Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Alınmaya Değer Mi?
Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Şu Anki Satış Fiyatı 699.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Alanlar Memnun Mu?

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Hakkında yaklaşık 60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Ürün Tanıtımı

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Ürününün Satıcısı, ramcy Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon ürününü 699.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Kullanıcı Yorumları
699.99 Tl ye satışta olan Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızım çok sevdi satıcı ya sorduğumuz beden kızıma tam oldu kargoda zamanında geldi.
İsim: s** k**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Ramcy

Yorum: Bedenimden bir beden büyük istedim. Yine de küçük geldi. Bu yüzden iade ettim.
İsim: H** G** Ş**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kızıma aldım xxs beden harıka durdu üzerine bayıldık 🤗
İsim: **** ****
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XS

Yorum: s beden aldım kalıbı genişmiş terzide yaptırdım 2.giymede dizi çıktı sadece kumaşı güzel onun haricinde almanıza gerek yok
İsim: B** Y**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: baya iyi ama bana beli biraz büyük geldi kemerle giyiyom
İsim: z** e**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: 167 44 kiloyum bol sevdigim icin ve bacak boyum uzun oldugu icin buyuk beden aldim, gayet guzel bir urun, severek giyiyorum.
İsim: melisa t.
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: ürün güzel ama kilonuz 50kg ise boyunuzda 150 ise s beden alın m beden aldım asırı derecede bol durdu kemerle düzeltmek istedim burustu yanlardan cıktı kotu gozuktu pacalar yerlerde surunuyor yüksek tabanlı ayakkıbımda bile yerlerdeydi
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: L diye aldik s giyen ablama bile dar oldu fotograftakiyla beden olarak alakasi yok bu nasil bi L pacalari fotodalkine nazaran dar fiyatida bu urun icin fazla bile 1i sadece model olarak hakediyor bedeninizden 3 beden buyuk alin
İsim: a** q**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: BA-YIL-DIM Kumaşı gayet güzel ve görseldeki ile birebir aynısı geldi almanızı şiddetle öneriyorum⚡✨🤍
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: pantolon güzeldi ama keşke bir düğmesi olsaydi
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XS

Yorum: rengi gorundugunden cok farkli. resimde mavi alt ton varken geleninki koyu yesil. bunu goz onunde bulundurup alin.
İsim: G** P**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: kızım için aldık açıkçası bu kadar iyi beklemiyordum.tam beden paçaları böyle uzun durmadı üstüne tam oturdu ve harika duruşu var.biz çok beğendik hızlı gönderildi.teşekkürler
İsim: A** k**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel aşırı iyisini kesinlikle alın aldirin
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: HARİKA BİRSEY MÜKEMMEL ÖTESİ BÜYÜK GELİR DİYE DÜŞÜNMEYİN KENDİ BEDENİNİZİ ALIN 💕💕🌟🔥
İsim: Kayseri T.
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Güzel ama çok bol siz 2 beden küçük alın
İsim: A** ş** D**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: çok güzel oturuyor vücuda tam bedeninizi alabilirsiniz fotoğraftakinin aynısı
İsim: z** A**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Yeğenime aldım memnun
İsim: N** B**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: 1 beden buyuk alin
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: bedeni kuçuk geldi fakat kaliteli
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: LANN ÖLÜRÜM BU PANTOLONAA ASIRI IYII RENGI FELAN MUKEMMEELLL WOOOOOOAAAAHHHH ^christopherbang^🐺⭐⭐⭐⭐⭐
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: kızıma aldık çok beğendi çok da yakıştı
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok kaliteli harika bir kot
İsim: E** P** D**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Beden:XXS

Yorum: çok guzell
İsim: F** s**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: görüp görebileceğiniz en en ama en güzel pantolon. hayatımda bundan daha az güzel şey gördüm. asiri slayyy hemen alin. 🤙🏿🤙🏿🤙🏿
İsim: Y** T**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: boyu biraz uzun oldu onun dışında tam istediğim gibiydi
İsim: R** İ**
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok geç kargoya verildi fakat beklediğimden güzel geldi gören herkes çok beğendi kotu kalın değil
İsim: F** y**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: aşırı gözəl bir ürün və gözəl görünür çox bəyəndi qizim çox da gözəl duruyor
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel kardeşim beğendi
İsim: C** B**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: tek kelimeyle mu-kem-mel⭐🤓🌟 ayrica kargo da hizliydi🤫🐟
İsim: A**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kızım çok beğendi
İsim: H** D**
Tarih: 24 Haziran 2024

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 153, 55kg?
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz M. bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 153 40kg?~
Cevap: 2 XS alınız

Soru: 185 85 kilo
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz 36 bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 140 30 kilo
Cevap: 2XS alınız efendim

Soru: 158 boy 63 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: S beden efendim

Soru: 1.60 boy 42 kilo
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz 2xS bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: iyi günler 160 boy 41 kiloyum bol olmasını istiyorum. sizce hangi beden almaliyim??
Cevap: 2 XS alınız efendim

Soru: 1.50 38 kilo
Cevap: 2 XS alınız

Soru: 175 cm 75 kg icin hangi beden uygunsa o bedenin ic bacak boyu?
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz XL bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 160 80 kilo
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz 36 bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 12 yaş 1.60 boy 42 kilo
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz 2XS. bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 173 boy 100 kilo
Cevap: Olmaz efendim

Soru: boy 1.51 kilo 51
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz S bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 66 kg 161??
Cevap: L beden alınız efendim

Soru: 1.50 69 kilo
Cevap: Xl alınız efendlm

Soru: Boy 166 kilo 50
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz S. bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: boy 170 kiko 70 hangi beden olur
Cevap: Bel kaç efendim

Soru: .1.70 boyum, 70 kilom hangi beden olur

Soru: 1.82 61 kilo
Cevap: Merhaba efendim ilettiğiniz bilgilere göre size uygun olan bedenimiz L. bedendir keyifli alışverişler dileriz Ramcy

Soru: 170 57 kilo
Cevap: M beden alınız efendim

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon Detaylı Fotoğraflar

Y2k Newstyle Limde Detail Vintage Wide Leg Jean Bol Paça Kot Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü