WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Alanlar Memnun Mu-

Elvan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
520
0
0
WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi En Düşük Fiyat Nerede?
WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Şu Anki Fiyatı 32999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanıcılar Memnun Mu?

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 234 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Detaylı Bilgi

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Bosch WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi ürününü 32999.0 Tl'den Satılmaktadır.

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumlar Hakkında Bilgi
32999.0 Tl ye satışta olan WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
234 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Her evde bulunması gerekiyor bence muhteşem kolaylık
İsim: Z** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: beyazkalite

Yorum: her eve lazım çok kullanışlı
İsim: Ü** S**
Tarih: 13 Ocak 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: gercekten harika bir urun. Bu kadar ilgili ve dürüst bir satıcıya cokzor rastlanır 🥰 bizzat ürün elime geçmeden aradı, bosch servisindenkurulum için randevu aldi. Horoz lojistik dışında her şey mükemmel ⭐⭐⭐⭐⭐ben üst üste koydurdum idos ile. Hem yıkıyorum hem de kurutma dayapıyorum eş zamanlı üstte. çıkan toz da inanılmaz 🙈
İsim: b** c** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Kasım 2022

Yorum: Çok hızlı kargo oldu üründe sapasağlam elinize ulaştı çok teşekkür ederim
İsim: g** k**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: ürün gayet güzel sorunsuz 1 haftada flan geldi.kullanimi gayet basit.ichacmi baya geniş.yaklasik. 2aydir kullanıyorum.iyiki almışım.he evetbiraz kiristiriyor.
İsim: pinar B.
Tarih: 08 Eylül 2022

Yorum: Bosch kalitesi yine kendini gösterdi çamaşır makinamız da bosch 14 yıloldu kullanıyoruz işkmgünki gibi sağlam bu nedenle kurutma makinasını dabu markadan aldık çok memnunuz bir ev işi yükünden kurtulduk kesinliklealın diyorum ayrıca horoz lojistik teşekkürler sorunsuz teslimat ilgialaka harika 👍 👍 👍
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Sorunsuz geldi , ürün güzel ancak 9 kg öneririm
İsim: B** K**
Tarih: 07 Mart 2024
Satıcı: Blacc

Yorum: Gayet hızlı geldi onun haricinde satıcıyı ilgilendiren hiç bir şey yokmarkanın sorumluluğunda olduğu için mükemmeldi
İsim: M** K**
Tarih: 23 Ocak 2024
Satıcı: BAYİDENUYGUN

Yorum: Kargoda sorun yaşamadım, ürünün perfırmansı gayet güzel. Tavsiye ederim
İsim: israfil D.
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Beğendim çok güzel her eve lazım
İsim: A** O**
Tarih: 29 Eylül 2023
Satıcı: GÜL GROUP

Yorum: ben alirken indirimdeydi fiyatına göre güzel tavsiye edilir
İsim: E** a**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: harika ürün
İsim: Y** R**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: iyiki almışım dedıgım ürünlerden aldığım gunden beri kullanıyorum bırkaç program yapısında tam kuruluk sağlamasana aşırı kullanışlı vekaliteli bır urun
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: her eve şart oldu artık büyük kolaylık
Tarih: 05 Mayıs 2023
Satıcı: FERHAN KILIÇASLAN DTM.

Yorum: Bebekli ailelere gerekli kışın çok iyi oluyor ama kıyafetleri birazyıprattı bebeklerinkini sık yıkandığı için sanırım. Suyunu kendinizboşaltmak zorundasınız gidere bağlanmıyor
İsim: M** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: bosh kalitesi
İsim: İ** U**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Aylardır kullanıyorum, çok memnunum
İsim: G** E**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Ürünü sorunsuz teslim aldım Bosch servisi ücretsiz kurulumunu yaptı vekullanmaya başladım memnun kaldım ben Bosch kalitesine güvendiğim içinbaşka marka arayışına hiç girmedim zaten kısa programda bile güzelkuruluk sağlıyor.özellikle siyah kıyafetlerdeki gözle bile görülen havve tüğlerden kurtuldum
İsim: E** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Nisan 2023
Satıcı: BAYİDENUYGUN

Yorum: çok güzel hayat kurtaran bir ürün
İsim: Tuba Y.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: super tsk ederiz
İsim: veysel s.
Tarih: 14 Mart 2023
Satıcı: Alber Group

Yorum: Kurutma kalitesi gerçekten güzel istenilen modda çalıştırabiliyorsunuzıslak çıkarmıyor kesinlikle koku yapmıyor ayrıca düzenli temizliğiniyaptığınız takdirde herhangi bir koku olmuyor hatta oda mis gibi kokuyor🤗 kargom da gayet sağlam geldi herhangi bir sıkıntı yaşamadım
İsim: g** A**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Çok memnunuz. Alın aldırın. Çamaşırlığı attık çöpe
İsim: D** Y**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Ben de bugüne kadar neden almamışım diyenlerdenim. Yaklaşık 2 aydırkullanıyorum çok çok memnunum. Toz artık gerçekten yok. Çamaşır as topladerdi yok. Çalışan çiftler için kurtarıcı diyebilirim
İsim: G** Y** A**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel kullanmaya başladık. Tavsiye ediyorum.
İsim: o** b**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Çok memnunuz.
İsim: M** C** A**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: kesinlikle her eve şart bir kurutma makinası zamandan buyum ölçüdetasarruf elektrigi de çok etkilemiyor
İsim: R** B**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Güzel ürün beğendim
İsim: A** G**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Sorunsuz geldi çok şükür
İsim: Z** K**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Kisa programda bile kocaman battaniyeyi kurutuyor. Cok memnunum. Etraftahic bir kiyafet olmuyor en guzeli bu bence. Kurutup direk dolaba kaldirabiliyorum
İsim: B** C**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Yaklaşık bir yıldır kullanıyoruz. Alın aldırın. Özellikle kışın işimikolaylaştırıyor. Acil çamaşırlarda hayat kurtarıcı.Herhengi bir giderebağlı değil suyu sol üstteki kutusunda biriktiriyor alıpboşaltıyorsunuz. Hele haznesine topladığı tozlar iyiki almışım dedirtiyor
İsim: S** B**
Tarih: 07 Aralık 2022
Satıcı: BAYİDENUYGUN-

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Kata kadar çıkarırlar değil mi bir de boyu kaç cm yükseklik
Cevap: Kata kadar çıkarıyorlar boyu 85 cm dir

Soru: mrb çamaşır makinem Vestel onun üzerine kurulum sağlanabilir mi koycak başka yerim yok ama
Cevap: Merhaba, yalnızca Bosch-Siemens-Profilo çamaşır makinelerinin üzerine montajlama kurulum işlemi yapılabiliyor. Bu markalardan farklo bir markanın üzerine montajlama işlemi yapılmıyor. Bilgilerinize sunarım.

Soru: sıfır ürün mü?
Cevap: Evet sıfır ürün

Soru: Ürünü şimdi alsam servis kurulumunu bir buçuk ay sonra yapabilir mi
Cevap: Merhaba, çeyizlik alınan ya da kurulumu daha sonra yapılacak ürünlerde hasarlı ürün iade süresi 14 gündür. Örneğin siz ürünü şimdi aldınız ancak 6 ay ya da 1 yıl sonra kurulumu yaptıracağınız zaman üründe bir hasar durumu söz konusuysa 14 günlük iade süreniz dolmuş olduğu için ürünü iade edemezsiniz.

Soru: Merhaba. Ürünün kapak cam mi acaba
Cevap: Merhaba ürünün kapağı camdır

Soru: merhaba ürünün kendini temizleme özelliği varmı acaba
Cevap: Merhabalar efendim bu ürün Self Clean Condenser özelliğine sahiptir.Bilginize.

Soru: tekrar stok girecek misiniz
Cevap: ürün tedarik asmasında, ürünü takip edersenız haberdar olabilirsiniz stok sahibi oldugumuzda

Soru: İsi pompalimi yogunlastirmali mi
Cevap: Merhaba, ürün ısı pompalıdır. Bilgilerinize sunarım.

Soru: Merhaba kapak açılma yönü değişebilir mi
Cevap: Merhabalar.. Kapak yönü değişmemektedir.. İyigünler dileriz..

Soru: su giderine ihtiyaç varmi
Cevap: Merhaba su giderine ihtiyaciniz yok

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderiyorsunuz evin içerisine kadar getiriyor mu?
Cevap: Merhabalar Horoz lojistik ile gönderim yapıyoruz. Kapıya kadar getiriyorlar.

Soru: Renkli elbiselerde koku oluyormu ?
Cevap: Kesinlikle koku yapmaz ,

Soru: wtw8541str modelinden farkı nedir ?
Cevap: Merhaba, wtw8541str aynı ürünün gri rengidir. Bilgilerinize sunarım.

Soru: aynı ürünün 9 kilo olanı var mı
Cevap: Diğer ürünlerimizin arasında mevcut, WTW85420TR Kod numarası ile görebilirsiniz. Bilgilerinize sunarım.

Soru: merhabalar Bu üründe ısı pompası var Acaba kurulum nasıl Gidere baglanıyor
Cevap: Merhaba bu ürün gidere bağlanamıyor. üst hazneden boşaltmanız gerekiyor.

Soru: Su tahliye hortumu var mı
Cevap: Bu modelde bulunmuyor

Soru: Kolay gelsin üründe yünlüleri kurutma özelliği var mı mesela kazak hırka vb
Cevap: Sağolun yünlüler final programı vardır

Soru: Merhaba, Kocaeli'ye gönderim yapıyor musunuz?
Cevap: Merhaba; Türkiye’nin her köşesine gönderim yapmaktayız.

Soru: Merhaba yorgan kurutma özelliği var mı
Cevap: Merhaba, teknik bilgiler için Bosch çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Bilgilerinize sunarım.

Soru: merabalar,ürünümüz geldi teşekkür ederiz. Bosch kurutma makinesi kurulum için Bosch servisten biz mi randevu olusturacagiz
Cevap: merhaba iyi günlerde kullanın. Bosch müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Ürünün Detaylı Resimleri

WTW85410TR 8 kg A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü