WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Tavsiye Eder Misiniz-

LeylaGökyüzü

Bilgili
9 Ağu 2023
284
0
0
WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli En Ucuzu Nerede Bulunur?
WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Şu Anki Fiyat Aralığı 24519.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Kullanıcılar Memnun Mu?

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Detaylı Açıklama

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Ürününün Satıcısı, Samsung WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli ürününü 24519.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli En Son Yapılan Yorumlar
24519.0 Tl ye satışta olan WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ürün çok güzel
İsim: Y** Ö**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MegaTeknoloji

Yorum: Beğendim çok sessiz çok programlı ve hızlı yıkıyor tavsiye olunur
İsim: A** A**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Satıcı: BEYAZDÜNYA35

Yorum: Görüntü olarak güzel görünüyor, teslimat biraz geç oldu, henüz kurulumyapılmadı bakalım servis kurulum yaptıktan sonra ne ile karşılaşacağız
İsim: M** M**
Tarih: 24 Şubat 2024
Satıcı: Blacc

Yorum: Çok güzel yıkıyor dusunmeden alin
İsim: b** g**
Tarih: 18 Şubat 2024
Satıcı: Smartevim

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel sessiz servis hemen geldi bağladı çalıştırdıharika 5 YILDIZ hak etti
İsim: A** A**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: çok hızlı teslimat yapıldı hiçbir sorun yaşamadım sorunsuz geldi kırıkçizik yamukluk hic yoktu servislede sorun yaşamadım teslimat mükemmeldiçok sessiz çalışıyor çamaşırlar tertemiz çıkıyor teşekkürler Samsung
İsim: H** A**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Alacak olanlara tavsiye ederim. Ürünün teknolojisi, sessiz ve kolaykullanım sağlaması ve üstüne 20 yıl motor garantisi sunması memnun edici.
İsim: F** A**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Satıcı: Mobimbo

Yorum: ürün çok güzel gayet kullanışlı
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ocak 2023
Satıcı: İndiriminmerkezi

Yorum: Ürün çok iyi
İsim: E** Ö**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: ürün paketli ,iyi durumda görünüyor menşei Polonya öğrendiğime göreSamsung ürünleri Türkiye için Polonya'dan geliyormuş 3 Günde kargoteslim etti servis kurulumundan sonraki çalışmasını göreceğiz yabaşbelası olacak yada baştacı !!
İsim: Y** H**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: Paranızı boşa harcamayın..! aldığım günden beri tüm proğramları denedimama hepsinde çamaşırlar kötü yıkanıyor Makina köpük bile yapamıyordeterjanı yumuşatıcıyı almıyor çamaşırlar kötü kokuyor ne yapacağımbilmiyorum milattan kalma makinalar daha güzel yıkar aldığıma pişman oldum
İsim: K** S** Ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Satıcı: BEYAZDÜNYA35

Yorum: Samsung kalitesi ses biraz yüksek temizleme ve sıkma çok iyi
Tarih: 04 Mayıs 2024
Satıcı: saypera

Yorum: Akıllı bıdık ya. Kullanımı kolay sessiz otomatik deterjan ve yumuşatıcıalımıda çok iyi. Birde program bitince bildirim atıyo yaramaz 😀
İsim: O** S**
Tarih: 30 Nisan 2024
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Yorumu günceliyorum makinamdan Şuan çok memnum sesiz çalışıyor veçamaşırlarıda gayet iyi yıkıyor satıcıya tşk ediyorum 🙏
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Kullanmadm daha ama ayarlari felan sevdim
İsim: V** S**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: makine kusurlu geldi iade kodu oluşturduk fakat kargo almaya bilegelmiyo sisteme gecmediginiz için
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Ürün sessizlik konusunda çok iyi fakat köpük neredeyse hiç yokEcoboubble teknolojisi diye aldandik ve temizlik konusunda da tatminetmedi sırf A+ diye yumusatici ve deterjan kokusu sıfıra yakın tekrartekrar düşünün derim.
İsim: B** Ö**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Sağlam geldi, Kargoda herhangi bir zarar görmemiş. Üstelik elime çabukulaştı. Ürün gayet de güzel memnunum ben sadece her program 11 kg uygundeğil tek sevmediğim yönü bu
İsim: E** C**
Tarih: 13 Mart 2024
Satıcı: Smartevim

Yorum: sessiz ve yapay zeka ile çalışan üstün bir makine. Pişman değilimaldığıma 🤟
İsim: Osman K.
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Hızlı satıcı hemen kargoladı. Sadece Borusan lojistik biraz geç kaldı.Wi-Fi özelliği çok fonksiyonel değil. Kapalı iken programseçemiyorsunuz. Makinanın yanından yapacağınız işlemi telefondanyapabilirsiniz. Daha denemedik umarım güzel yıkar. Satıcı hızlı aksiyonuiçin teşekkürler. Borusan Lojistik yerine daha hızlı bir kargoylaanlaşsa harika olur .Devamını Oku
İsim: E** A**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: ürünün elime ulaşmadı 10 günü buldu horoz lojistikle geldi ama sadeceşoför olduğu için tek kişi eve çıksak sorun oldu servis çok hızlıydıaynı gün kurulumunu yaptılar makine efsane uygulaması var kesinliklebeyaz eşyada Samsung tavsiye ederim ayrıca sentetik ve yünlü programı davar yok yazmıştı biri sürekli detarjan eklemek gibi derdiniz yokdolduruyoDevamını Oku
İsim: B** K**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: kesinlikle tavsiye etmiyorum ürün elime çok hızlı ulaştı satıcıya çokteşekkür ederim lakin kurulum yapıldıktan 5 gün sonra arıza verdi 3haftadır firma ile uğraşıyorum ürünü alıp gittiler ücret iadesiistediğim halde kaç sefer aradılar degisim yapalım diye kesinlikledegisim i kabul etmediğimi beyan ettiğimi belirtiyorum 5 günde arızaveren bir ürünüDevamını Oku
İsim: t** h**
Tarih: 09 Nisan 2023
Satıcı: Gizerler

Yorum: Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ama yok bir türlü istediğim verimdeçalışmadı, ne doğru düzgün köpük var ne sessiz hatta o kadar sesli kigece komşular rahatsız olmasın diye çalıştıramıyorum. Servis geldi öntarafında soyulma oldu diye ama aksiyon alınmadı şimdi yine servis kaydıoluşturacağım ve hatta sonuca ulaşmazsa tüketici heyetine başvuracağım.KesDevamını Oku
İsim: B** A** A**
Tarih: 01 Eylül 2024
Satıcı: Gizerler

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ek garanti kapıda alınabilir mi acaba
Cevap: Merhaba, malesef

Soru: Apartman girişine bırakıp gidiyorlar genelde
Cevap: Merhaba, ürün daire kapınıza kadar çıkarılır.

Soru: toz deterjan kullanabilir miyiz
Cevap: Evet kullanabilirsiniz efendim

Soru: Çift kişilik battaniye ve yorgan vs yıkanır mı?
Cevap: Merhaba yıkanmaz efendim

Soru: Merhaba, kurulum da yapıyor musunuz yoksa onun için Samsung u arayıp kurulum hizmeti mi almamız lazım?
Cevap: Merhabalar ürününüz horoz lojistik ile kata (daireye) teslimat yapılacaktır. Ürünü teslim alırken ambalajını kontrol etmeyi unutmayınız. Hasar var ise mutlaka tutanak tutunuz. Ürün ücretsiz kurulumdur .Müşteri hizmetlerinden kurulum randevusu alabilirsiniz. Garanti ürün kurulduğu tarihte başlar. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: Tambur özeliğimi kazanı acaba
Cevap: Merhaba efendim, Sorunuzu tam olarak anlayamadık. Açıklarsanız yardımcı olmak isteriz.

Soru: kurutma var yazıyor ürün açıklamasımda ayrıca Servisi merak ettim ithalatçı garantilimi
Cevap: Merhaba, Kurutma özelliği ile ilgili açıklama trendyol tarafından düzeltildi Ürün Samsung Türkiye Garantilidir

Soru: Mrh efendim SpaceMax™ Teknolojisi mevcutmu
Cevap: GÜNAYDIN SAMSUNG TÜRKİYE OFFİCİAL SİTESİNDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Soru: 634 ve 534 arasında ne fark var
Cevap: Merhaba, ürün ayrıntılı özelliklerinden iki ürünü karşılaştırabilirsiniz, ayrıca ürün modelini net yazabilirseniz size yardımcı olabiliriz

Soru: Merhaba yanında tefal yağsız airfrey hediye veriyor musunuz
Cevap: merhaba hediyesi yoktur

Soru: merhaba çalıştırdıktan sonra unutulan çamaşır için durdurup kapağı acabiliyormuyuz içine çamaşır atmak için.Kapak açılıyor mu.
Cevap: merhaba kullanım bilgileri için samsung müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz

Soru: Mrh efendim spacmax özeliği mevcutmu
Cevap: Merhaba, SpaceMax teknolojisi mevcuttur

Soru: yorgan ikarrmi
Cevap: Merhaba , yıkayabilir.

Soru: Kaç programı var
Cevap: merhaba.ürün program sayısı 12 dir.iyi günler dileriz.

Soru: mrb deterjan gözü normal Manuel olarak da kullanılabiliyor mu ve deterjan çekmecesi çıkarılıp yıkanabilir mu motor garantisi 20 yıl mi
Cevap: evet efendim

Soru: tambur hacmini öğrenebilir miyim
Cevap: Ürün 11 kg yıkama kapasitesine sahiptir.

Soru: merhaba, bu makinanın eco-bubble özelliği, yapay zeka ve wi-fi özelliği ile uzaktan çalıştırma özelliği var mı?
Cevap: Merhaba, EcoBubble™ Köpükle Yıkama Teknolojisi SpaceMax™ Teknolojisi AI (Yapay Zeka) Kontrol WiFi özellikleri mevcuttur.

Soru: selamünaleyküm hocam hem sıvı deterjan hemde toz deterjan kullanabiliyorsunuz bu modelde
Cevap: merhaba değerli müşterimiz, üründe sıvı deterjan ile toz deterjan kullanılmaktadır. Toz deterjan kullanacağız zaman stoper bölümünü kaldırmanız, Sıvı deterjan kullanacağınız zaman ise stoper aparatını aşağı indirmeniz gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba köpük sistem varmı bu üründe
Cevap: Merhaba, üründe köpükte bekletme özelliği mevcuttur

Soru: merhaba buharda temizleme özelliği kuru temizleme özelliğimi dır..
Cevap: Merhaba , buharda temizleme özelliği kuru temizlemeden farklıdır Samsung resmî sitesinden detaylı bilgi almanızı rica ederiz

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli Ürünün Detaylı Resimleri

WW11BB534DAEAH 11 Kg 1400 devir Bespoke Çamaşır Makinesi, SpaceMax, AI Kontrol Paneli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü