Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. En Düşük Fiyat Nerede

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Mevcut Fiyatı 302.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Kullanıcılar Memnun Mu?

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Hakkında yaklaşık 10452 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Detaylı Açıklama

Ürün Açıklaması_x000D_

Yağlı Ve Karma Ciltler İçin Matlaştırıcı >Dry-Touch Güneş Koruyucu Krem _x000D_
Yağlı ve karma ciltlerde ciltte yağlanmaya sebep olmadan, +50 faktörUV ve mavi ışık koruması hedefleyen matlaştırıcı güneş kremidir. >_x000D_
Nasıl Kullanılır_x000D_

Cilt bakımının son adımında ve güniçerisinde 3 saatte bir tüm cildinize eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. >_x000D_
Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce tüm cildinize eşit miktarda uygulayınız. Gün içerisinde 3 saatte bir yenileyiniz. Güneş ışınlarına direkt maruz kalmamaya özen gösteriniz. Güneş ışınlarına fazla maruziyet sağlığınızı tehdit edebilir. . Göz ile temasından kaçınınız. >Teması durumunda bol su ile yıkayınız >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. ürününü 302.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Son Yorumlar
302.0 Tl ye satışta olan Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10452 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Mükemmel tek kelimeyle cildim yağlı ve karma sivilcelenme yapmadı indirime girdikçe stok yapacağım bi ürün
İsim: F** Ş** Ç**
Tarih: 09 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: İndirim buldukça stokluyorum mükemmel bir güneş kremi
İsim: D** E**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: indirim oldukça stokluyorum
İsim: Z** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Karma cildim var ve ilk kez alıp denedim gayet kullanışlı bir ürün. Asla yağlı hissi bırakmıyor. 12 yıldır yaz kış demeden güneş kremi kullanırım her gün düzenli. Dermokozmetik markalarından alışveriş yapmayı tercih ediyorum. Bence Purest Solutions artık kendini aştı. Farklı kategorilerde ürünler de bekliyoruz.
İsim: G** Y** N**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Şubat 2023

Yorum: İndirimdeyken stok yaptım
İsim: R** B**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: favori günes kremim stokluyorum indirime girdikce
İsim: M** ş**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: muhteşem indirimde stoklamayi bekliyorum
İsim: E** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: yagli ciltler bayilir tam stoklanmalik cok sevdim tekrar alirim
İsim: G** T**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Sürekli kullandığım stokladığım bir ürün
İsim: Y** D**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: yağlı ciltler için asla yüzü gün içinde yaglandirmayan ve parlatmayan bir krem kesinlikle tercih edilmeli indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: **** ****
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: the purest cilt bakım ürünleri artık vagzeçilmezim çok beğendim işe yaradığını görüyorum paketleme gayet iyi ayrıca aldığınız ürünlerin yanında tester da gönderiyorlar bi şans vermenizi tavsiye ederim
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: indirimdeyken alıp stok yapmak istedim çok memnun kaldım hediye içinde satıcıya teşekkür ederim
İsim: S** K**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: Önceden de kullanıyordum. Bu fiyattan olması iyi oluyor stok yapıyorum. Cildini çok canlı ve beyaz gösteriyor
İsim: İ** S**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: stok yaptığım bi ürün fiyatının artmaması tek isteğim
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Purestın 5 serumunu mavi toniğini kullanıyorum. Bunu da alayım dedim. Cildim aşırı yağlanıyor gün içinde bütün güneş kremlerini kusuyor. Bundan sonra bu kremden başka güneş kremi kullanmam. Hem çok hafif bb krem etkisi veriyor beyazlığından dolayı hem de asla yüzde ağırlık yapmıyor ve yağlandırmıyor. Gönül rahatlığıyla alsbilrsiniz.
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Kasım 2022

Yorum: Süper bi güneş kremi stok yaptım
İsim: k** k**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Gördüğüm en güzel güneş kremi olabilir Avene sunsimed kullanıyordum çok arttı yorumlara bakarak bunu aldım ciltte duruşu gerçekten çok güzel
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: la roshe kullanıyorum normalde fiyatı çok yüksek olduğu icin bir şans vermek istedim indirimde stoklanabilir yağlı ve karma ciltler sever matlasitiriyo
İsim: S** B**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: indirimde stokladım seviyorum
İsim: a** n** g**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: Bebeğim gibii sürekli stokluyorum
İsim: A** Ö**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: cokkkk güzel yağlı ciltler için uygun yapısı çok ince yağlanma yapmiyo bayıldım stok yapicam
İsim: H** N** K**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: İndirime girdikçe stok yapmalık bir ürün. Bu yaz kurtarıcım olacak.❤
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: şimdiye kadar kullandığım en iyi güneş kremi diyebilirim harika geldi cildimi cildi ışıl ışıl parlatıyor stok yapmak lazım
İsim: R** A**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: İndirime düştükçe stokluyorum
İsim: A** B**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Memnunum ürün ü en son kullanıyeoum cilt temizliğimden sonra aksama kadar nemli tutuyor, cüldüm asırı parlk ve güzel görünüyor pürüzsüzleştiriyor. Her görem cildine ne yaptırdın diye sordu, cok teşekkürker
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: indirime girdikce stok yapmalik bir krem asiri memnunum
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: yağlı ciltler için mükemmel 2 senedir kullanıyorum bittikçe stok yapiyorim
İsim: N** E**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ürünü ablam için aldım, oldukça memnun. Yağlı ciltler için kurtarıcı
İsim: B** Ö**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: kullandığım en güzel güneş kremi mükemmel indirimdeyken stok yapıyorumm
İsim: e** g**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: daha önce kullanım bı üründü gayet de memnun kaldığım bı ürün. indirim de oldukça stok yapıyorum.
İsim: C** D**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Merak Edilen Konular

Soru: leke gideriyormu
Cevap: Merhaba maalesef sadece güneş koruyucu

Soru: içeriğini tam öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Ürünümüzün içeriğinde Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Polymethylsilsesquioxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Isononyl Isononanoate, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butylene Glycol, Scenedesmus Rubescens Extract, Phenoxyethanol, Saccharide Isomerate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract , Hamamelis Virginiana Extract, Centella Asiatica Extract, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Chlorphenesin, Pentylene Glycol, Polyhydroxystearic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate. bulunmaktadır. Sevgiler.❤

Soru: su bazlimi
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Ürünümüz su ve yağ bazlıdır . Sevgiler.❤

Soru: hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol expres ile gönderim yapıyoruz

Soru: Ürün hangi kargoyla geliyor
Cevap: Merhaba tex kargo efendim

Soru: Merhaba ürünun son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar, mevcut stoklarımız şubat 2027 dir.

Soru: yağlı ve sivilceli cilt için uygunmudur
Cevap: EVET EFENDİM YAĞLI VE SİVİLCELİ CİLTLER İÇİN UYGUNDUR.

Soru: komedojenik mi
Cevap: Merhaba ürün non komedojeniktir. Sevgilerle

Soru: lazer sonrası hemen surulebilirmi
Cevap: Merhabalar efendim doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Soru: Ürün renkli mi?
Cevap: merhabalar ürün

Soru: hangi kargo
Cevap: Aras Trendyol ekspres

Soru: içinde e vitamini var mı
Cevap: MERHABA EFENDİMİÇERİK BİLGİSİNDE E VİTAMİNİ BİLGİSİ YOKTUR

Soru: yağ bazlımi yoksa su bazlımi
Cevap: Hem yağ bazlıdır hemde su bazlıdır. Sevgiler.❤

Soru: PTT ile gönderim var mı
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz Sadece Aras ve Trendyol ekspress ile çalışmaktayız

Soru: merhabalar benim cildim karma t bölgemde sivilcelenmeler oluyor beyaz tenliyim cildimde cok koyu durur mu acaba ?
Cevap: Merhaba efendim Günlük rutininize ek olarak kullandığınızda sorun olmadan kullanabilirsiniz Koyu durmaz

Soru: Ürünnün orijinallik kodu var mı üzerinde?
Cevap: Evet efendim üzerindeki barkoddan okutup teyit edebilirsiniz

Soru: Sizden daha önce aldığım c vitaminli serum vardı ve şuan sivilce karşıtı serum ve toniğide almayı düşünüyorum. Cildim yağlı ve akneye meğili bir cildim var. Bu güneş kreminide alamayı düşünüyorum bunlarla birlikte uygulayacağım herhangi bir yan etki olur mu? Güneş kremini bunların üstüne uygularsam.
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Sabah rutinleriniz de C vitamini akşam rutinleriniz de ise tonik kullanımından 15-20 dk sonra niacinamide serum kullanabilirsiniz. Serumlardan 15-20 dk sonra güneş koruyucusu kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: merhaba ürün yağ bazlı mı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Hem su bazlıdır, hemde yağ bazlıdır. Sevgiler.❤

Soru: Merhabalar cildim yağlı mı bilmiyorum karma sanırım ama çene bölgemde dönemsel olarak iltihaplı acıyan sivilceler çıkıyor hangi güneş kremini kullanmalıyım ve sivilceyi beslemeyen olursa daha iyi olur hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Invisible UV Protection ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe , Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. Görsel Galerisi

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Matlaştırıcı Güneş Koruyucu Krem Spf 50, 50 Ml. En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü