Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Bu Ürünü Almalı Mı

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Güncel Fiyatı 267.18 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Alanlar Memnun Mu?

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Hakkında yaklaşık 7913 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Detaylı Açıklama

Ürün Açıklaması_x000D_

Sivilce VeSiyah Nokta Karşıtı >Salisilik Asit Arındırıcı Temizleme Jeli _x000D_
Cildi derinlemesine temizleyerek sivilce ve siyah nokta oluşumunu enüst düzeyde engellemeye yardımcı olan salisilik asit ve niasinamid içeriklitemizleme jeli. >_x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılır_x000D_

Sabah ve akşam rutinlerinde günde 2 kezkullanabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce cildinizi su ile ıslatınız. Ardındanyeterli miktarda ürünü cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparakuygulayınız. Uygulama sonrası bol su ile cildinizi durulayınız. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar:Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadanönce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak birkısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devamediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımınıbırakınız ve dermatoloğunuza danışınız. Oda sıcaklığında ve çocuklarınulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız. Ürünü kullandığınız dönemlerdegüneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız.Teması durumunda bol su ile yıkayınız. >Tahriş olmuş ciltler içinönerilmez._x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
_x000D_
Salisilik Asit veNiasinamid sayesinde pürüzlü cilt dokusunu onararak cildin doğal bariyerinikorumasına destek olur. >_x000D_
_x000D_
Ciltteki sebumoranını dengeleyerek yağlı görünümü azaltır. >_x000D_
_x000D_
Cildi kir ve makyajkalıntılarından arındırarak hafifletir. >_x000D_
_x000D_
İçindekiler_x000D_
_x000D_

Aqua,Disodium Laureth Sulfosucsinate, Cocamidopropyl Betaine, LaurylGlucoside,Sodium C14-16 Olefin Sulfonate,Disodium Cocoamphodiacetate, PhenethylAlcohol, Niacinamide, Pentylene Glycol, PEG/PPG-120/10 TrimethylolpropaneTrioleate, Laureth-2, 1,2-Hexanediol, Salicylic Acid, Rosmarinus OfficinalisLeaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer,Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed SodiumHyaluronate, Ethylhexylglycerin, Sodium PCA, Panthenol, Zinc PCA, AloeBarbadensis Leaf Juice. >_x000D_
_x000D_

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml ürününü 267.18 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
267.18 Tl ye satışta olan Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7913 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İndirime girdikçe sürekli stokluyorum
İsim: B** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2023
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: Asiri guzel bi temizleyici karm yağlı cildime çok iyi geldi indirimde stoklamalıl
İsim: h** s** g**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok severek kullanıyorum indirime girdikçe stokladığım
İsim: L** B**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Stokladığın ve çokk memnun kaldığım bi ürün, indirmde yakalayın kızlarrr
İsim: D** B**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Henüz yeni başladım ama hemen koyu lekelerim açılmaya başladı kargoda çok özenliydi teşekkürler indirim yakaladıkça stoklarım artık :)
İsim: G** Ö**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: fiyat düştükçe stoklycam
İsim: K** K**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Stok yapmış oldum kasım indirimi sayesinde
İsim: M** D**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: harika bir ürün anında bile etkisini görebiliyorsunuz cildi bebek gibi yapıyor ve kullandığımdan beri asla çözüm bulamadığım sivilce izlerimde bile gözle görünür bi azalma sağladı bol bol stoklayın
İsim: Zeynep N. B.
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: kargo hızlı ve kusursuz geldi iki haftadır kullanıyorum düzenli olarak. yüzüm çok yağlı olmasına rağmen yağ dengesini düzenledi sabah kalktığımda yüzümün eskisi gibi sağlanamadığını farkediyorum ayrıca çok iyi temizliyor keşke stoklasaydım indirimdeyken
İsim: **** ****
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: kısaca mükemmel. cildim bebek gibi oldu.stokliyacagim galiba mükemmell bişey. siyah nokta , sivilce hiç bişey kalmadı yüzümde. alın aldırın.
İsim: Z** A**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: İkinciyi sipariş ediyorum cildim capcanlı oluyor oldu düzenli kullanıyorum renk tonunu eşitledi resmen teşekkür ederim 🤩
İsim: Gül s.
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: indirimdeyken stok yaptım
İsim: L** A**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Cildi mükemmel temizliyor. İlk kullanımdan itibaren farkı görüyorsunuz. Hemen stok yaptım
İsim: T** M** Ö**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Çooook güzel kesinlikle stok yapacağım
İsim: Ç** S**
Beden: 11 Ağustos 2023

Yorum: Çok beğendim yüzümü yumuşacık yapıyor stoklanmalı
İsim: F** P**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: indirime girdikçe stoklanacak bir ürün 🫠
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Cildime iyi geldi stoklayacağım
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: çok güzel bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: İremnur İ.
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: kullandığım iyi gelen ürünler indirime girdikçe stokluyorum
İsim: G** G** D**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: çok iyi stok yapmalik
İsim: s** Ö**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: stok yapılacak bir ürün
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: İlk defa kullanıyorum açıkçası bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum. Bir hafta olmadan lekelerimde gözle görülür açılma oldu. İndirime girdikçe stok yapacağım. Küçük hediyeniz içinde teşekkür ederim
İsim: D** T**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: indirimde stok yapılacak ürün.
İsim: e** s** k**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: mükemmel bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: İ** N** D**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: her düştüğünde stokluyorum güneş kremi ve serumları da çok iyi
İsim: Ş** K**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: The purest ürünlerine bayılıyorum gerçekten efsane ürünler ♥ ben hep kırmızı peelingi kullanıyordum indirmden yıkama jelinide almak istedim cildime o kadar iyi geldiki anlatamam indirime girdikçe stoklamalık bir ürün♥ yanında hediye göndermişler teşekkür ederim 🤩
İsim: Gamze Ç.
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Yağlı ciltler için çok güzel ürün sarı tonikle beraber kullanıyorum gözle görünür etki
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Stok yaptım
İsim: M** B**
Beden: 06 Ekim 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum.Sivilceye yatkın bir cildim var.Derinlemesine temizliyor,üstüne bir de toniği,nemlendirici sürüyorum.Alın,aldırın❤
İsim: Sinem G.
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel bır ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: s** k**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: erkeklerde kullanabilirmi
Cevap: Merhaba efendim evet kullanabilir

Soru: sivilceli yüz için ne sıklıkla kullanılmalı
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz temizleme olarak günde sabah/ akşam rutininizde kullanabilirsiniz

Soru: alnımda komedonlar mevcut , burun yanı ve çenede genelde yağlanma oluyor kullanabilirmiyim
Cevap: evet kullanabilirisiniz

Soru: kac ml....
Cevap: Merhaba 200 ml efendim

Soru: PTT ile gönderim sağlayabilir misiniz
Cevap: Merhaba Maalesef

Soru: Rozalı cildim var acaba uugun mudur
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Hyaluronic Acid serum ürünlerimiz yatıştırıcı olarak görev yaparak cildinize yardımı olacaktır. Ürünlerimizin hassasiyet yaratabileceğini bilmenizi isteriz ve dermatoloğunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler.❤

Soru: kullanimi nasil
Cevap: Size uygun cilt yapısına göre kullanım şekli ürün açıklamalarında bulunmaktadır efendim

Soru: Merhaba elimde niacinamide arbutin göz altı serum ve sarı renk tonik var nasıl uygulamam gerekiyor
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Hilal, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Sabah: Cilt temizliği, Niacinamide, Caffeine Serum, Güneş kremi Akşam: Cilt temizliği, tonik, arbutin serum, caffeine serum şeklinde bir rutin oluşturabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: merhaba 17 yas erkek civilceli cilt icin uygun mudur?
Cevap: Detaylı bilgiyi the purest solution sitesinden alabilirsiniz

Soru: leke önlemeye yardımcı aydınlatıcı ve gözenek sıkılaştırmayı hedefleyen cilt bakım setinizi kullanıyorum. eğer bu ürününüzü alırsam diğer ürünlerle birlikte nasıl kullanabilirim. İlk ürünlerimi kullanmadan önce cildimi temizlemek için bu ürününüzü kullanabilir miyim yoksa cilt temizliği için başka bir ürününüzü önerir misiniz?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Mevcut olan ürünlerimizin isimlerini + Cilt problemlerinizi ve cilt yapınızı detaylı bir şekilde bizimle paylaşırsanız size daha sağlıklı bir rutin oluşturabiliriz. Sevgiler.❤

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba. Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Komedona sebep olur mu ürün yüzde kullanılınca?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanında Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Bazı ciltlerde kusturma dediğimiz şekilde etki gösterebilmektedir. Bunun sebebi cildin yenilenme döngüsünün artması ve cildin altında kalan sivilce potansiyeli taşıyan oluşumların atılması gibi düşünebilirsiniz. Endişenizi anlıyoruz fakat cildin yenilenme süreci normal bir süreçtir.Sonrasında cildiniz sivilcelerden arınıp pürüzsüzleşmeye başlayacaktır.Sevgiler.❤

Soru: Merhaba ürün su bazlı mı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Su bazlıdır. Sevgiler.❤

Soru: makyaj temizliği için kullanilabilir mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz Evet makyaj temizliği yapabilirsiniz sağlıcakla kalın

Soru: bu markanın hangi ürünlerini kullanabilirim yaşım 16 yüzüm de akneli , karma ve yağlı, ve siyah noktalı
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz Ben Müşteri ilişkilerinden Yaren Salycylc acid cleanser + oil control toner + Niacinamide serum ürünümüzü kullanmanizi tavsiye ederiz. Sevgiler.

Soru: Hediye olarak küçük pakette gönderilen salisilik asit ve niacimend yazan sarı renkli paketin aynısı mı yoksa jel olanı mi acaba.
Cevap: Merhabalar görseldeki ürün olan jel ürün gönderilmektedir

Soru: kuru cilde de bunu kullanabilir miyiz mavi olanı kullandım işe yaramadı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Hyaluronic acid, Ceramide ve sodyum PCA içeriklerinden dolayı bu temizleyicimiz daha çok kuru ve hassas ciltleri hedef almaktadır.Salisilik asitli temizleyicimiz içeriğinden dolayı daha çok karma ve yağlı ciltleri hedef almaktadır. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba 12 yaş için uygunmudur
Cevap: Uygundur efendim

Soru: Ürün yağ bazlı temizleyici mi su bazlı temizleyici mi
Cevap: merhaba efendim ürünümüz su bazlıdır.

Soru: Merhaba bu ürün makyaj çıkarmak için kullanılırmı?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Esma, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Evet kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml Ürünün Detaylı Resimleri

Yağlı Ve Karma Ciltler Için Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Jeli 200 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü