Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu En Düşük Fiyat Nerede?
Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Şu Andaki Fiyatı 399.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Memnuniyet Oranı Nedir?

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Ürünün Detayları

_x000D_
OEM Xbox 360 Kablolu Oyun Kolu (pc Ve Xbox 360 Uyumlu) - Siyah _x000D_

Geri Bildirim Ver >_x000D_
Microsoft xbox 360 kablolu uzaktan kumanda oyun kolu (hem pc hem de xbox 360 uyumlu) _x000D_
Pc ve xbox 360 için microsoft’un oyun platformlarında çalışır. _x000D_
Sürekli ve evrensel bir oyun deneyimi sağlayarak windows bilgisayarlar ve xbox 360 ile birlikte çalışır. _x000D_
Titreşim geri bildirimi, oyun deneyiminizi büyüleyici bir hale getirir. _x000D_
Ergonomik mükemmel bir konforla oyun oynayın. _x000D_
Ince ve esnek kablo, bir kablonun tüm performansıyla kablosuz bağlantı hissini sağlamak için tasarlanmıştır _x000D_
Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. _x000D_
Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. _x000D_
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. _x000D_
Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir. _x000D_
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. _x000D_
_x000D_

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Ürününün Satıcısı, İTHALCİM Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu ürününü 399.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Ürün Hakkındaki Yorumlar
399.0 Tl ye satışta olan Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Sorunsuz geldi ve çalışıyor
İsim: **** ****
Tarih: 17 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEVAPORT

Yorum: oglum çok sevdi. pc de kullaniyor
İsim: Özlem E.
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2023

Yorum: güzel beğendim renk sıkıntısı yaşamadık
İsim: G** R** B**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: oğlum severek kullaniyor
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: fiyatına göre gayet iyi iş görüyor renkte sıkıntı yaşamadım oğlum severek kullanıyor
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: güzel sağlam kaliteli
İsim: e** b**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: cok kaliteli degil ama is goruyor
İsim: o** Ç**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Fiyat performans titreşim be tuşları sorunsuz çalışıyor pc de her oyunda xbox kolu olarak geçiyor ve yine sorunsuz çalışıyor yılbaşından sonra 1 tane daha almayı düşünüyorum.Edit:2.kolu aldım ufak bir sıkıntı yaşadım hemen yenisi ile değiştirdiler çok memnunum.
İsim: Anıl B. G.
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: ürün elime ulaştı kargoda bi sıkıntı yoktu beklediğimden daha kaliteli bi ürün geldi hiçbir plastik kokusu yok tuşları kaliteli alın
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: ürün sahte ama kaliteli torima marka ama siyah istedim beyaz geldi titresimi felanda var ürün oyunu direkt algıladı forza horizon 4 mükemmel calisiyor
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: siyah istedim beyaz geldi:(
İsim: Z** D**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: ürünün titreşimi ve kablosu bozuk geldi.
İsim: d** g**
Tarih: 29 Eylül 2023

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: xbox one s de çalışır mı
Cevap: Xbox360 ile uyumludur efendim

Soru: Merhaba ipad ile uyumlumudur
Cevap: merhaba hayır değildir

Soru: merhaba ürün titreşimli mi
Cevap: merhaba evet titresimlidir

Soru: Bilgisayara direkt olarak programsız bir şekilde takıp oynaya bilirmiyiz

Soru: xbox serie s ile uyumlumudur

Soru: merhaba üründe xbox logosu varmıdır acaba
Cevap: merhaba hayır yok

Soru: ps3e bağlana bilirmiyim
Cevap: Merhabalar, xboxa uyumlu efendim.

Soru: merhaba xiaomi tabletlerle uyumlumu?
Cevap: Merhaba malesef efendim..

Soru: xcloud için uyumlu mu
Cevap: Microsoft xbox 360 kablolu uzaktan kumanda oyun kolu (hem pc hem de xbox 360 uyumlu) Pc ve xbox 360 için microsoft’un oyun platformlarında çalışır. Sürekli ve evrensel bir oyun deneyimi sağlayarak windows bilgisayarlar ve xbox 360 ile birlikte çalışır.

Soru: kutu yeşil mi xbox simgesi var mı tuşun üzerine
Cevap: Merhaba yeşil efendim orta tuşu düz nikeldir

Soru: Selamlar Efendim, Acaba Mobil Veya Televizyon Çalışır mı?

Soru: Xbox s te çalışır mı
Cevap: Merhaba hayır uyumlu değildir

Soru: torima marka değil mi?
Cevap: merhaba evet torimadır

Soru: ürün yuess marka mı? umarım değildir çünkü çok kötü bir marka
Cevap: merhaba hayır bizdeki torima markadır

Soru: fat kasa için uygun mu

Soru: Sizin sayfanızda satılan xbox 360 ürünü ile aynımıdır? Ikisi arasında bir fark varmı bilgi alabilirmiyim?
Cevap: fark yok ilanlardaki ürünler veya görseller farklı olsa da ürün stoklarda tek siyah ve beyaz renkleri vardır

Soru: Her türlü gamepad isteyen oyun ile oynanabilir mi? (PC)
Cevap: Merhaba efendim uyumludur ürün evet

Soru: xbox uyumlu dimi bide pc için driver lazımmı
Cevap: Merhaba efendim uyumludur kablolu efendim ürün direk takıp kullanabilirsiniz

Soru: Windows 11 de kullanılabilirmi
Cevap: merhaba evet kullanılabilir

Soru: merhabalar Windows 10 için uygun mudur ve roblox oyunu oynatırmı kol

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Ürünün Fotoğrafları

Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü