WWG203801 Kol Saati Alınmaya Değer Mi

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
WWG203801 Kol Saati En Düşük Fiyat Nerede?
WWG203801 Kol Saati Şu Anki Değeri 1003.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

WWG203801 Kol Saati Kullanıcı Yorumları Nasıl?

WWG203801 Kol Saati Hakkında yaklaşık 270 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

WWG203801 Kol Saati Detaylı Açıklama

WWG203801 Kol Saati Ürününün Satıcısı, Wesse WWG203801 Kol Saati ürününü 1003.8 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

WWG203801 Kol Saati Kullanıcı Yorumları
1003.8 Tl ye satışta olan WWG203801 Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
270 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım sorunsuz geldi çok beğendi çok şık sade bir saat
İsim: M** S** S**
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: gerçekten çok güzel nişanlıma aldım . garanti belgesi içinden çıkıyor sağ sağlim elime ulaştı saat ve saat kalitesi gerçekten
İsim: Y** B**
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: Kunzenime aldık çok şık
İsim: S** H**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Harika.. Çok zarif duruyor çok beğendi eşim..
İsim: D** S**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: sevgilime aldım çok yakıştı kaliteli ve şık
İsim: s** e**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok şık duruyor çok beğendi teşekkür ederim 😍
İsim: F** A**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Babalar günü hediyesi olarak babama aldım günlük bir saat gayet güzel görünüyor sade ve şık
İsim: G** Ş**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Abim için aldım. Cok begendi. Şık bir saat. Tesekkurler
İsim: G** O**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: erkek arkadaşıma hediye olarak aldım çok kaliteli çok beğendim garanti belgesi ile geliyor paketleme çok güzeldi
İsim: İ** N** ş**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Nişan hediyesi olarak aldım saat çok güzel alınabilir
İsim: S** A**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim eşime ve kendime aldım harika 🥰🥰
İsim: **** ****
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: erkek arkadaşıma hediye aldım çok şık
İsim: M** N** A**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Kuzenimin eşi için sipariş vermiştik. Paketleme çok güzeldi teşekkür ederiz, çok sevdiler
İsim: M** Ş**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: çok şık 😻
İsim: F** D**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım ve çok güzel oldu beklediğimden daha da güzel geldi
İsim: Sema D.
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Aynısını kendime almıştım erkek arkaşımda aldım tanışma yıldönümü için bayıldı sorunsuz ve hızlı kargo için teşekkürler
İsim: R** A**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: Kardeşim için aldık çok beğendi. Kaliteli bir saat.
İsim: R** T**
Tarih: 13 Aralık 2021

Yorum: Sevgilime doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğendii canım sevgilim ona her şey yakışır😍😍😍
İsim: Merve A.
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: sevgilime doğum günü hediyesi olarak aldım severek kullanıyor gayet güzel şık bir saat herhangi bir sorunu yok fiyat performans ürünü
İsim: N** K**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye aldım çok kullanışlı ve kaliteli duruyor kaçırmayın alınnn
İsim: ç** k**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım çok güzel🌸
İsim: Ş** K** Ö**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: güzel
İsim: Y** C**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım harika bir ürün, çok beğendik
İsim: H** E** S**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Beğendim kaliteli bir ürün şık duruyor
İsim: S** M**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Nişanlima almiştim gerçkten çok kaliteli ve güzel bı ürün
İsim: İ** B** Z**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Sevgilime doğum günü hediyesi almıştım ayrıldık artık gerek kalmadı iade edeceğim mecbur saat çok güzeldir eminim açmadım alan herkes güzel günlerde kullansın sizi seven insanları üzmeyin lütfen 🙏
İsim: c** k**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: esime aldim muthis otesi harikulade muhtesem müthiş bayildim
İsim: m** c**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Çok güzelllll
İsim: A** G**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli bayıldım kutusu ezik geldi sadece
İsim: A** G**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: gayet şık güzel bir saat teşekkürler :)
İsim: İ** Ç**
Tarih: 11 Şubat 2022

WWG203801 Kol Saati Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: boyutu nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kordon Uzunluğu: 20 cm Kordon Genişliği: 20 mmx18 mm dir. Saygılarımızla.

Soru: erkek saatimi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. hem bayan hem erkek kullanımına uygundur. Bilgilerinize.

Soru: unisexmi saat
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün unisextir. Bilgilerinize

Soru: 41 mm küçükmüdür
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Orta boydur. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba bu saatin aynısı ama deri kordonlu olanı da var. Ben bunu almak istiyorum acaba aynı zamanda ekstra deri kordonunda almak gibi bir seçeneğim var mı? Ya da kaç mm deri kordon bu saatte uyumlu olur ? Ona göre temin etmek istiyorum
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yedek parça satışımız mağazalarımızda gerçekleşmektedir. Bilgilerinize.

Soru: Pil saatin üzerinde mi oluyor yoksa ayrı olarak mı satın alınması gerekiyor
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Pil içeriğinde gönderilmektedir. Saygılarımızla

Soru: merhabalar Ürünün garantisi var mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Saygılarımızla

Soru: Kordon ve kasa paslanmaz çelik mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Çelikten üretilmiştir. Bilgilerinize.

Soru: Saat pillimi ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz.Ürün pil ile çalışmaktadır. Bilgilerinize,

Soru: arkasındakş jelatini çıkarsak bi sorun olmuyor değil mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Jelatin çıkarılmadan denenmesi gerekmektedir. Saygılarımızla.

Soru: kasa çapı nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Kasa Çapı: 41 mm dir. Bilgilerinize.

Soru: Ürün koluma büyük geldi ne yapmalıyım ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Garanti belgesi ile destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: kasa çapı kaç mm acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kasa Çapı: 41 mm dir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba bu saat kadın saati mi erkek mi yoksa unisex mi ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün unisex bir modeldir. Saygılarımızla

Soru: Kadran iç kısmı beyaz mı gümüşgri renktemi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Kasa Materyali: Çeliktir. Bilgilerinize.

Soru: baska bi yerden de alsak garanti belgesi oluyor dimi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Tarafımızdfan satın aldığınız ürünler garanti belgesi ile gönderilmektedir. Bilgilerinize.

Soru: Orjinal ürün müdür?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: stok sıkıntısı var mı bulunur mu uzun süre daha
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürün şuan stoklarımızda bulunmaktadır. Bilgilerinize.

Soru: ne Zaman gelir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda şuan maalesef bulunmamaktadır. Özel sipariş alamadığımızdan dolayı ürün sevkiyatları hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Stoklarımız günlük olarak güncellenmektedir. Sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

Soru: Not yazıyor musunuz peki
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Trendyol mağazamızda hediye notu uygulamamız maalesef bulunmamaktadır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

WWG203801 Kol Saati Resim Ve Fotoğraflar

WWG203801 Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü