirmiyiz bana oyun isimleri saymayın lütfen ya evet yada hayır
Cevap: Merhaba oynayabilirsiniz

Soru: byuu ürün ekran kartı iki yerde farklı yazıyor doğrusu nedir acaba
Cevap: Merhaba, Ürün başlığında yazıldığı gibi GTX 1650 Ekran kartı ile geliyor.

Soru: hocam özelliklerde monitör 144 hz yazıyor fakat yorumlarda 75 hz diyorsunuz anlamadım
Cevap: Merhaba, alt özellikler güncellenme halindedir, üründe 24 inç 75 hz monitör bulunmaktadır, siparişinizi en kısa sürede bekleriz, iyi günler dileriz

Soru: ekran kartını nvidia kullanma şansınız var mı ve nvidia olursa hangi modeli kullanırsınız?
Cevap: Merhaba ancient x modelimize bakabilirsiniz msi ekran kartı kullanıyoruz

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürün Resimleri

Witcher I5-10400f 16gb 512gb M.2 Nvme Rx580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Guzide Bilgisayar & Tablet 0 10

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü