WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,226
0
0
WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Alınır Mı?
WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Şu Andaki Fiyatı 27999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Alanlar Memnun Mu?

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Ürün Hakkında Bilgi

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Bosch WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi ürününü 27999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Kullanıcı Geri Bildirimleri
27999.0 Tl ye satışta olan WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bosch kalitesi ve keşke daha önce alsaymışım dediğim ürün.. ayrıca ürünüaldığım ürün benimle iletişime geçerek.. olası mağduriyette yardımcıolabileceklerini belirterek güvence verdiler.. ürünü yaklaşık bir aydırkullanıyorum. Sorunsuz😍 ben gidere bağlatmadım. Servis kokuyapabileceğini söyledi. Hazneyi boşaltmak çok dert değil.
İsim: B** K**
Tarih: 21 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Türker Home Dtm

Yorum: Çok memnunum iyi ki almışım
İsim: S** A** E**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: iyiki iyiki almışım harika bunca yıl kendimi yormuşummm
İsim: M** K**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Satıcı: Aslanbey DTM

Yorum: Çok iyi. Beğendikk
İsim: E** T**
Tarih: 04 Nisan 2024
Satıcı: GALİP YAZICI

Yorum: Bosch kalitesi tabiki canımmm kurutmam çok iyi çokkk
İsim: L** B**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: çok kaliteli bir ürün eşime hediye aldim çok memnun kaldi saticiilgiliydi teşekkürler
İsim: R** A**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Memnunuz 🙂 beklentinin üzerinde
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mart 2024
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: gayet güzel memnunum firmada çok ilgiliydi teşekkürler
İsim: E** N**
Tarih: 04 Aralık 2023
Satıcı: Ship Shop

Yorum: bu zamana kadar niye almamışız
İsim: Y** D**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Gayet iyi ancak kullanımına alışık olmak lazım
İsim: Hakan D.
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Üründen memnun kaldım fakat kıyafetleri kuruturken yoğun bir kokuoluşuyor sebebini bilmiyorum
İsim: M** s** B**
Tarih: 30 Ocak 2024
Satıcı: beyazkalite

Yorum: Satıcı iletişimi sıfır ilgisiz
İsim: Ş** A**
Tarih: 12 Kasım 2023
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim kesinlikle.. çamaşır makinesi üstüne monteetme aparatını servis ücretsiz veriyor.. çamaşır makinesi aynı markaysa
İsim: Rıdvan Ç.
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: çok güzel hep BOSCH kullanıyorum ve çok memnunum iyiki varsın BOSCH.
İsim: S** K**
Tarih: 22 Ekim 2023
Satıcı: ÖztunaDTM

Yorum: özenle paketlenmiş sorunsuz getirildi iki aydır aktif kullanıyorum memnunum
İsim: A** A**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Satıcı: Mustafa Kırotu

Yorum: Ürün hasarsız ve sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı. Kurulumu dateslimattan 1 gün sonra hemen gerçekleşti. Satıcı çok ilgiliydi çokteşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: B** N** M**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: İyi ki aldım kendime yaptığım en büyük iyilik. Tertemiz çıkıyor eşyalar3 günde geldi bi gün sonra kurulum oldu.
İsim: A** Ö**
Tarih: 24 Mart 2024
Satıcı: GALİP YAZICI

Yorum: Ürünün üretim tarihi aldığım tarihten 1 ay öncesi yepyeni ürün geldiharika ve uygun tavsiye ederim herkese
İsim: M** k** A**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel satıcı ilgili ve alakalı çözüm odaklı sorunsuz elime ulastı
İsim: nurcan k.
Tarih: 29 Kasım 2023
Satıcı: ÖztunaDTM

Yorum: Ürün görseldeki ile aynı geldi hiç bir hasarı yok horoz nakliyata ayrıcateşekkür ürünün kendisine gelince bosch olunca zaten fazla söze gerek yok
İsim: Necip P.
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Bizim ürün yeni teslim oldu . Ama üstünde böyle cizikler var teşhirürünü yollanmış gibi
İsim: M** a** O**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: ürün kargo kaynaklı diye düşünüyorum paketi parçalanmış halde geldifirmayı aradım durumu anlattım kurulum için açıldığında bak darbealmışsa geri alalım dediler ama herhangi bir darbe çizik yoktu makinayı2 haftadır kullanıyoruz eşim çok memnun makina çok iyi satıcıyateşekkürler horoz lojistik biraz daha dikkatli olsa iyi olur tek eleman taşıyamıyor
İsim: Ö** F** ö**
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: Bu puan satıcı ve kargonun hızına. Cuma günü aldım çarşamba günüelimdeydi. HOROZ LOJİSTİK ile geldi ve kapının önüne sırtında taşırkenhızlı bir şekilde çarparak koydu ürünü taşıyan kişi. Süngerlerledestekli olabilir ama ne kadar etkisi olacakki inşallah bozuk çıkmazürün. Daha kurdurmadım kullanmadım o nedenle güncellerim.
İsim: Saliha s. Y.
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: kapak lastiği kusurlu ürün gönderilmiş 1 Yıldız bile vermek haksızlık
İsim: N** A**
Tarih: 22 Aralık 2023
Satıcı: KUMDERELİLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: hangi kargo firmasıyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Horoz lojistik ile gönderiyoruz.

Soru: 244c1tr ile ne farkı var
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Merhaba kendi kendini temizleyen kondenser de yıllık servis çağırıp temizletmeye ihtiyaç varmıdır ?
Cevap: merhabalar efendim conderser temizliğini kendi yapan makinelerde yılda bir kere servis bakımı önerilmektedir

Soru: Kapak içi cam mı ğlastik mi acaba
Cevap: MERHABALAR CAM EFENDİM

Soru: Merhaba ürün teşhir ürünümü
Cevap: Tüm ürünlerimiz Bosch Türkiye garantisi altındadır. Sıfır kapalı ambalajlıdır. Teşhir, spot vs. ürün değildir.

Soru: Kurulum için üzerine yazdığınız numara asla cevap vermiyor yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhabalar tekrar arayın hemen yardımcı olalım

Soru: Merhaba WQG241AOTR 9 kg ısı pompalı kurutma makinesi elinizde mevcutmu
Cevap: Evet efendim elimizde mevcuttur.

Soru: Kendi kendini temizliyor mu
Cevap: Evet alttaki kondenseri kendisi temizliyor

Soru: Kendi kendine temizleme var mı
Cevap: Hayır yoktur

Soru: merhabalar boch Serie 6 kurutma makinesi üretim yeri neresi acaba Almanya mi başka bir ülke mi?
Cevap: Merhabalar ürün seri 6 dır , bütün kurutma makinaları Polonya’da üretilmektedir

Soru: Auto clean özellikleri nedir? Yani demek istediğiniz kendini temizliyor , yolda bir servis çağırmak mı gerekiyor?
Cevap: Hayır yilda 1 gerekmiyor. Kullanıma göre 2 yada 3 yil

Soru: iyi geceler kurutma makinesinden çıkardıktan sonra yine asarak havalandırmaya gerek var mı Yoksa direkt dolaba koyabiliyor muyuz
Cevap: Direk dolaba koyabilirsiniz

Soru: çok elektrik yakıyor mu
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Wq2410ttr ile bunun arasında ki fark nedir?
Cevap: Auto clean özelliği var bunda.

Soru: çamaşır makinesi ile kurutma makinesi arasında dolap olunca başka marka üzerine kurulum oluyor mu
Cevap: Evet rafın üzerine olacaksa kurulum oluyor.

Soru: merhabalar bu üründe LED var mı acaba iç LED
Cevap: malesef efendim

Soru: bosch marka çamaşır makinem mevcut. Kurutma makinesinin aparatınıda verecekmisiniz?
Cevap: Merhaba, Bosch marka kurutma makineleri sadece bosch, siemens ve profilo marka çamaşır makinelerinin üzerine kurulum yapılmaktadır. Yetkili servis ara aparatı kendi getirip ücretsiz takmaktadır.

Soru: Isı pompalı mı
Cevap: Ürün ısı pompalıdır.

Soru: Hangi ilden gönderim sağlıyorsunuz ve hangi kargo ?
Cevap: Merhaba, Adana'dan Horoz lojistik aracılığı ile gönderim yapmaktayız.

Soru: mekanik mıdır Dijital mi ? Teşekkürler
Cevap: Resmî siteden bakabilirsiniz Efendim

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi Detay Resimler

WQG244CTTR 9 Kg A++ Gri Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü