WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Tavsiye Eder Misiniz-

Ipek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
539
0
0
WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Alınır Mı?
WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Şu Anki Fiyatı 21000.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Alanlar Memnun Mu?

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Hakkında yaklaşık 164 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Ürünün Detayları

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Ürününün Satıcısı, Samsung WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi ürününü 21000.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Kullanıcı Yorumları
21000.0 Tl ye satışta olan WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
164 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Makinayı kullanıp öyle yorum yapmak istedim .Gerçekten çok güzel herkeseşüphe duymadan almasını tavsiye ederim fiyatının çok çok üstünde birmakina sorunsuz kullanıyorum
İsim: P** Ö**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SENDEKALDI

Yorum: ÇOK HIZLI VE SAPASAĞLAM GELDİ 10 GÜNDÜR KULLANIYORUZ ÇOK KALİTELİ SESSİZ
İsim: ş** t**
Tarih: 19 Mart 2024
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: tereddüt ederek almıştım ama harika bi makine..
İsim: A** A**
Tarih: 10 Mart 2024
Satıcı: saypera

Yorum: Süper 🤩 ürün
İsim: Z** E**
Tarih: 07 Şubat 2024
Satıcı: Smartevim

Yorum: Beklediğimden daha iyi bir ürün çok memnun kaldım iyikide almışımkesinlikle tavsiye ediyorum almak isteyenlere
İsim: M** K**
Tarih: 26 Ocak 2024
Satıcı: Nar724

Yorum: sorunsuz ulaştı kullanıyoruz Trendyola teşekkür ederim
İsim: G** B**
Tarih: 23 Ocak 2024
Satıcı: Kuzey Pazarlama

Yorum: Gerçekten kaliteli. Kargo bir süre getir getirme sorun oldu ama sonundasağ salim aldım
İsim: z** c**
Tarih: 09 Ocak 2024
Satıcı: Mobimbo

Yorum: makine harika. fiyatı, görüntüsü çok asil, yıkaması çok sessiz, 1400devir olması ayrı bir üstünlük katıyor. deneme amaçlı yıkama yaptıkharika bir sonuç aldık. 10 numara bir makine.
İsim: B** S**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Satıcı: Kuzey Pazarlama

Yorum: tek kelimeyle mükemmel
İsim: M** Ç**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Çok kaliteli bir ürün. Araştırdım ve iyiki almışım diyorum 3 aydırkullanıyoruz çok memnunuz.
İsim: K** G**
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: Gizerler

Yorum: Harika bi ürün çok temiz ve sessiz yıkıyor tavsiye ederim
İsim: Y** A**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Ben indirimde aldım ürün çok güzel sessiz diyebilirim ve birsürü işeyarar program var.servisi aradım ve hemen ertesi gün geldiler.çok ilgilive sabırlıydışar kurulum sonrası tek tek anlattılar.kesinlikle tavsiye ederim
İsim: S** G**
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: Mobimbo

Yorum: Makine çok güzel arkadaşlar tereddüt eden varsa hiç düşünmesin.Cumartesi günü aldım çarşamba günü getirdiler. Perşembe günü de kuruldu.Bugün 3. Kez çalıştırıyorum. Gayet sessiz çalışıyor. Köpüklü yıkamasıçok güzel. Camından çamaşırları köpük küpük görmek çok hoşuma gidiyor.Çamaşırlar mis gibi çıkıyor. Fiyatı da makul içi kocaman. İlktenkorkmuştumDevamını Oku
İsim: s** h**
Tarih: 27 Eylül 2024
Satıcı: Localhome

Yorum: Merhaba Kardeşim Sizden Samsung 11 kilo Siyah Çamaşır Makinesi AldımKargom Dün Geldi Teşekkür Gayet İyi Paketlenmiş Kargolanmiş ÖzenilerekYani Teşekkürler Kurucu Servis Gelmeden Paketi Açmak İstemedim Onun İçinFaturasını Bulamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim Fatura İçerisindemiServisi Bu Şekilde Ararsam Gelip Kurarlarmi Teşekkürler Hayırlı İşler
İsim: K** M** A**
Tarih: 26 Eylül 2024
Satıcı: Kraft DTM

Yorum: Alırken dikkat edilecek mi hasarsız gelir mi diyordum ama çok dikkatlibir çizik bile olmadan geldi çok teşekkür ederim Borusan lojistik ve Marketkolik🤩👍
İsim: H** o**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: Marketkolik

Yorum: Not: hangi makineyi alirsaniz alın öncelikle makinede durulamaözelliğini seçip sıkma yapmadan deterjansiz yikayin. daha sonra hangiprogrami sececekseniz onu seçin. bu şekilde daha ıslak olan çamaşırlarbi tık daha temiz yıkanmış oluyor.... öncelikle ürünü burdan görüpbeğendim. 11 kg olması bu fiyat ve bu marka icin asiri uygun geldi.sessizligi koDevamını Oku
İsim: k** h**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Harika, eski havlularım bile yumuşacık oldu,sessiz çalısıyor sıkma dabile son derece sessiz ihtiyaç varsa hiç düşünmeden alabilirsiniz tambir,fiyat performans ürünü.
İsim: S** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: çok güzel tam zamanında da geldi
İsim: Hasan K.
Tarih: 14 Eylül 2024
Satıcı: HOMEFORTECH

Yorum: çok kaliteli bı makine çok memnun kaldık 1 günde geldi 2 inci. günkuruldu teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024
Satıcı: TEKÇARŞIM

Yorum: Gerçekten her anlamda makina çok iyi...fiyat ve performans👍🏻 özellikleservis hizmeti çok hızlıydı, teşekkürler
İsim: E** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten güzel bir makine
İsim: H** Ç**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: anneme aldım. çok memnun. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: makina gayet güzel yıkaması iyi kargo da kırıp dökmeden getirdi...tavsiye ederim..
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: başarılı güzel
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Ürün on numara sesiz çok şık programları yeterli Samsung kalitesinegüveniyorum umarım uzun yıllar sorunsuz götürür
İsim: O** G**
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: arkadaşlar çok beğendim hem görüntüsüyle çok şık hem sessizliği ile çokiyi benim eski makinem öyle bir ses çıkarıyordu ki anlatamam size benşimdi ilk çamaşırımı attım şu an çok memnunum umarım uzun sürelikullanırım teşekkürler Samsung bence çok başarılı bir makine
İsim: Z** H**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Anlatmaya gerek yok. Kaliteli ve güzel bir ürün. Teşekkürler
İsim: m** b**
Tarih: 31 Mart 2024
Satıcı: Smartevim

Yorum: Ürün gayet güzel hızlı geldi Serviste hızlı kurulum yaptı.
İsim: E** D** Y**
Tarih: 14 Mart 2024
Satıcı: saypera

Yorum: Ürün çok güzel tavsiye ederim
İsim: K** İ**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Kullanışlı ve güzel fiyatı biraz yüksek ama iş görür
İsim: Y** T**
Tarih: 09 Şubat 2024
Satıcı: HOMEFORTECH

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Merak Edilen Konular

Soru: Ek sigorta yapabilir muyum 3 yılın üstüne
Cevap: Malesef 3 yıl Samsung Türkiye garantisi sadece

Soru: nasıl kurulum sağlanıyor ustayı nasıl getirtiyoruz
Cevap: Ücretsiz kurulum için 444 77 11 Samsung müşteri hizmetlerinden servis randevusu almanız gerekmektedir.

Soru: Ürün cammıdır
Cevap: Samsung Türkiye official siteden net bilgi alabilirsiniz

Soru: merhaba ürünü hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Horoz Lojistik ile gönderim sağlamaktayız. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba beyaz rengi varmı acaba aynısının
Cevap: Merhaba, pazaryerinde beyaz rengi mevcuttur efendim. İyi günler keyifli alışverişler dilerim.

Soru: bu makina cok guzel yikiyor ama acayip derecede sesi var su cekmesi sıkmasinda ses cok fazla bunun sesi kisilmiyormu anlamadim bilgi verebilirmisiniz
Cevap: merhaba.konu teknik bir durumu ifade ettiğinden samsung yetkili servislerinden bilgi almanızı tavsiye ederiz.iyi günler.

Soru: garantisi kaç sene bi şey olduğunda servisi çağırıyoruz onlarda garanti belgesini göstermemizi istiyorlar garanti belgesi olmadan ücretsiz bakmıyorlar onon için garanti belgesi sormuşdüm
Cevap: 3 yıl ürün garantili 20 yıl motor garantilidir

Soru: 20 yıl garanti yazıyordu samsung sitesinde sizde 3 yıl yazıyor bunu sormak istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz; 3 Yıl Samsung Türkiye Garantilidir.Detaylı bilgi için üretici firma Samsung ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba program içerisinde kırışıklık giderici varmı
Cevap: Merhaba Kolay Ütüleme vardır yıkama sırasında oluşan kırışıklıkları buhar kullanarak %50'ye varan oranda giderir.

Soru: merhaba dijital mi
Cevap: Merhaba , evet efendim.

Soru: Merhaba balıkesir Altınkum'a gönderi var mı
Cevap: Gönderim sağlanır

Soru: Mrb lar bende bu üründen aldım yalniz kurutma zamani çok fazla ses çıkarıyor ?
Cevap: Değerli müşterimiz , ürün teknik sorunları için yetkili servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Kurutma özellıgı var mı makınanın
Cevap: Merhabalar hayır efendim

Soru: Trabzona gönderim varmi
Cevap: Yok efendim sadece İstanbul

Soru: Düz 17 bin olur mu
Cevap: Merhabalar, Kampanyalar trendyol tarafından düzenlenmektedir efendim, İyi günler dileriz.

Soru: Samsung 7 kiloluk var mevcutta bu makinadan alicam ama makina ölçüleri aynımidir acaba sigarmi diye tereddute kaldim;)
Cevap: merhaba derinlik olarak farklıdır efendim.

Soru: sayfanızdan bu ürünü satın aldım kutulu ve sifirmi hangi kargo ile gönderim yapiyorsunuz
Cevap: BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLERDE KULLANIN. Sıfır paket ürün horoz lojistik.

Soru: 3 çeşit renk gösteriyor renkler nelerdir standart renk nedir
Cevap: Merhaba, stoklarımıza göz atabilirsiniz efendim.

Soru: Neden sınırlı sayıda yorumları görebiliyoruz
Cevap: sorunuzu tam anlayamadım efendim

Soru: Merhaba bu çamaşır yıkama mı yoksa kurutma makinesi mi tam anlayamadım
Cevap: Değerli Müşterimiz ürün çamaşır yıkama makinası olmaktadır.

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi Görseller

WW11BBA046ABAH 11 Kg 1400 devir Çamaşır Makinesi, SpaceMax, Eco Bubble Yıkama Teknolojisi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü