WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Alınmaya Değer Mi-

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Alınmaya Değer Mi?
WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Şu Andaki Değeri 22999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Detaylı Açıklama

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Bosch WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi ürününü 22999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Yorumlar Ve Değerlendirmeler
22999.0 Tl ye satışta olan WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: urun gayet iyi.serviste iyidi.
İsim: Aydan A. k.
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YTM GRUP

Yorum: Sağlam kargolama paketleme kullanıslı
İsim: E** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: Teknosa

Yorum: Güzel ürün çok araştırdım fiyat olarak uygunu bulumca hemen aldımtavsiye ederim👍🏻
İsim: S** a** S**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Satıcı: Alicandanal

Yorum: çok araştırdık. harika bir ürün. Bosch kalitesi
İsim: **** ****
Tarih: 28 Temmuz 2024
Satıcı: FERHAN KILIÇASLAN DTM.

Yorum: Sorunsuz geldi. Servisi arayıp kurulumunu yaptık. 3-4 kez kullandımgerçekten mükemmel bir alet iyiki almışız.
İsim: A** A**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: ürünümüz geldi daha kurulumu olmadi ama borusan lojistik çalısanlariözellikle servis randevusu olusturan erdi beye ilgi ve alakasindandolayı çok teşekkür ederim.
İsim: B** D**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Satıcı: Aslanbey DTM

Yorum: Ürünü indirimli fiyat 19.650 ye aldım aşırı memnun kaldım gelir gelmezçamaşırlarımı attım çıkan toza inanamadım ve çok güzel kuruttu nemlibırakmadı.artık benim de kurutma makinam varrr😍bosch kalitesi👍🏻
İsim: D** Y**
Tarih: 27 Haziran 2024
Satıcı: Derya Home

Yorum: Ürünü Kasım ayında fırsattan almıştım gerçekten Bosch kalitesitartışılmaz üründen çok memnunum 4 günde geldi 3 gün sonrasında dakurulum için Bosch servisten geldiler hiç bir sorun olmadı bebeğimdendolayı ve evim kuzey cephe olduğundan almıştım harika bir ürün 👍🏻teşekkürler Bosch
İsim: Esin Y. C.
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: mükemmel hiç düşünmeden alabilirsiniz
İsim: i** e**
Tarih: 05 Haziran 2024
Satıcı: Yabeda

Yorum: Öncelikle çok teşekkürler ediyorum. Çok ama çok memnun kaldım.ilgilerinden, hizmetleri tek kelimeyle mükemmel bir firma servishizmetine kadar süper takip
İsim: M** K**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Satıcı: GALİP YAZICI

Yorum: İndirimdeyken aldım Sorunsuz bi şekilde elime ulaştı korkmadançekinmeden alabilirsiniz tavsiye ederim
İsim: Emrah R.
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok hızlı ve sapa sağlam geldi satıcı çok ilgili ürün çok güzel
İsim: f** e**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Ben aldıktan hemen sonra az da olsa indirime girdi ama indirimsiz halinihak eden bir makine bayildimmm hayatım kolaylasti resmen artikcamasirlar hic birikmiyor kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: E** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2024
Satıcı: Mustafa Kırotu

Yorum: sonunda benimde kurutma makinem oldu trabzondan 1 hafta içinde geldikurulumda hemen yapıldı çok teşekkür ederim hemen kullanmaya başladımkedisi olanların özellikle mutlaka alması gereken önemli bir ihtiyac
İsim: S** U**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim kargom 5 günde geldi kurulum içinde ertesi gün geldilerhersey problemsiz ilerledi tavsiye ederim
İsim: D** b**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Sağ salim ulaştı. Ertesi gün servis gelip kurdu.
İsim: Deniz G.
Tarih: 17 Mart 2024
Satıcı: ege shop

Yorum: ürün sapasağlam geldi güvenle alabilirsiniz ertesi gün kurulum için geliyorlar
İsim: t** k**
Beden: 06 Mart 2024
Satıcı: ege shop

Yorum: kendine yapa bılecegım en güzel şey bu kurutma makıneai oldu tamanlamıyla harıka keşke neden daha önce almamısım bı 4 aydır kullanıyorummükemmel bır makına herkeze tavsıye edıyorum
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Bosch kalitesi zaten bellidir, iyiki almışım kış için büyük kolaylık
İsim: H** K**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Sorunsuz ve hızlı geldi ındırımde aldık henüz kurulum yaptırmadık
İsim: E** S**
Beden: 30 Kasım 2023

Yorum: kargo çok geç geldi ama ürün güzel çıkan toza inanamayacaksnız şimdiyekadar niye kurutma makinesi almadım diyeceksiniz. Bosch kalitesitartışılmaz zaten
İsim: F** Ç**
Tarih: 30 Eylül 2024
Satıcı: Yabeda

Yorum: Harika iyiki de almışım
Tarih: 30 Eylül 2024

Yorum: Üründe kargoda sorun yok satıcıya teşekkür ederim, servis kurulumdayerinden dolayı sorun yapabiliyor alacakların bilgisi olsun.
İsim: İ** K**
Beden: 27 Eylül 2024

Yorum: On gün içinde geldi bosch yetkili servis hemen kurulumunu yaptıkullandıktan sonra tekrar yaparım inşallah memnun kalırım
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: Bosch servisi gelip kurulumunu yaptı . kapak cam olduğu için ve çamaşırmakinemiz Bosch olduğu için aynı marka aldık . çamaşırlar da çekme yadatüylenme yapmadı
İsim: Ö** k**

Yorum: ürün camı kırılmış ambalajı yırtık bir şekilde kapıma bırakıldığı içinürün performansıyla ilgili yorum yapamıyorum horoz lojistik personelibeni engellediği için sağlıklı iletişim de kuramadım iade süreci haladevam ediyor. teşekkürler trendyol.
İsim: K** Ş**
Satıcı: Güreller

Yorum: Çok sorun yaşadık tüm yorumlar harikaydı Bosch kalitesine de çokgüvenerek aldık ama saatlerce kurutmadı servis götürdü yine olmadı enson makineyi yenilediler tüm sorun çözüldü şimdi çok memnunum ama biheves alıp sorun yaşayınca moralim bozuldu
İsim: T** Ş**
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim . Kışa girerken çok ihtiyacımızı karşılayacak.
İsim: G** Ö**
Tarih: 24 Eylül 2024
Satıcı: KARDA

Yorum: Hiç sorunsuz elçine ulaştı servis bugün kurulum yaptı.piyasaya göreoldukça uygun
İsim: E** S**
Tarih: 21 Eylül 2024
Satıcı: Güreller

Yorum: Ben aldıktan sonra 1000₺ indirime girmesi hariç iyi şimdilik bi sorunyaşamadık yetkili servisi aradık gelip kurulumunu yaptılar
Tarih: 17 Eylül 2024
Satıcı: KARDA

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Merak Edilenler Neler?

Soru: Arçelik çamaşır makinesi üzerine kurulum yapılır mı acaba
Cevap: Merhabalar kurulum yapmazlar

Soru: merhabalar ürünün kapağı cam mı
Cevap: Plastik efendim.

Soru: merhabalar ben ürünü ayrı bir odaya kurmak istiyorum ama gider istemiyorum kurulum yaparlarmu
Cevap: Merhaba, yapılır sıkıntı olmaz.

Soru: Yumuşatıcı dökebiliyoröuyuz??
Cevap: Merhaba, hayır bu ürün çamaşır kurutma makinesidir.

Soru: Makinenin kendini temizleme özelliği var mı
Cevap: Hayır yoktur. .

Soru: markalar ha gi firmayla gönderim sagliyosunuz bide ben bosh camasir makinemin üzerine kurulum yaptircam şer iş getiriyor mu aparatı ve kurulumu nasıl yapiyor
Cevap: Merhaba horoz lojistik ile gönderim yapılıyor, alttaki makine Bosch’un ise kurulum yapılır

Soru: Merhaba Arçelik 9kg çamaşır makinasının üzerine kurulum olabiliyormu
Cevap: MERHABALAR SERVİS İLE GÖRÜŞÜP NET BİR BİLGİ ALABİLİRSİNİZ ASKI APARATI İLE OLABİLİR

Soru: Hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz acaba kırık gelme durumu için soruyorum daha önce aldığım ürün kırık geldi aynı sorunu yaşamak istemiyorum, Hangi ilden gönderim saglıyorsunuz kaç günde elimize ulasır Tokat Erbaa dan sipariş vereceğim
Cevap: Merhaba horoz lojistik ile istanbuldan gondermekteyiz efendim

Soru: kurutma makinesi için a0tr ile c1tr farkı ne hangisi daha üst model bilgi alabilir miyim
Cevap: C1 olan üründe kendi kendini temizleyen condönser sistemi vardır diğerinde o sistem yoktur

Soru: 244c1tr ile 244cttr arasındaki fark nedir
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Burdur Gölhisar ilçe merkezine gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Merhabalar, yapıyoruz efendim

Soru: Makinenin filtreyi kendinden temizleme özelligi var mi
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba bu modelmi yoksa Wag24100tr modelimi önerirsiniz arasındaki fark nedir?
Cevap: Merhaba, bu modelde filtre temizliğiyle uğraşmazsınız. Kendisi otomatik yapar.

Soru: 241a0tr ile arasında ne fark var hangisi daha iyi
Cevap: MERHABA 244 DE KENDİ KENDİNİ TEMİZLEME ÖZELLİĞ VAR 241A0TR DE BUHAR DESTEĞİ

Soru: Seri 4mü 6 mı acaba
Cevap: seri 6 dır efendim

Soru: nem sensör varmı
Cevap: mevcuttur efendim

Soru: merhaba Çamaşır.makinesi beko. ama dolap rafı altındaydı arada rafı olacak üzerine bu kurulum olur mu
Cevap: Merhabalar arada raf var ise kurulumu servis yapar

Soru: bosch camasir makinam var üzerine kurulum yapmak istiyorum servise bilgi yi kim veriyor aparatıni onları getiriyor
Cevap: Urunu sevk.ettikten sonra sizi arayıp servis yönlendirmesi yapacagiz

Soru: Ürünün ağırlığı ne kadar acaba
Cevap: Merhaba, 53,3 kg dir.

Soru: Merhaba Kurutma sonrasında giysilerin ütü ihtiyacı var mıdır? veya ütü ihtiyacı duymayan başka bir modelinizide tavsiye eder misiniz. Teşekkürler
Cevap: Tamamen ütü ihtiyacı olmayan bir model yok. Kırışıklık azaltma modu var ancak daha sonra ütü yapabilirsiniz. Bu size bağlı bir olay.

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi Ürüne Ait Resimler

WQG244C1TR 9 Kg A++ Isı Pompalı Beyaz Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü