WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim-

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Şu Anki Fiyat Aralığı 25270.59 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Memnuniyet Oranı Nedir?

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 127 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Teknik Açıklamalar

_x000D_

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Siemens WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi ürününü 25270.59 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanıcı Değerlendirmeleri
25270.59 Tl ye satışta olan WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
127 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kargo hızlı teslimat ve sorunsun yapıldı yetkili servis hemen randevuverip kurulum yaptı deneyerek yorum yapmak istedim aynı marka çamaşırmakinam üzerine ücretsiz aparat ile kurulum yaptılar ve servis kullanımıanlattı çok memnun kaldım çamaşırları önce yıkadım sonra kurutupyerlerine yerleştirdim mükemmel kolaylık bence her eve lazım özellikleçalışaDevamını Oku
İsim: K** Y**
Tarih: 03 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Blacc

Yorum: Harika bir makine kesinlikle alın büyük kolaylık
İsim: C** A**
Tarih: 04 Şubat 2023
Satıcı: İndiriminmerkezi

Yorum: Çok arastırdım sonu da en çok içime sinen bu oldu. Yakaladık 2 aydırkullanıyorum. Çom çok memnun kaldım. Çaşaırlaeı kesinlikle küçültmüyoryumuşacık yapıyor. Ve ayrıca çıka. Toza inanamazsınız. Eğer düşüncenixvarsa beklenmeden alın.
İsim: h** b**
Tarih: 16 Ocak 2023
Satıcı: Alkan Beyaz Eşya

Yorum: tabii ki Siemens kalitesi neden bugüne kadar almadığım için çok pişmanımçamaşırlarım mükemmel yumuşacık ayrıca çok fazla deforme etmiyor sonteknoloji bence makineden çıkarıp katlayıp dolaba yerleştirmek efsanehele şu kış aylarında çamaşır kurutmak eziyet oluyordu süper süper süpersüper alın aldırın
İsim: E** Y**
Tarih: 14 Ocak 2023
Satıcı: ARYILDIZ

Yorum: Bebekli her eve lazım
İsim: b** t**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Çok araştırdım bunun yorumlarına bakarak altım gerçekten muhteşem birürün keşke daha önce alsaydım çamaşırlar tam istediğim gibi çıkıyorbisürü pis toz pamukçuk çıkıyor onları gördükçe ferahlıyorum durumunuzvarsa mutlaka alın aldırın diğer beyaz eşyalar kadar gerekli bişeymiş
İsim: O** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ocak 2023

Yorum: siemens işte...
İsim: N** K** R** T** L** Ş**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Bir beş yıldız daha olsaydı verecektim☺ bugüne kadar neden almadımbilmiyorum çok büyük kolaylık çamaşır yıkadığımı anlamadım bile. Almayıdüşünenlere hemen alın derim. Simens zaten tartışılmaz marka. Kargo dasatıcı firmada çok iyidi 6 gün sonra yazıyordu 3. gün eve getirdilerayrıca teşekkür ediyorum.
İsim: İ** A** Ö**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Eşime hediye olarak aldım çoook memnun ☺
İsim: M** K** O**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Mükemmel ürün,almak isteyene şifdetle tavsiye edilir
İsim: F** A**
Tarih: 19 Temmuz 2022
Satıcı: İstanbul Ankastre

Yorum: ürün sorunsuz ve çok hızlı geldi çok memnunum iyiki almışım bugüne kadarniye almadım diye pişman oldum çocuklu aileler için büyük kurtarıcı kesinlikle
İsim: M** a**
Tarih: 22 Mart 2022
Satıcı: Güreller

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel. Çamaşır yıkamak artık düşündürmüyor. Çünkühemencecik kuruyorlar.
İsim: K** A**
Tarih: 22 Ocak 2022
Satıcı: İnci Beyazı

Yorum: Her evde olmalı keske önceden alsaydım
İsim: E** T**
Tarih: 04 Aralık 2021
Satıcı: Ekoyeri

Yorum: Kurutma makinesini aldığımdan bu yana sadece pamukluları kuruttum.Sonuçtan gayet memnunum. Çamaşırları dolap kuruluğunda programındakurutup kaldırıyorum. Havlular, bornozlar da gayet iyi çıkıyor. Hem deyumuşacık oluyorlar. Sadece biraz daha sessiz olsa iyi olurdu.
İsim: D** Ş** A**
Tarih: 17 Kasım 2021
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Ürünü neredeyse bütün yorumları okuyarak satin aldim ve çok çok memnunkaldım resmen camasir eziyeti çekiyormusum yıllardır kırıştırma yokdenecek kadar az katla hooppp dolaba alın aldırın satıcı ekoyerine deayrıca teşekkür ediyorum satış anından eve gelene kadar bilgilendirmeyaptıkları için çok memnun kaldım..
İsim: deniz a.
Tarih: 16 Kasım 2021
Satıcı: Ekoyeri

Yorum: Çok memnunum. Programları gayet yeterli. Su tahliyesi manuel. Böyleceher yere kurulum yapılabiliyor priz olduğu sürece
İsim: **** ****
Tarih: 11 Aralık 2023
Satıcı: BEYAZ EŞYA MARKET

Yorum: Mart ayında aldım kurulumu yeni yapildi hemen denedim çok memnun kaldımmix programda çalıştırdım çamaşırları kiristirmadan çok güzel birşekilde kuruttu filtrede biriken tozada şaşırdım doğrusu bir avuç tozçıktı neredeyse. Balkona kurdurdum aşırı rahatsız eden bir seside yokben çok sevdim kışın büyük kurtarici olacak 👍🏻
İsim: S** K**
Beden: 14 Ağustos 2023
Satıcı: TRUVA EV ALETLERI

Yorum: Ürün harika kargolama güzel 2 kere denedim memnun kaldım
İsim: serhan k.
Tarih: 06 Haziran 2023
Satıcı: ENUCUZUNADRESİ

Yorum: Hızlı kargo. Sağlam geldi
İsim: F** s** Y**
Tarih: 06 Haziran 2023
Satıcı: discount days

Yorum: çok kullanışlı ürün memnun kaldım
İsim: S** f** U**
Beden: 30 Mart 2023

Yorum: Güzel ürün.
İsim: h** s** ı**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: Öncelikle belirtmek isterim ki tanışma şirketi gününde ve özenle teslimetti. Makina kendine yapılacak en güzel bir armağan yumuşacık ve kuruşekilde çıkarıyor. Kumaş türüne göre bazıları ütülü gibi bazıları hafifkırışık ama sıcak katlanırsa o dertte kalkıyor. Simens kalitesi iç diyanharika su filtresi her kurutma işleminden sonra boşaltılmalı.
İsim: D** ç**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Cok memnunuz…
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Sıemens farkı ve başarılı
İsim: E** T**
Tarih: 03 Şubat 2023
Satıcı: sandıkçı ticaret

Yorum: Çok kaliteli
İsim: S** K**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: İyi ki almışım
İsim: Ç** A**
Tarih: 18 Ocak 2023
Satıcı: Localhome

Yorum: 10 yıldız olsa 10 yıldız verirdim öyle memnunum makinadan toz aslakalmadı evimde iyi ki almışım
İsim: R** A**
Tarih: 16 Ocak 2023
Satıcı: ENUCUZUNADRESİ

Yorum: kaliteli hızlı teslimat
Tarih: 02 Ocak 2023
Satıcı: Localhome

Yorum: ürün mükkkel tavsşye ederim
İsim: f** ç**
Tarih: 13 Aralık 2022
Satıcı: İstanbul Ankastre

Yorum: Yetkili servis bu modeli önerdiği için tercih ettim mağaza fiyatı 13 binküsürken indirimden 11900 e almak mutlu etti.
İsim: S** E**
Tarih: 17 Kasım 2022

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Ürün evin içine kadar bırakılıyor değil mi
Cevap: Merhabalar, evet ürün dairenizin içine kadar bırakılıyor. Bilgilerinize sunarım.

Soru: üründe wifi özelliği var mı uzaktan çalıştırabiliyor muyuz
Cevap: merhaba malesef bu model wıfı ozellıgı yok

Soru: Merhaba ürünün iç aydınlatması mevcutmu acaba…
Cevap: Merhabalar, teknik bilgi için Siemens çağrı merkezinden ürün kodunu ileterek dilediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Bilginize sunarım.

Soru: urun isi pompali mi
Cevap: Merhaba ewet ısı pompalı

Soru: Ödeme işlemine gelince axess kredi kartına taksit göstermiyor ne yapabilirm
Cevap: Taksiti bankanıza yaptırabilirsiniz

Soru: Merhaba kazan temizliğini servis mi yapıyo yıllık
Cevap: Merhaba kazanın yıllık temizliği yapılmasına gerek yok.

Soru: bosch marka çamaşır makinenin üzerine olur mu acaba?
Cevap: Merhaba,marka müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz

Soru: Su haznesi gidere bağlanabiliyor mu?
Cevap: Merhaba bu modelde baglanmıyor.

Soru: Merhaba, Samsung marka 7 kg çamaşır makinesinin üstüne montajı olabilir mi ?
Cevap: Evet efendim. Ücretsiz kurulum için resmi servisi aradığınızda ara montaj aparatı ( Alttaki ürün siemens değilse ücretlidir) istiyorum derseniz o şekilde yapabilirsiniz.

Soru: ÜRÜN ORJİNAL GERMANY ETİKETLİMİR TÜRKİYE ((((BSH)))MİDİR....TEŞEKKÜRLER
Cevap: Ürünümüz Türkiye üretimidir

Soru: Merhaba bosh makine üstüne direk kuruluyor mu apart vs ihtiyaç oluyor mu?
Cevap: Apart ücretsiz veriliyor efendm üst üste kuruluyor

Soru: Merhaba hangi lojistik firmasiyla gonderim sagliyorsunuz?
Cevap: Horoz lojistik

Soru: merhaba ürün iq 500 değil mi
Cevap: Merhaba, IQ 500 modeldir.

Soru: İyi satışlar anti alerjik olarak satılan cihazlar var bu cihazın ekstra öyle bir özelliği var mı birde NSF Sertifikası var mı
Cevap: Merhabalar, detaylı teknik bilgiler için Siemens çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Bilgilerinize sunarım.

Soru: ortalama ne kadar elektrik tüketiyor 1 kurutma
Cevap: Merhaba, ürünün elektrik tüketim değeri senelik ortalama kullanıma göre hesaplanıyor. Senelik 236 kwh tüketim değeri vardır. Bilgilerinize sunarım.

Soru: peki teşekkürler bilgi için. o zaman buradan sorayım, ürün horoz lojistik ile gönderilecek ve daire kapısına kadar çıkarılacak değil mi ?
Cevap: Daire teslim olarak gönderim yapıyoruz

Soru: Merhaba iq 300 bu irun mu acaba
Cevap: IQ 500 ‘dür efendim

Soru: Merhaba Bosch çamaşır makinesi üzerine ücretsiz kurulum yapılır mı
Cevap: Merhaba, Bosch çamaşır makinesi üzerine ücretsiz kurulum yapılır. Bilgilerinize sunarım.

Soru: gider borusuna ihtiyaç var mı ürün evin her hangi bir yerinde kullanılabilir
Cevap: Merhaba, gider borusuna ihtiyaç yoktur. Ürünün kendi su biriktiren haznesi vardır. Bilgilerinize sunarım.

Soru: Merhaba en kısa kurutma süresi nedir?
Cevap: Merhaba, en kısa program, süper kısa 40 dakika programıdır. Bilgilerinize sunarım.

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Ürünün Fotoğrafları

WT45W410TR A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü