Wwg203810 Erkek Kol Saati Alınmaya Değer Mi

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Wwg203810 Erkek Kol Saati Alınmaya Değer Mi?
Wwg203810 Erkek Kol Saati Güncel Satış Fiyatı 1360.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Wwg203810 Erkek Kol Saati Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Wwg203810 Erkek Kol Saati Hakkında yaklaşık 96 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Wwg203810 Erkek Kol Saati Ürün Detayları

Wwg203810 Erkek Kol Saati Ürününün Satıcısı, Wesse Wwg203810 Erkek Kol Saati ürününü 1360.8 Tl'den Satılmaktadır.

Wwg203810 Erkek Kol Saati Kullanıcı Değerlendirmeleri
1360.8 Tl ye satışta olan Wwg203810 Erkek Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
96 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok şık eşime doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğendi. Metal kutuda geliyor iyi duruyordu bence. Kordon kısmı büyük geldi eşimin bilekleri çok ince olmamasına rağmen. Onu evde vıdeolara bakarak küçülttük. Fiyatına göre şık ve kalıtelı tereddütsüz alınır
İsim: S** A**
Tarih: 11 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: çok beğendik eşime aldım
İsim: m** K**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım bebeğimin kolu güzel olduğu için saat çok yakıştı💖💖 bayağı güzel ve kaliteli bir saat çok şık ve zarif duruyor🤌🏼
İsim: E** Ş**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım,çok şık bir saat
İsim: A** K**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Yıl dönümü hediyesi olarak aldım. Ben çok beğendim umarım o da beğenir 💕 tavsiye ederim gayret düzgün paketlemişti.
İsim: R** S**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma mezuniyet hediyesi olarak aldım tabii ki biricik aşkıma çok yakıştı çünkü kolu da kendisi gibi çok yakışıklı güzel ve kaliteli bir ürün paketlemesi de ayrıca güzeldi 💗
İsim: S** N** C**
Tarih: 18 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: nişanlıma nişan hediyesi aldımm çok beğendiiii çok kaliteli ve nişanlıma çok yakıştı zaten her şey çok yakışıyor maşşallahhh
İsim: D** Ö**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: sevgilime aldım her gün takıyor çok beğendi canım sevgilim
İsim: E** Ç**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: saat çok kaliteli duruyor rengi de aynı resimdeki gibi yeşili ve bu rengi arasında kararsız kalmıştım ama bu da baya iyi hediye paketi yapamadığım için üzgünüm garanti belgesi ile geldi
İsim: Ö** S**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Babam için almıştım severek kullanıyor
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Sevgilime aldım o kadar beğendi ki bu fiyata kaliteli ve şık bir saat almak istiyorsanız kesinlikle en doğru seçim
İsim: S** K**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Kaliteli ve çok şık
İsim: e** z**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Sevgilime aldım beğendi
İsim: M** S**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: hediye olarak aldım gayet güzel bi saat
İsim: R** S**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok ama çokkkk güzel geldi. Aşırı kaliteli gönül rahatlığı ile alabilirsiniz, nişanlımda çok beğendi
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Erkek kardeşime aldık, çok güzel
İsim: K** Ö**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak almıştım hem o hem ben çok beğendik oldukça memnun kaldik paketlemesi vs kaliteliydi🩶
İsim: C** N** A**
Tarih: 01 Ocak 2024

Yorum: Sorunsuz istediğim gibi geldi tşk ederim
İsim: Asya m. K.
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: kalitesi gerçekten çok iyi sevgilime aldım ona her şey yakışır bitanem benim
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: Hem eşime hem babama aldım, hafif bir saat.
İsim: S** B**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Nişanlım için aldım aşırı güzel geldi çok beğendik rahatlıkla alabilirsiniz
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok yakıştıı
İsim: M** E**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım. Çok şık umarım beğenir 💕
İsim: G** Y**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldım göründüğü gibi gayet güzel
İsim: B** A**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Sevgilim için almıştım çok beğendim çok güzel. Çok sağlam bir şekilde paketlenmişti teşekkürler.
İsim: N** K**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Hediye olarak aldım çok güzel
İsim: Şeyma A.
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Sevgilime aldım, harika oldu çok beğendik, fotoğraftakinden daha güzel💙
İsim: D** E**
Tarih: 01 Ocak 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım çok şık bi saat ama biraz bol geldi
İsim: B** D**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Arkadaşıma aldım çok kaliteli çok güzel
İsim: Emine A.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: kaliteli ve şık
İsim: i** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mart 2024

Wwg203810 Erkek Kol Saati Ürüne Dair Sorular

Soru: Saat orjinalmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup Wesse markasının Türkiye'deki tek distribütörü Saat&Saat'dir. Ürünlerimiz garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla

Soru: Ağırlığı kaç gram?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz 90 grm dır. Bilgilerinize.

Soru: su geçiriyor mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürünün el yüz yıkamasındaki su sıçramaları harici kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: Çizilince boyası kalkıyor mu ? Çizilmelere karşı nasıl?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Saygılarımızla

Soru: marmarapark şubenizde kordon ayarını ücretsiz bir şekilde yaptırabilir miyim ? ya da ordan mı almam lazım
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Garanti belgeniz ile birlikte size en yakın Saat ve Saat mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: Merhaba not yazıyor musunuz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Trendyol mağazamızda hediye notu uygulamamız maalesef bulunmamaktadır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Soru: kararma yapar mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla

Soru: eğer kordon büyük gelirse saatvesaat mağazalarında ücretsiz küçültebilir miyiz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazalarımızdan garanti belgesi ile destek alabilrisiniz. Saygılarımızla.

Soru: Üründe suya dayanıklık varmı acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 5 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: merhaba. kararma yapıyor mu?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün metaryeli çeliktir. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Herhangi üretimsel sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: merhaba saat teneke kutu ile mi gönderiliyor yoksa karton kutu mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz Ürünler üretici firmadan gelen orijianl kutusu ile gönderilmektedir. Bilgilerinize,

Soru: merhabalar, ürün kişiselleştirilebiliyor mu acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kişiselleştirme yapılmamaktadır. Bilgilerinize,

Soru: Kaç ATMye kadar dayanıklı?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 5 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: merhabalarrrr en kısa sürede karogya verme ihtimaliniz var mı haftasonuna gelmesi gerekiyorrr
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tahmini 6 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Öncesi temin edilmesi durumunda daha erken de gönderilebilecektir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba saat kutusunu siyah yollar mısınız 🙏🏻
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünler üretici firmadan gelen orijian kutusu ile gönderilmemektedir. Renk tercihi bulıunmamaktadır. Bilgilerinize,

Soru: saatin karanlıkta saati net gözüküyormu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. AYS fosforludur. Bilgilerinize

Soru: Merhabalar.Bileklik ölçüsü 20 cm birisi için çok mu büyük olur saatin kordonu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Büyük olması durumunda belgeniz ile mağazalarımızdan bakla çıkarttırarak bileğinize uygun hale getirebilirsiniz. Bilgilerinize

Soru: şu geçirmezlik varmı denize falan girsek bozulurmu

Soru: merhaba yazın bilek kısmında ister istemez ter oluşuyor başka bir siyah ürün için müşteri soyulma olur mu dediğinizde teride eklemişsiniz uzak tutun diye. bu ne kadar oranda soyulmasını etkiler rengin
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Herhangi üretimsel sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba, hangi kargo ile gönderim yapıyoruz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. MNG kargo, Trendyol Ekspress ve AGT Kurye kargo firması ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla,

Wwg203810 Erkek Kol Saati Ürün Görselleri

Wwg203810 Erkek Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü