WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Ürün Alınmaya Değer Mi?
WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Şu Andaki Fiyatı 20250.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Hakkında yaklaşık 26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Teknik Detaylar

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Ürününün Satıcısı, Bosch WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg ürününü 20250.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Kullanıcı Yorumları
20250.0 Tl ye satışta olan WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Piyasadan uyguna aldım teşekkür ederim
İsim: b** a** s**
Tarih: 29 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÖztunaDTM

Yorum: Hızlı ve sağlam elime ulaştı memnunum
İsim: e** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024
Satıcı: Netahome

Yorum: 2 kez kullandım.Çok memnun kaldım.
İsim: N** Ö**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Netahome

Yorum: öncelikle satıcının ilgisine çok teşekkür ederiz, kargo biraz geciktikonumumuzdan ötürü. makineye gelecek olursak çok güzel,çok memnun kaldık
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2024
Satıcı: GALİP YAZICI

Yorum: Yine şaşırtmadı 20 yıldır şaşırtmadığını gibi teşekkürler @bosch
İsim: Nevin A.
Tarih: 20 Mart 2024
Satıcı: beyazkalite

Yorum: Satıcı ertesi gün kargoya verdi, Çok hızlı ulaştı. Serviste hızlı birşekilde gelip kurdu.
İsim: Tuğba K.
Tarih: 09 Mart 2024
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: Bayıldımm iyiki almışımm severek kullanıyorum
İsim: E** T**
Tarih: 02 Şubat 2024
Satıcı: GALİP YAZICI

Yorum: Kargosu kurulumu olsun hiç sıkıntı yaşamadım kurutmasından da şimdilikçok memnunum
İsim: S** Ç**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Öncelikle başta Trendyol ailesi olmak üzere ve benimle her an irtibathalinde olan Bosch tan Gül Keser e teşekkürü borç bilirim. Buradayazılanları kurgu zannedenlerdenim. İçim rahat etmedi ki bu ihtimamakayıtsız kalamadım. Günümüzde rekabetin bittiğini zannetmiştim. Busebeble kendi adıma müşteri anlayışını hissettiğim için mutlu oldum.Umarım bu geleDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 10 Aralık 2023
Satıcı: Ship Shop

Yorum: Üründen çok memnun kaldım. tavsiye ederim büyük rahatlık..
İsim: E** N** Ç**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Bosch markasından vazgeçmiyorum şimdiki aldığım ürün fiyat performansolarak değerlendiriyorum.
İsim: S** Ö**
Tarih: 31 Mart 2024
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: satici cok ilgiliydi, siparişi n ertesi gunu benimle iletisime gecti.henuz kurulum olmadi umarim memnun kalirim. aksi bi durum yasanirsayorumumu guncelleyecegim
İsim: Z** Y**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Satıcı: YTM GRUP

Yorum: Ürün sorunsuz geldi ancak horoz lojistik ile kargo baya gecikti vekargoyu takip için ulaşması çok zor.
İsim: C** Y**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Ürünü çok büyük bir hevesle istemiştim. Satıcı değilde kargo firmasınınyüzünden hevesimiz kursağımızda kaldı. Devamlı olarak trendyol danalışveriş yapıyorum herseferinde adres güncelleme gibi birdurumumolmuyor istiyorum geliyor. Nehikmetse busefer adresim görünmemiş vesözde şirket ürünü Bingöle getirip hiç bize ulaşma gereği duymadan alıpgeri götürDevamını Oku
İsim: S** G**
Tarih: 23 Ekim 2023
Satıcı: ÖztunaDTM

Yorum: Hızlı kargo ve ilgili firma tşk ederim. Ürün geldikten 1 gün sonrayetkili servis ücretsiz kurulum yapmıştır.
İsim: E** F**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Öncelikle satıcı firmanın çok ilgili olduğunu söylemek istiyorum.Sürecin her aşamasında ilgili ve problem olması durumunda çözümodaklılar. Kargo firması küçük bir problem çıkardı ancak satıcı hemenilgilendi. Kurulum da iyi ve ilgili bir şekilde yapıldı.
İsim: A** T** Ş**
Tarih: 29 Aralık 2023
Satıcı: Ship Shop

Yorum: Ürüne diyecek bir lafım yon Bursa Horoz lojistik bizimle dalga gecergibi çamaşır makinesi çok ağır ama kurutma makinasını çıkarırım diyipkapının önüne bırakıp gitmişler 3. Kata çıkartmadan gitmiş gittiğimizdeçıkarırım dediği kurutma makinası da yanındaydı ikisinide bırakmışöylece babam rahatsız tam anlayamamış ne olup bittiğini ayrıca servise30-40Devamını Oku
İsim: İ** K**
Tarih: 17 Mart 2024

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Merak Edilen Konular

Soru: Yoguşmalımı ısı pompalımı
Cevap: Merhabalar, ısı pompalı efendim

Soru: Merhaba benim çamaşır makinamın üstü müsait değil kurulum için ayrı bir yerde kullanabilirmiyim
Cevap: Priz olan her yerde kullanabilirsiniz.

Soru: Kapalı kutu mudur?
Cevap: Merhaba, evet kapalı kutudur. Bosch bayisiyiz.

Soru: Merhaba ürün yenilenmiş ürünmüdür ve siz yetkili satıcımısınız
Cevap: Merhabalar , ürün kapalı paket yetkili satıcıyız efendim

Soru: Merhaba lar. 7 kiloluk, 50/60 ölçüleri Beko çamaşır makinesi ustune uygunmu?
Cevap: Merhabalar, 60x60 uygun olur efendim

Soru: kazanı celikmi
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Merhaba Vestel çamaşır makinesi üstüne kurulum yapabilir miyiz sadece aynı marka mı olması gerekiyor
Cevap: Merhaba, Bosch marka kurutma makineleri sadece bosch, siemens ve profilo marka çamaşır makinelerinin üzerine kurulum yapılmaktadır. Yetkili servis ara aparatı kendi getirip ücretsiz takmaktadır.

Soru: merhaba bir sorum vardı, ısı pompalı ne demek, yogusmali ne demek, bu hangisi, bilgi vereblr msnz?
Cevap: Isı pompalı efendim bu ürün ısı pompası yeni teknoloji

Soru: makinenin çalışması sesli mi sessiz mi
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: merhaba makine ısı pompalı değil mi ve priz olan herhangi bi odaya konulabilir mi
Cevap: Evet ısı pombalı istediniz yere koyulabilir

Soru: Kuzenimde de aynı ürün var kıyafetler çok çekme yapıyor diyor doğeumu ona göre almaya karar vereceğim?
Cevap: Programlama hatası yaparsanız bazı ürünlerde ufak çekmeler yapabilir ama tüm kurutma makinelerinde genel bir durumdur

Soru: seri 6 244C1 le aradaki fark nedir
Cevap: Seri-6 farkı var. 9 kg kendi kendini temizleme kondenser programı var.

Soru: ürünün kendi garantisi yokmu ekstra para niye ödeniyor sepete eklendiginde ayrıca kurulum ucratsizmi bilgi lütfen
Cevap: Kendi garantisi var 3 yıl kurulum üçretsiz extra para durumu yok extra siz trendyoldan sigorta tarzı bişey yaptırıyorsunu

Soru: İçinde led aydınlatma var mı
Cevap: Evet efendim

Soru: hangi kargo ile yolluyorsuunuz
Cevap: Merhaba, horoz lojistik ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: bu ürün ısı pompalı mi
Cevap: Evet ısı pompalı.

Soru: merhaba 9 kilo camasir makinasina atılan çamaşırları tek seferde kurutulmuş yeterli olurmu 9 kilo camasir makinasi icin
Cevap: EVET EFENDİM BU ÜRÜNÜN KAZANI ÇAMAŞIR MAKİNESİ GİBİ DEĞİLDİR BÜYÜK BİR KAZANI VARDIR YANİ SİZİN ÇAMAŞIR MAKİNENİZ 10 KG DA OLSA ORDAN CIKARIM KURUTMAYA ATTIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİNDE YETERLİ OLUR KAZAN HACMİ COK BÜYÜKTÜR BU ÜRÜNLERİN

Soru: Merhaba seri 4 kurutma makinelerinde beyaz ve gri renk arasında sadece renk farkımı var özellik farkı var mı?
Cevap: 8 kg mu yoksa 9 kg mu seri 4 ürün için soruyorsunuz

Soru: Ürün özelliği bölümünde yoğuşmalı yazıyor.ısı pompalı mı yoğuşmalı mı bilgi verirmisiniz
Cevap: Ürün ısı pompalıdır. Konu hakkında detaylı bilgi için markanın web sitesine göz atabilirsiniz.

Soru: ısı pompalımı ürün
Cevap: Evet efendim Sıcak havayı, ısıtıcı yerine kompresör ve ısı pompası sistemi kullanarak oluşturur

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg Görsel Galerisi

WTH22200TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 8 kg En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü