Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Fiyatına Göre Alınır Mı

Asya

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,186
0
5
Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Ürün Alınmaya Değer Mi?
Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Şimdiki Fiyatı Ile 378.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Memnuniyet Durumu Nedir?

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Teknik Detaylar

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Ürününün Satıcısı, Anunnaki Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller ürününü 378.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Kullanıcı Geri Dönüşleri
378.0 Tl ye satışta olan Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Tuşları birazcık sert ama fiyat performans için harika bir yan sanayi ürünü. Utanmasalar bir nesil xbox kolunun birebirini yapmışlar denilebilir. ( kablolu bu konsol kumandası )
İsim: Ç** A**
Tarih: 14 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Alfa Soylu

Yorum: yani fiyatına göre iyi
İsim: **** ****
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Alfa Soylu

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Merak Edilen Konular

Soru: televizyona bağlanıyorum
Cevap: Merhabalar efendim maalesef bağlanmaz pc ile uyumludur

Soru: ürünün kablosu kaç metre acaba
Cevap: Merhaba efendim, 2 metre

Soru: Windows 11'li laptopa uyumlumudur
Cevap: Merhaba efendim ölçuleri 79-104 mm arasi genislikte olup uygundur

Soru: xbox series s cihaz için uyumlumudur
Cevap: merhaba efendim, uyumludur

Soru: windows 11 uyumlumudur
Cevap: merhaba efendim, uyumludur

Soru: Merhaba. Masa üstü bilgisayarına uyumlu olup bilgisayarındaki oyunları oynayabilirmi pstation değil
Cevap: Evet efendim oynayabilirsiniz

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller Ürün Resimleri

Xbox 360 Pc Uyumlu Kumanda Oyun Kolu Joystick Controller En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü