Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml En Düşük Fiyat Nerede?
Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Şu Anki Satış Fiyatı 307.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Hakkında yaklaşık 4618 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Teknik Bilgiler

_x000D_
Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi
Çay ağacı özüyle zenginleştirilmiş formül yeni nesil filtreler ile etkili güneş koruması sağlayarak, cildin nemini geri kazanmasına yardımcı olur. >_x000D_

İçeriğindeki Carotoline ile mavi ışığın neden olduğu cilt hasarını azaltmaya yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_
Kullanımı:_x000D_

Güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde eşit miktarda uygulayın. >_x000D_

Gün içerisinde her 4-6 saatte bir yeniden uygulanması önerilir. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar!_x000D_

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. >_x000D_

Son kullanım tarihi ve parti numarası ambalajın altındadır. >_x000D_

Oda sıcaklığında kuru yerde saklayınız. >_x000D_

Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. >_x000D_

Sadece harici kullanım içindir. >_x000D_
_x000D_
Ingredients / İçindekiler:_x000D_

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Glycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, VP/Eicosene Copolymer, Decyl Glucoside, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrogenated Polydecene, Centella Asiatica Leaf Extract, Canola Oil, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Trideceth-6, C11-13 Isoparaffin, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Tocopherol, Beta-Carotene, Citric Acid, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Potasium Sorbate, Sodium Benzoate, Ethylhexanol. >_x000D_

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Ürününün Satıcısı, Licape Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml ürününü 307.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Kullanıcı Yorumları
307.0 Tl ye satışta olan Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4618 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: aşırı beğendiğim bi güneş kremi oldu indirime girince sık sık alcam bayıldım
İsim: Ayşenur S.
Tarih: 22 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Licape

Yorum: Mükemmel bı ürün meri tavsiyesiyle aldım iyikide almışımım 2 tane aldım ama indirimde buluduğumda hemen stok yapacağım cildime iyi gelen nadir güneş kremlerinden
İsim: B** d**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Çoookkk begendım @ipeklife aşkımın önerisiyle aldım bayıldımm yaglı cıldım var ona ragmen sıfır yaglılık hıssı göz yakmıyor kolay emılıyor bı gunes kremınden ıstedıgım her sey mevcut sık sık kampanyaya gırse keşke stok yapcagım bı ürün mükemmell
İsim: G** n** T**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: bayıldım. yağlı ciltli biri olarak asla güzel güneş kremi bulamıyordum kesinlikle stoklayacağım bir ürün oldu umarım fiyatı daha fazla artmaz
İsim: F** B** A**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: Kullandığım bir üründü stok için satın aldım :) indirimdeyken
İsim: **** ****
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: 1peklife önerisiyle aldım indirime girdikçe stok yapıyorum çok hafif nemlendirici gibi bir krem bayılıyorum 🩷🩷
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: severek kullandığım indirime stokladigim bir ürün ♥
İsim: M** S**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: Muhteşem bir güneş kremi 1ipeklife dan gördüm aldım indirim olunca direkt stoklicam
İsim: M** K**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: İndirime girdikçe stok yapacağım muhteşem bir güneş kremi
İsim: N** A**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Ürün derinlemesine temizlik yapıyor gerçekten akşam kullandım sivilcelerimde fark görebiliyorum ayrıca makyajımı da çok güzel çıkarttı artık stoklayacağım bir ürün olucak🫶
İsim: A** B**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: ipeklife önerisiyle aldım yine şaşırtmadı canım influencerim, hem uygun fiyatlı hem de yüksek korumalı bir güneş kremi.Alın aldırın
İsim: S** E**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Sivilce yapmadı memnun kaldım ikincisi 1 tl kampanyasında stokluyorum
İsim: N** C**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: ben güneş kremimi buldum kizlarrrr🩷 düşünmeden alın müthiş bir yapısı var
İsim: m** b**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: İndirimlerde stokladığım bir marka her ürünü çok güzel
İsim: Z** K**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: İpeklife önerisiyle aldım bayıldım keşke zam gelmeden stoklasaydım
İsim: N** Ö**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: gerçekten yağlı ciltler için güzel bir ürün çok severek kullanıyorum indirimdeyken de stok yaptımmmm
İsim: b** b**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: İndirimlerde stokladığım bir marka 💫
İsim: S** A**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: İpeklife önerisi ile aldım, gerçekten övdüğü kadar var, ne kadar güneş kremi sürsemde hep hafif bir yanma olurdu yüzümde licape kullanıyorum 2 haftadır ve ne kadar güneşte de kalsam asla yanma olmadı.makyaj altı kullanımı çok rahat, beyazlık bırakmıyor topaklanmıyor. çok hafif sürümü çok rahat. anneme ve ablama da aldım kendime de stok yaptım. bundDevamını Oku
İsim: s** g**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: tek bir güneş kremi alma hakkım olsaydı ben yine seni alırdım.Hem yüzü kupkuru bırakmayıp hem asla yağlı hissettirmemek ,ciltte hüp diye emilmek kolayca dağılmak,BUNLAR NE GÜZEL ÖZELLİKLER.@merimeyo önerisi ile aldım ve aşkım her zaman olduğu gibi yine yanıltmadı bitanesinnnn❤❤❤❤❤❤
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü 2. Defa alışım ilk aldığımda fazla beğenmemiştim ama içeriğini güçlendirmişler ve şu an çok memnunum indirimden buldukça stok yapıyorum yağlı ve akneye meyilli bir cildim olmasına rağmen kusturmadı sivilce yapmadı çok güzel koruyor güneşten hafif bir krem oksitlenme soyulma beyaz iz bırakmadı hemen emiliyor @ipeklife aşkımın önerisiyle aldımDevamını Oku
İsim: B** K**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: stok yapmalık harika bir ürün😍
İsim: N** F**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Stoklu alıyorum.licapenin her ürününü kullandım bu güneş kremi de mükemmel sürümü çok kolay
İsim: E** s** D**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: o kadar güzel bir yapısı var ki inidirmden bol bol stok yaptım
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: meriiiii önerisi ile aldım (aşk kadınım) 🥰❤ karma ciltliyim ben çok beğendim yüzümü ışıl ışıl yapıyor çok beğendim yağlı bir his bırakmıyor
İsim: B** Ö**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: her indirimde stok yapıyorum akışkanlığı ve emiciliği şahane
İsim: D** C** G**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: stoklayacağım bir ürüm
İsim: N** U**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Kuru ciltler icin olanından 1 tüp bitirdim. Yazın cildimde ağırlık/yağlı hissiyat bırakmaması adına bunu da denemek istedim ve cok begendimm stok yapılmalı
İsim: İrem Ö.
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: 1peklife tavsiyesiyle aldım çok severek kullanıyorum ilk kutum biti hemen indirimde stok yaptım alın aldırın kızlarımm😍🌸💖💅🏻💋
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Hem uygun fiyatlı hem çok güzel kaç kutu bitirdim bilmiyorum
İsim: S** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mayıs 2024

Yorum: @tıpcıdaninfluencerolmaz tavsiyesi ile almıştım bence abartılacak derecede çok öok çok güzel yüzde beyazlık bırakmıyor ve koruması da çok iyi 2 paket aldık stok yaptım indirime düşmesini bekleyin
İsim: H** S**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: komedon yapan içerikler varmi icerisinde
Cevap: Değerli tüketicim ürün özelliklerinden bakabilirsiniz içeriğine keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün kaç ml?
Cevap: Merhaba 40 ml dir

Soru: akne oluşumunu neden olurmu
Cevap: Merhaba hayır efendim akne oluşumuna neden olmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba , hangi kargo ile çalışıyorsunuz ?
Cevap: Merhaba efendim Trendyol ekspres, mng

Soru: Cildim karma ama hassas kuru ve hassas olanı alsam bi fark olur mu acaba içerik olarak aynımı hemen hemen
Cevap: Merhaba efendim yağlı ciltler için öneriyoruz

Soru: İçerisinde e vitamini var mı
Cevap: Merhaba hayır efendim bulunmaktadır

Soru: Merhabalar çocuklar için uygun mudur
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz

Soru: rozalı ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: İçindekiler nedir?
Cevap: Merhaba efendim Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Glycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, VP/Eicosene Copolymer, Decyl Glucoside, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrogenated Polydecene, Centella Asiatica Leaf Extract, Canola Oil, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Trideceth-6, C11-13 Isoparaffin, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Tocopherol, Beta-Carotene, Citric Acid, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ethylhexanol.

Soru: terleme yapıyor mu
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: 15 yaş için uygun mudur bide sivilce yapar mı
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz sivilce yapmaz

Soru: Emziren anneler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba evet efendim kullanabilirsiniz

Soru: karma cilt kullanabilir mi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Merhaba içerik okumayı bilmiyorum, bazı güneş kremleri bende alerji yapıyor (kızarıklık, içi su dolu kabarcıklar ve kaşıntı), ve karma bir cilt yapım var. Alerji yapmasını beklemediğiniz bir güneş kreminiz var mı kullanabileceğim?
Cevap: Merhaba efendim hassas cilt için olan kremimizi kullanabilirsiniz

Soru: Teşekkürler iyi çalışmalar💛
Cevap: Rica ederiz efendim sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba karma cildim var ürün gün içinde yağlanma yapar mı hangi güneş kremini kullanmam lazım
Cevap: Merhaba efendim yağlı cilt için olan kremimizi kullanabilirsiniz

Soru: merhaba komedan yatkin bir cildim var güneş kremi kuladigum zaman komdeanlar çoğalıyor bu ürün yaprni komedan
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz su bazlidir kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba matematik bitisli mi yoksa parlak mi
Cevap: Merhaba efendim cok parlama yapmamaktadir

Soru: Ürün vücutta da kullanıyor mu
Cevap: merhaba kullanabilirsiniz efendim

Soru: benim anlamadigim bu urun gorselde yagli cilt diyor aciklamada kuru cilt icin diyor hangisi icin uygun
Cevap: Merhaba efendim gorselinde hata var ilgili birime iletilmiştir yağlı ciltdir.

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml Resim Galerisi

Yağlı Ciltler İçin Aloe Vera Özlü Yüksek Korumalı +50 Faktör Güneş Kremi 40ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü