Y2k Stars Ayakkabı Satın Alır Mısınız

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
Y2k Stars Ayakkabı Satın Alır Mısınız?
Y2k Stars Ayakkabı Şu Anki Değeri 799.0 Tl'den Satılmaktadır.

Y2k Stars Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Y2k Stars Ayakkabı Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

Y2k Stars Ayakkabı Ürün Açıklaması

Y2k Stars Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Touz Moda Y2k Stars Ayakkabı ürününü 799.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Y2k Stars Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
799.0 Tl ye satışta olan Y2k Stars Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: azıcık sıkıyor bı beden buyuk alsaniz daha iyi onun dışında bayildim açıkçası
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: TOUZMODA

Yorum: Ürünü bu gün teslim aldım ayakkabının teki 38 diyer teki 36 numara nasıl oluyor anlamadım
İsim: S** a** U**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ayakkabı görselde görünenden farklı geldi iade etmek istiyoruz
İsim: S** m**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve kaliteli ama 38 numara sipariş vermemize rağmen 39 geldi ama genede oldu
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Ürün elime oldukça hızlı ulaştı yaklaşık 3-4 günde geldiler.Numarası tam oldu kalıbı oldukça iyi.Tek sorun ayağımın kenarını biraz rahatsız ediyor olması bununda giydikçe açılacağını düşünüyorum.Umarım kalitelidir. Paketlemeside gayet özenliydi :)
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: 37 numara aldım 39 geldi geri göndermeye üşendik anneme oluyormuş o giyiyor şuan öngörülü bir satış sitesi bravo
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Y2k Stars Ayakkabı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: unisex mi?
Cevap: Merhaba urun unısextir

Soru: iyi akşamlar ürün tam kalıpmı acaba
Cevap: merhabalar kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz

Soru: çok guzel gozukuyor 36 bedeni ne zaman gelir? bide almayi dusunuyorum ama hic yorum yok ne yapicagimi bilemiyorum
Cevap: Merhaba urun kendı cekımıdır bu hafta stok yenılenecek

Y2k Stars Ayakkabı Detaylı Resimler

Y2k Stars Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü