X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6- Fhd W11 Mavi Notebook Fiyatına Göre Alınır Mı

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Alanlar Memnun Mu?
X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Güncel Fiyatı 17899.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Hakkında yaklaşık 38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Ürün Detayları

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Ürününün Satıcısı, ASUS X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook ürününü 17899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Kullanıcı Yorumları Nasıl?
17899.0 Tl ye satışta olan X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İyi ürün……
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Ürün çok beğendim fiyat performans çok başarılı teşekkürler
Tarih: 20 Nisan 2024
Satıcı: Nina Bilişim

Yorum: Fiyat performans
İsim: A** C**
Tarih: 07 Nisan 2024
Satıcı: Teknosa

Yorum: Beğendim kullanışı vs güzel tavsiye ederim
İsim: Burak K.
Tarih: 27 Mart 2024
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Güzel beğendim
Tarih: 27 Şubat 2024
Satıcı: BOTİVA

Yorum: Teşekkür ederim
İsim: S** A**
Tarih: 02 Şubat 2024
Satıcı: I-MERS TECHNOLOGY COMPANY

Yorum: bilgisayarı çok beğendim,ders çalışmak için aldım ben ,fazlasıyla işimigörecektir paketleme de gayet güzeldi, cumartesi günü sipariş verdimpazartesi elime ulaştı
İsim: L** Ö**
Tarih: 26 Aralık 2023
Satıcı: AREL-BİLİŞİM

Yorum: Sağlam paketlenmiş teşekkür ederim ama ben aldıktan sonra 1.300 tl fiyatdüşmesi üzdü
İsim: Ö** D**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: K** S**
Tarih: 12 Eylül 2024
Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Yorum: Eski bilgisayarım çok yavaştı bunu kullandıktan sonra aşırı iyi geldihızlı sesi iyi ve gayet şık sadece parmak izi çok yapıyo
İsim: Ü** O**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ben kalitesini kullanmını baya beğendim sesi birazcık azhoparlörler alt kısımda olduğu için . Ha bide klavyesi ışıksız benalırken dikkat etmedim ama benim için önemli diyenlere duyurulur . Onundışında rengi ve kalitesi çok iyi .
İsim: E** A**
Tarih: 24 Ocak 2024
Satıcı: Timuçin Yıldırımer

Yorum: şimdilik bür sıkıntısı yok
İsim: Ş** F**
Tarih: 26 Aralık 2023
Satıcı: TRV_TEKNOLOJİ

Yorum: Paketi açıp şarj kablosunu taktıktan sonra çalıştı, takmadan çalışmadı,bu ilk açılış için geçerli bir durumdu. Özelliklerine göre fiyatı uygunbuldum ve aldım, 1 haftadır kullanıyorum memnunum. Ekran dışındakiyüzeylere dokunduğunuzda parmak izi çıkıyor ve bir bez ile silmekgerekiyor. Silince ilk görüntüsüne kavuşuyor. Ofis işleri için ideal.
İsim: A** E**
Tarih: 25 Aralık 2023
Satıcı: TechnoVision

Yorum: Hızlı ve işlevsel, tavsiye ederim
İsim: Ş** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Aralık 2023

Yorum: Daha inceleme fırsatım çok olmadı ama ilk izlenim çok iyi..kullandıktansonra güncelleme yapacam👍 güncelleme: çok çok memnunum gayet hızlı veiyi özellikleri var.. bu arada satıcıya ayreten teşekkür ederim ürünüiyi muhafaza ettigi için ve Elazığ da olmama ve araya hafta sonugirmesine rağmen cuma sipariş verdim pazartesi elime ulaştı..🙏🌟🌟🌟🌟🌟
İsim: S** K**
Tarih: 16 Aralık 2023
Satıcı: TRV_TEKNOLOJİ

Yorum: Kamera kötü intel iris xe graphics diye aldık uhd çıktı w 11 olmas güzelbirde fan sesi neredeyse hiç yok sağlam ve hızlı teslimat
Tarih: 13 Aralık 2023
Satıcı: Prime Teknoloji

Yorum: Ürünü Kasım indirimlerinden aldım. Tam bir fiyat performans ürünüWindows 11 yüklü geldi. Hafif ve ergonomik, özelliklerine göre fiyatıiyi. İş ve günlük kullanım için aldım. Paketleme ve kargo güzeldi.
İsim: M** O**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Perşembe günü sipariş ettim, cumartesi günü geldi. paketlenmesi çoksağlamdı. ilk açtığınızda şarja takmanız gerek batarya boş geliyor.Windows yüklü olması çok iyi. sessiz çalışıyor ve hızlı şarj oluyor.indirimde 15bin civarındayken aldım. fiyatına göre çok iyi.
İsim: G** Ö** Ö**
Tarih: 12 Şubat 2024
Satıcı: NasTech Teknoloji

Yorum: Cuma günü spariş verdim ve ürün pazartesi günü elime ulaştı. Ürünüözelliklerine bakarak aldım. Marka ve özelliklerine diyecek bir şey yok.Ürün gayet iyi. Bilgisayar kutusu pat pata sarılarak gönderilmiş venasıl bir darbe almışsa patpat ve kutu delinmiş neyse ki bilgisayardarbe almamış. Evde olmadığım için evdekilere teslim edip gitmiştrendyol expreDevamını Oku
İsim: A** C**
Tarih: 05 Aralık 2023
Satıcı: erateknoloji

Yorum: Ürün istediğim şekilde geldi.....
İsim: N** Ş**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Satıcı: İSTİNYE-34

Yorum: Güzel Bilgisayar Sıkıntısız geldi fakat biraz geç geldi Hediye için teşekkürler...
İsim: M** A** H**
Tarih: 14 Aralık 2023
Satıcı: Nina Bilişim

Yorum: Ürün elime ulaştı ama açılmıyor bu teknosa gibi bir firmaya hiçyakışmadı ve müşteri hizmetleri de yok anladığım kadarıyla hiçbirşekilde benim sorunum çözülmedi mağazaya gidiyorum onlar biziilgilendirmiyor trendyola başvurun diyorlar
İsim: E** Ç**
Tarih: 02 Aralık 2023
Satıcı: Teknosa

Yorum: laptop iyi sıkıntı yok ama ürün özellikleri farklı geliyor hdd 512yok,sadece ssd 512 var intel iris graphic degil intel uhd graphicintel iris graphic daha iyi
Tarih: 04 Şubat 2024
Satıcı: Electrade

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Merak Edilenler

Soru: işlemci hızı kaç öğrenebilir miyim
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN İŞLEMCİSİ BOŞTA 1.3GHZ YÜKTE MAKSİMUM 4.4GHZ DE EFEKTİF ORTALAMADA 3.2GHZ OLARAK ÇALIŞABİLMEKTEDIR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Harici ekran kartı 8 GB mı ? Yoksa paylaşımlı mı
Cevap: Merhabalar youtubeden ürün videolarını izleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Soru: Cihazda 8 ram 8 ekran kartı var demi. Paylaşımlı ekran kartı değil cihaz.
Cevap: Merhaba, cihazda 8 ekran kartı bulunmamaktadır. Ürün ve kullanımı ile ilgili Asus müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Soru: ürününün işlemcisi 10. nesil mi 12. nesil mi
Cevap: Merhaba. 11. Nesil

Soru: Ürün ne zaman piyasaya çıktı eski model mi
Cevap: Merhabalar efendim ürün yeni modeldir

Soru: Merhaba, son 1 Adet diyor bandrolu açılmamış sıfır kapalı ürün değil mi? Teşhir ürünü istemiyorum
Cevap: merhabalar efendim urunu ilk acan siz olacaksiniz sifir kaoali kutu urundur

Soru: Degerlendirmeler intel uhd oldugunu dedilet intel iris xe yok diyorlar
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN EKRAN CHIP SETİ 2KANAL RAM YUVASI KULLANILIRSA; 8+8 GB RAM İLAVESİ YAPILIRSA INTAL IRIS XE OLARAK, EĞER RAM İLAVESİ YAPILMAZ İSE INTEL UHD OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. ÜRÜNÜN EKRAN KARTI INTEL XE IRIS OLARAK KULLANILMASI İÇİN BOŞ RAM SLOTUNUN KULLANILMASI GEREKMEKTEDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: merhaba. ürün asus vivabook mu? isminde yazmıyor ama resimde vivabook resmi var.
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: ürünün sürüm yılı kaç
Cevap: Merhaba, Ürün ile ilgili bilgi, garanti, kurulum ve teknik özellikler hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: üründe windows yüklü mü
Cevap: Merhaba evet 11 yüklü olarak geliyor

Soru: Ten bankası kredi kartı
Cevap: bonus özelliği varsa 3 ve 6 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz efendim

Soru: klavye aydınlatması varmı acaba ?
Cevap: Merhaba hayır bulunmamaktadır.

Soru: ssd ve hdd paralel mi
Cevap: Merhabalar efendim konu hakkında bilgimiz yoktur ilgili markanın yetkili servisinden destek alabilirsiniz

Soru: merhaba son 1 ürun diyor teşhir ürünü mü kapali kutumu
Cevap: Bütün ürünlerimiz kapalı kutu açık kutu notebook satışımız tok

Soru: ekranda vivobook yazıyor özelliklerde notebook yazıyor hangisi
Cevap: Asusun vivebook serisidir ürün notebook dur

Soru: Göndereceğiniz ürünün temel işlemci hızı ve ekran yenileme hızı nedir? Ekran grafik iris xe mi? Kaçıncı nesil? Ürün özellikleri ve soru cevaplarda farklılıklar görünüyor o yuzden soruyorum.
Cevap: ekran kartı intel iris xe, 12nci nesil işlemci İşlemci: Intel® Core™ i5-1235U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 10 cores)

Soru: Microsoft Office yüklü mü?
Cevap: Merhaba ofis programları artık hiç bir cihazda çıkmaz Windows’ yüklüdür ama.

Soru: CD yeri var mı
Cevap: Selamlar hayır

Soru: yüksek oyujlari oynatirmi
Cevap: Merhaba efendim. Yüksek oyunlar için uygun değildir efendim

Soru: ürün Rami 8gb değilmi
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN; WINDOWS 11, 512GB M2 SSD 8GB RAM ve 6OHZ DİR. EKRAN KARTI PAYLAŞIMLIDIR HARİCİ ÖN BELLEĞE SAHİP DEĞİLDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook Görseller

X1502za-Ej490w Intel i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi Notebook En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü