x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Tavsiye Edilen Yer Neresi

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Bu Ürünü Almalı Mı?
x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Mevcut Fiyatı 529.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Hakkında yaklaşık .

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Detaylı Açıklama

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Ürününün Satıcısı, LOS OJOS x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared ürününü 529.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Son Yorumlar
529.5 Tl ye satışta olan x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: bir beden küçük alinabilir kumaşı çok esnek
İsim: S** E**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: aşırı iyi bir beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: Z** Ö**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: mükemmel ama ürünün genişleme payı var bir beden küçük alsanız çok daha iyi olur
İsim: D** K**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: HHHAAAARİKKKKAA HARİKA BAYİLDİM GEÇ GELDİ AMA DEĞDİ GERCEKTEN HARİKKAAAA ÜSTÜME TAM OTURDU DİĞER İNDİTEX MARKALARİN MUADİLİ MUAZZAM
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Keşke bu markayı hamileyken de keşfetseydim aşırı rahat beli hiç sıkmıyor. Bayıldım daha öncede grisini almıştım. Bence fiziği çok iyi gösteriyor. 38-40 arası bedenim M aldım çok iyi oldu ne bol ne dar ikisi arasında kalıyorsanız küçüğünü tercih edebilirsiniz. Fotoğrafta ışıktan rengi belli değil fakat tamamen siyah soluk değil.
İsim: G** G** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: Kaliteli malzemelerden yapılmış, aşırı tarz durdu bende tavsiye ederim herkese
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Hem şık hem de çok kaliteli, herkese taviye ediyorumm

Yorum: mükemmel❤
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Tatile çıkacaktım acil gerek dedim hemen yetiştirdiler 🥹 kumaşı çok güzel ve sıkı gösteriyor; yazın vazgeçilmezi oldu
İsim: Y** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: inanılmaz kaliteli çok beğendim teşekkürlerr los ojos
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli sadece biraz uzun kesilmesi gerek.
İsim: E** G**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kumaşı çok kaliteli, kesinlikle tavsiye ederim

Yorum: harika cok begendik
İsim: h** b**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Normalde M giyiyorum ama herkes bir beden küçük alınmasını söylediği için S aldım ve tam oldu kumaşı güzel boyu da tam oldu
İsim: Ş** G**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kumaşı çok güzel ama alanlar nasıl bir beden küçük öneriyor anlamış değilim herkez kendi bedenini almalı maalesef iade edip kendi bedenmi alacağım
İsim: B** G**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Çok güzel kumaşı esnekliği ancak boyu bilekte kaldı 😭
İsim: E** B** E**
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Efsane inditex muadili bayıldım kesinlikle bir beden küçük alın uzun boyluysanız tercih etmeyin 160ım boyu tam oldu. Tek eksi yönü vücudu toparlamıyor
İsim: F** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Harikaaa bayldm çok rahat
İsim: G** M** U**
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: dünyanın ennn güzel taytı yumuşacık 1.68 62 kiloya s beden aldım tam oldu hatta beli biraz bol bile geldi kendi bedeninizden biraz küçük alabilirsiniz
İsim: m** k**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Efsaneeeee kumaşı penyesi o kadar kaliteli ki bayıldım alt üst takım aldım 1.60 boy 63 kg s çok rahat olur normalde ama ben kalçaya çok otursun istemediğim için m aldım tişörtü bi tık yukarıya çektiğimizde minicik bi göbek dekoltesi oluyor ve aşırı şık duruyor düşünmeden alın
İsim: D** D**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Harika hem grisini hem siyahini aldim
İsim: S** S** K**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Süperr çok rahat grisini de alıcam

Yorum: O kadar güzelki m beden de tam oldu
İsim: Fatma A.

Yorum: cokkkk begendim asiri güzel, gobisli olan benim bile gobisimi sakladı. vücudu ozellikle de bacakları assiri iyi gosteriyo duz ustlerle, t-shirtlerle asiri kolay kombinlenebilecek cok joker bi urun, cok memnun kaldim. Keske marka ust alt spor takimi falan da cikarsa da alsam, umarım sesimi duyarsiniz los ojos 😔🙏🏻
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: arkadaşlar öncelikle ilk aldığınız zman güzel dokusu,duruşu falan ama ürün pamuklu oldugundandir nedir bilmiyorum hemen pamuklanma yaptı bu kadar çabuk pamuklanmasi normal değil...
İsim: D** Ö**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Bayılanziletto
İsim: Y** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: kalıbına bayıldım tam aradığım gibi normalde xs-s arası giyiniyorum bunda xs aldım çok iyi oturdu
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım kumaşı güzel çok rahat
İsim: A** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: yani evet kesimi cok guzel ama aşırı ince ve iç gosteriyor 500 lira veriyorsam popom da meydan da gezmeyeyim mesela
İsim: S** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Giydiğim ilk gün bu şekilde tüylendi pazardan alsam daha uzun süre dayanırdı çok kalitesiz kesinlikle tavsiye etmiyorum
İsim: Ş** A**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Ürün penyemi
Cevap: Merhaba, ürün örme kumaştır.

Soru: Belindeki kıvrımı açabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba, evet .

Soru: fuşya rengi getirin🙏🏿🙏🏿
Cevap: Merhaba, talebiniz ekip arkadaşlarımız ile paylaşılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Daha farklı renk gelicek mi pembe gibi
Cevap: Merhaba, talebiniz ekip arkadaşlarımız ile paylaşılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: grisi satistan kaldirildi mi tekrar gelecek mi
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Stoklar yenilenir mi acaba
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Xs gelecek mi

Soru: Merhabalar, 170 boy 55 kiloysa hangi beden önerirsiniz? Xs bedenin boyutu kaç santim acaba ?
Cevap: Merhaba, ürünün ölçü bilgisi mevcut değildir maalesef kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz

Soru: Bu ürünün Grisi ne zaman stoklara gelir

Soru: Gri rengin stokları ne zaman yenilenir?

Soru: Merhaba toparlayıcı özelliği var mı
Cevap: Merhabalar. Toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: merhaba stoklar nezaman güncellenecek bir bilginiz var mı

Soru: boy 155 kilo 55 hangi beden olur
Cevap: Merhaba,kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba xs beden gelicek mi

Soru: gri rengi hiç kalmamış ne zaman gelir

Soru: mankenin ustundeki hangi bedendir acaba
Cevap: Merhaba, xs bedendir

Soru: spor için kullanılır mı sizce?
Cevap: Merhaba, evet tercih edebilirsiniz.

Soru: xs bedenin bacak boyu kaçtır? 1.60 boyundayım uzun gelir mi
Cevap: Merhaba, ölçü bilgileri mevcut değildir maalesef, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: kalcam 100 belim 70 hangi beden almaliyim 160 boyindayim 60 kiloyum
Cevap: Merhaba,kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: göbeği böyle açıkmı duruyor göbeğim görünsün istemiyorum?
Cevap: Merhaba, ürün mankenin üzerindeki gibidir. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared Fotoğraf Ve Görseller

x Melodi Siyah İspanyol Paça Jarse Pantolon Flared En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü