Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Alınır Mı-

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Alınır Mı?
Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Şu Anki Fiyat Aralığı 24000.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Gerçekten İyi Mi?

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Detaylı Bilgi

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Ürününün Satıcısı, Samsung Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz ürününü 24000.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz En Son Yapılan Yorumlar
24000.0 Tl ye satışta olan Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Ürün elime sorunsuz ulaştı servis te çok hızlı geldi
İsim: F** P**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Güzel ürün
İsim: S** P**
Tarih: 04 Şubat 2024
Satıcı: Teknosa

Yorum: Ürün harika performans etkileyici
İsim: H** H**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: merhaba rica etsem bana hem faturamı hemde garantiyi utattığınıza dairbelgeleri gönderirmisiniz
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: üründen çok memnun kaldım bir sürü programı var ama içinden sıvıdeterjan aparatı çıkmadı söylememe rağmen biz eksik gönderdik dedisavsakladılar ilgi sıfır bu puanıda ürüne veriyorum satıcıya değilsatıcı çok ilgisiz ve sorumsuz
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: ürün aldığım gün kurulduğu gün lastik attı servis geldi yaptı gittiertesi gün gene bozuldu servis geldi makina arızalı kullanma dedi gittiSONRA suçu benim üzerime atıyorlar ben bozmusum bozuk makinayıgetirdiler.servistende satıcıda da memnun değilim...sakın almayıntüketici haklarına şikayet ettim sonucu bekliyorum...ürününün arkasında durmadı.
İsim: G** A**
Tarih: 04 Aralık 2023

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Merak Edilenler Neler?

Soru: Eco bubble özelliği varmı
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: bana cevap verirseniz sevinirim
Cevap: Merhaba, konu hakkında Teknosa müşteri hizmetlerine talep oluşturmanızı rica eder, İyi günler dileriz.

Soru: Merbaha üzerinde İngilizce yazmıyor resimde Türkçe yazmıyor
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: garanti 3 yıl demişsiniz...motor garantisi kaç yıl

Soru: invertir motormu
Cevap: Merhaba Motor Türü , Inverter Motordur bilgilerinize sunar iyi günler dileriiz.

Soru: Eco Bubble™ özelleği varmı enerji sınıfı nedir 20 yıl motor garantisi varmı

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Ürün Görselleri

Ww11bba046awah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü