WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Ürün Alınmaya Değer Mi-

Seyda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
269
0
0
WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Satın Alır Mısınız?
WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Şu Anki Fiyatı 22400.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Detaylı Açıklama

Kurutma tipi _x000D_
Yoğunlaştırmalı _x000D_
Isı pompası _x000D_
Evet _x000D_
Kapasite _x000D_
10,0 kg _x000D_
Renk _x000D_
Beyaz _x000D_
Tambur yapısı _x000D_
Evet _x000D_
Kapı yönü _x000D_
Sağ _x000D_
Kullanma şekli _x000D_
LCD, Tuşlar _x000D_
Ek fonksiyonlar _x000D_
Gömlekler/Bluzler, Havlular, karışık, Kuş tüyü, Narinler, Pamuklu, Pamuklu Eko, Sentetik, spor giysileri, Süper kısa 40', Yorgan, yünlülerde son uygulama, Zaman programı sıcak, Zaman programı soğuk _x000D_
Ses seviyesi _x000D_
64 dB(A) re 1pW _x000D_
Enerji sınıfı 2_x000D_
A++ _x000D_
Yoğuşma verimlilik sınıfı 3_x000D_
B _x000D_
Su çıkış borusu _x000D_
Evet _x000D_
Su tahliye seti aksesuarı _x000D_
Evet _x000D_
_x000D_

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Bosch WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi ürününü 22400.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Hakkında Yapılan Yorumlar
22400.0 Tl ye satışta olan WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Hızlo kargolandı. Evimize ulaştı ve bugün kurulumunu yaptırdık. 11senelik tüm beyaz eşyalarımız Bosch ve bizi hiç üzmedi. O sebeple Boschalmak istedik. Çamaşırlar yıkanınca ağırlaşıyor mantığıyla 10 kilolukmakineyi tercih ettik. Kullandıkça eğer olumsuz bir durum olursagüncellerim yorumumu.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mustafa Kırotu

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Merak Edilenler

Soru: merhaba bu ürünün 9kg olanla ne farkı var,ikiside seri 4 mü
Cevap: Merhaba seri 4 tamburu 10 kg

Soru: merhaba,bu 10kg kurutma makinesini çamaşır makinesinin üstüne kurabiliriz değil mi
Cevap: Evet kurabilirsiniz , Bosch marka olması gerekiyor çamaşır makineniz

Soru: Hangi ilden gönderiyorsunuz
Cevap: Bursa’dan gönderim yapıyoruz

Soru: Bosh bayi kurulum ücretsiz mi?
Cevap: Servis kurulumu ücretsiz

Soru: merhaba 6.program mı 4 mü
Cevap: Ürün 14 programlıdır.

Soru: kurulumda su gideri gerekli mi ve kolay ütüleme özelliği var mı?
Cevap: Hassas programı ile daha az kırışık çıkarmaktadır su gideri olmadan kullanabilirsiniz

Soru: merhaba kazanı galaviz mi çelik mi?
Cevap: Celik kazan

Soru: Bir bayiden 25100 modeli yeni çıktı diye öğrendim. 24100 ile arasındaki tek fark 10 kilo olması mı ve 10 kilo modeli 9 kilo modeli kadar iyi mi? çünkü bayiler genelde 9 kiloyu önerdikleri için kararsız kaldım. yardımcı olursanız sevinirim..
Cevap: Merhaba 25100 modeli yeni çıktı tek 10 kg modelidir Bosch’un kg farkı vardır efendim, sizin ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz herhangi bir farkı yoktur bunun dışında

Soru: merhaba çamaşır makinem LG 9 kilo, iki makine arasına dolap koyarsak üstüne 10 kilo kurutma olurmu?
Cevap: Arasında dolap olursa koyabilirsiniz efendim

Soru: merhabalar ürününüzde şu tankının haricinde arkasında sabit su çıkışı için hortumu varmı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: makinenin üstüne mintey edecek aparat içinde var mı yoksa biz ekstra mi aliyoruz
Cevap: Montaj için yetkili servis getirecek

Soru: merhaba gri rengi varmi
Cevap: Satşta göremiyorsanız şuan için yoktur efendim.

Soru: Kazan çelik mi? Enerji sınıfı nedir
Cevap: Kazan celik enerji sinifi a++

Soru: Kırşehir merkez gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Merhabalar gönderim yapıyoruz

Soru: merhaba vestel çamaşır makinesinin üstüne kurulabilir mi
Cevap: Maalesef efendim sadece Bosch üzerine yapılır

Soru: Dolap icine, altta vestel camasir makinesi usste bosch makine kurulum olur mu ?
Cevap: Merhaba iki arada İran herhangi bir şey varsa kullanabilirsiniz birbirine montaj servis yapmaz ama arada ayıran bir dolap varsa herhangi bir problem yaşamazsınız kullanabilirsiniz 

Soru: merhaba,bosch çamaşır makinesi üstüne kurulabiliyormu,9kg olanda 613mm iken bu 10kg olanda 648mm
Cevap: merhaba altındaki bosch ise çamaşır makinesi yapmaktadırlar

Soru: Kurutma makinesi garantisi ? Lojistiği horoz nakliyat mi? Bosch yetkili bayisi misiniz? Kolay gelsin.
Cevap: Merhaba, 3 yıl, horoz lojistik, yetkili satıcıyız.

Soru: 9 kiloluk çamaşır makinesi üzerine 10 kg kurutma makinesi olurmu
Cevap: Merhaba altındaki makine Bosch ise koyabilirsiniz efendim

Soru: bulaşık Makinesi üzerine kurulum oluyor mu. markası Beko. olmuyor ise araya MDF bir parça koysam altta bulaşık Makinesi üstte ise kurutma Makinesi olur mu acaba
Cevap: Merhaba çamaşır makinesi üstüne olur efendim mdf ile ayırarak

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi Resim Galerisi

WQG25100TR Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü