Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Alanlar Memnun Mu ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Güncel Fiyatı 390.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Hakkında yaklaşık 31042 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Ürün Detayları

Ürün Açıklaması_x000D_

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı, >Gözenek Sıkılaştırıcı SalisilikAsit Tonik _x000D_
Cildi yağ, kir, ölü hücreler ve makyaj kalıntılarından arındırarak daha temiz ve sağlıklı bir cilt sağlayan bakım toniğidir.>_x000D_
NasılKullanılır_x000D_
Cilttemizliğinin ardından, gündüz ve gece rutininde yeterli miktarda ürünü pamukveya elinizle, temizlenmiş ve kuru cilde uygulayınız. Uygulama ardındandurulama gerektirmez. _x000D_
_x000D_
Uyarılar:Sadeceharici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler vetahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyetoluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasında hassasiyetoluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve dermatoloğunuza danışınız. Odasıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız. Ürünükullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz iletemasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız. >Tahriş olmuş ciltler için önerilmez._x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
Yalın salisilikasit içerikli tonik ciltteki sebum salgısının dengelenmesine, geniş gözenekgörünümünün azalmasına yardımcı olur. >_x000D_
Siyah noktalarınönlenmesi ve gözeneklerin yağ, kir, ölü hücre ve makyaj kalıntılarındanarındırılmasını hedefler. _x000D_
Tazmanya biberiekstraktı ile hassas durumlarda yatıştırıcı etki sağlar. _x000D_
_x000D_
İçindekiler_x000D_
_x000D_

Aqua,Pentylene Glycol, Ethoxydiglycol, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid,Citric Acid, Tartaric Acid, Malic Acid, Pyrus Malus Fruit Extract, VitisVinifera Leaf Extract, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Vaccinium MyrtillusFruit/Leaf Extract, Saccharum Officinarum Extract, Propylene Glycol, PhenethylAlcohol, 1,2-Hexanediol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, CentellaAsiatica (Gotu Kola) Extract, Inulin, Fructose, Sodium HyaluronateCrosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, HydrolyzedSodium Hyaluronate, Panthenol, Niacinamide, Zinc PCA, Anthemis Nobilis FlowerExtract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Curcuma Longa Root Extract >_x000D_
_x000D_

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml ürününü 390.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
390.0 Tl ye satışta olan Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31042 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Uzun zamandır cildime çok iyi geldi ürün bundan sonra indirime girdikçe stok yapacam
İsim: S** Y**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: indirimde stokladimm
İsim: S** K**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Bitmeden stokluyorum yüzümü tertemiz yapıyor ve yüzümdeki komedanlardan bu tonik sayesinde kurtuldum 🌸
İsim: F** Ö**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: severek kullandığım bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: gözenek ve siyah nokta problemi olanlar için harika bir ürün. gözenekleri temizliyor ve yağlanmayı azaltıyor. indirime girdikçe stoklanmalı
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: tamamane stok yaptığım bir ürün
İsim: M** G**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Harika indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: S** P**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Çok sık kullandığım bir ürün memnunum sadece fiyatı biraz pahalı indirime girdikçe stok yapılmalı
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: O kadar memnunum ki keşke indirimde stok yapsaydım yüzü pamuk gibi yapıyor yumuşacık aşırı tavsiye ediyorum 🥰🫶🏻
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: indirime girdikçe stokladigim hep kullandığım muhteşem ürün
İsim: T** K**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: gayet hoş indirime girdikçe stokluyorum siyah noktalarim baya bir azaldi
İsim: H** Y** K**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum mükemmel
İsim: M** Ö**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: Bayıldım🙈 fiyatı düştükçe stok yapıcam
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: cok guzel indirimdeyken aldim keske stok yapsaydim dedigim bi urun. gozenek sorunumu vs düzeltti yaglanan cildimi toparladı. memnun kaldim
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Siyah noktalarım ve komedonlarım için oldukça arayış içerisindeydim, stok yapacağım
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: indirimdeyken almıştım yorum yapmadan önce denemek istedim ve gerçekten çok memnun kaldım. Cildinizin ferahladığını hissediyosunuz ve siyah noktalarınızda gözle görülür fark oluyor. Bittikçe stok yapılıcak bir ürün
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: yağlı ve karma bi cildim var tenim beyaz olduğu icin aknelerim hemen göz önünde oluyor cildim hassas olduğu için genelde ürünler yan etki yapar ama bu ürün aknelerime çok iyi geldi yuzüm gözüm açıldı resmen cildimin yağ dengesinde düzeltti indirime girdiğinde stok yapacağım teşekkürler
İsim: z** h**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Bayılıyorum indirime denk getirip devamlı stokluyorum
İsim: Elif A.
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Sivilce ve siyah nokta için almıştım çok iyi geldi yüzüme. Düzenli kullanımda 2 hafta sonrasında değişimi net olarak göreceksiniz. Stok yapmak için indirim kovalıyorum 😄
İsim: S** Y**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Stoklayacağım bir ürün
İsim: C** G**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Başta cildimde sivilceleri azdırdı ve kızarıklık yaptı. Bunu daha kullanmam derken paket bitsin diye devam ettim. ve sonuç HA Rİ KA! roaccutane bile kapalı komedon sorunuma çözüm olmamıştı ama bu tonik kapalı komedonlarımı tamamen ortadan kaldırdı. Belirli bir rutinim yok her gün canımın istediği saatte bir kere kullanıyorum. İyi ki almışım, stok yDevamını Oku
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: mükemmel ötesi indirimde aldım indirime girdikçe stoklayacam
İsim: D** Ç**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: stok yapacağım
İsim: N** d**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Harika bir ürün. Cildime çok iyi geldi bittikçe stokluyorum
İsim: S** D**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: benim alın kısmında ve yanaklarımda kapalı komedonlarim vardi eser kalmadi. haftada 2 defa yatmadan önce kullanın nemlendirici sürün uyuyun sabah bebek gibi oluyorsunuz, cildiniz ışıl ışıl parlıyor. kargosu aşırı hızlı aynı gün kargoya verdi sonraki gün geldi birde sağlam kargolamaydi. stokluk ürün 🙂❤
İsim: E** N** Ö**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: sürekli Stok yapıcam
İsim: A** Ç**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Korkarak aldım ama çok iyi geldi yüzüme aşırı yağlı bir cildim var bu ürün sayesinde yüzüm nefes alıyor ve siyah noktalarım kalmadı diyebilirim indirime girdikçe stok yapacağım bir ürün oldu
İsim: B** A**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: İndirime girse stok yapacağım bir ürün
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: siyah noktalarim için aldım haftada iki kullanıyorum gözle görülür fark var stok yapacağım
İsim: Adalet G.
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: İlk kullanımdan itibaren cildi derinlemesine temizliyor. İndirimde stok yapılacak ürünlerden
İsim: M** P**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Merak Edilenler Neler?

Soru: kokusu neden kötü
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Ürünümüz klinik kokuya sahiptir. The Purest Solutions olarak Ürünlerimizi geliştirirken doğaya saygılı, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, hayvansal içerik bulunmayan ;Hayır! Dediğimiz, Paraben, Alkol, Esans, Boya içermeyen bir marka hayal ettik ve ürettik❤ Bununla birlikte her ürünümüzün vegan olduğunu ve PETA sertifikalı olduğunu belirtmek isteriz. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba her gün kullanılır mı?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından GülşahE, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Her akşam kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba ürünü yeni aldım cildim şuan kuru bir cilt ama mevsimsel olarak değişiyor t bölgem yağlı çenemde ve burnumda siyah noktalarım var anca sivilce problemim yok denicek kadar az ancak iki kullanımdan sonra bir kaç sivilce cıkarttı bende emin olamadım doğru ürünü mü aldım maviyi mi almalıydım?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 TPS Müşteri İlişkileri Departmanı Yağlı ciltler için salisilik asitli Tonik ürünümüzü, karma ciltler için glycolic asitli Tonik ürünümüzü öneriyoruz 🙏🏼

Soru: Merhaba. Salisilik asit toniğinizi yeni kullanmaya başladım. Daha 2 gün ard arda ve 1 gün arayla 1 gün daha toplam 3 akşam rutinimde kullandım. Bu salisilik asit toniğiniz ve arbutin serumunuzu 15 dk ara ile gece rutinlerimde kullanıyorum ve gündüzleri sarı renkli güneş kreminizi kullanıyorum. Ancak 2. Günden sonra alın, çene ve yanak bölgemde birkaç komedon belirmeye ve yanak bölgemde az bi kızarıklık, hafif pütürlenme belirmeye başladı. Ben de salisilik asit toniğe 3 gündür ara verdim. Bu etkiler azalmaya başladı. Bu durumda ne önerirsiniz? Nasıl bir rutin uygulamalıyım?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Eda, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Rutininizdeki ürün kullanımınız doğrudur. Bazı ciltlerde AHA Peeling, Niacinamide ve Tonik kusturma dediğimiz şekilde etki gösterebilmektedir. Bunun sebebi cildin yenilenme döngüsünün artması ve cildin altında kalan sivilce potansiyeli taşıyan oluşumların atılması gibi düşünebilirsiniz. Endişenizi anlıyoruz fakat cildin yenilenme süreci normal bir süreçtir.Sonrasında cildiniz sivilcelerden arınıp pürüzsüzleşmeye başlayacaktır.Sevgiler.❤

Soru: haftada kaç kez kullanılıyor
Cevap: Merhabalar. Günlük kullanıma uygundur. Cildinizin ihtiyacına göre kullanabilirsiniz. Sevgiler💙

Soru: ıyı gunler ben bu urunu ılk defa kullanıcam nasıl kullanılıyo
Cevap: Merhabalar gunluk akşam rutinlerinde kullanabilirsiniz

Soru: Günde kaç defa kullanmak gerekiyor
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Her gece kullanıma uygundur. Sevgiler.❤

Soru: 18 yaşındayım kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar ever kullanabilirsiniz

Soru: Merhabalar ürünü nasıl ve haftada kaç kez kullanmalıyız
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Günlük akşam rutinlerinizde kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Ph var mı ?
Cevap: Merhabalar efendim, ürün içerik listesi; AAqua, Pentylene Glycol, Ethoxydiglycol, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Tartaric Acid, Malic Acid, Pyrus Malus Fruit Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Saccharum Officinarum Extract, Propylene Glycol, Phenethyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Centella Asiatica (Gtu Kola) Extract, Inulin, Fructose, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Panthenol, Niacinamide, Zinc PCA, Anthemis Nobilis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Curcuma Longa Root Extract. Sevgiler 🌸

Soru: Merhaba ürünü kullanırken yanma hissiyatı var normal bir durum mu ? Yeni kullanmaya başladım
Cevap: Normal efendim kullanmaya devam edin

Soru: Merhaba tonik sadece gece mi kullanılır bir de küçük sarı olan serum gece gündüz mü
Cevap: İyi günler. Günlük rutininizde kullanabilirsiniz. Güneş kremi kullanmayı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Soru: merhaba ben ilk defa alacağım yüzüm kuru ve küçük küçük sivilceler nokta şeklinde hangisini almalıyım set mi hayatımda hiç almadım ne iyidir nasıl kullanılır bilmiyorum bu markayı beğenenler çok olmuş bana ne önerirsiniz link vs bu ürün yardımcı olursanız çok sevinirim hemen alayim
Cevap: Merhaba , Mavi tonik ile haftada 3 kere baslamanızı öneriyoruz.Ek olarak the purest güneş kremi almanızı öneriyoruz.Cildiniz asite alısık olmadıgından kullanmanız gerekir. TPS 104 ve TPS 204 bakabilirsiniz .Sevgiler

Soru: trendyol exsprese verebilirmisiniz
Cevap: Efendim merhaba tabiki tex ve mng ile çalışıyoruz

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol expres ie gönderiyoruz

Soru: haftada kaç gün kullanılmalı ?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Günlük akşam rutinleriniz de kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: 16 yaş için uygun mu ?
Cevap: Evet, uygundur.

Soru: merhaba ürünü koltuk altı kararmalarında kullanabilirmiyim beyazlatırmı işime yarar mı ?
Cevap: Merhaba, Ürünlerin hassasiyet yaratabileceğini bilmenizi isteriz. Dermatoloğunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Soru: Sivilce çıkmasını önler mi?
Cevap: Merhaba, İçeriğindeki Salisilik asit sivilce oluşumunu engelleyecektir.

Soru: Hergunmü kualnılıyor
Cevap: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü kullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml Görseller

Yağlı Ve Karma Cilt Salisilik Asit Tonik 200 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü