Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Satın Alır Mısınız

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Alınmaya Değer Mi?
Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Şu Andaki Değeri 600.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Kaç Kişi Memnun?

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Hakkında yaklaşık 2084 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Ürün Açıklaması

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Ürününün Satıcısı, La Roche Posay Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti ürününü 600.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Hakkında Yapılan Yorumlar
600.0 Tl ye satışta olan Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2084 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: mükemmel indirimde stokladım
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: La Roche Posay

Yorum: Bittikçe stok yaptığım seri
İsim: G** T**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Kızlar bu yüz yıkama jelini hala almayan varsa lütfen alın. Bu jel benim bir parçam oldu. Yüzüm yağlı ve karma bir cilt ve eczacı tavsiyesi ile yıllar önce almıştım. İndirime girdikçe alıcam çünkü cildime iyi geldiğine emin olduğum tek şey bu. Harika. Alın ve bebek gibi olun
İsim: E** Y**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: çok memnunum stoklanmalı kesinlikle
İsim: k** Ç**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: indirim de stok yaptığım ürünler,çok memnunum
İsim: Ö** T**
Tarih: 23 Kasım 2023
Satıcı: Cosmolog

Yorum: İndirimde oldukça stok yapılmalı en iyi temizleme jeli
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: İndirimdeyken direk stok yaptım harika
İsim: R** U**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok iyi kaç defa bitirdim yenisini aldım, bitdikçe alıyorum. Muazzam bir ürün🥇
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Bayıldımmm zaten la roche yağlı ciltler için harika bir ürün
İsim: W** S**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Paketleme çok iyi ve ürün kalitesini gerçekten çok seviyorum, cildimin temizlendiğini hissediyorum
İsim: M** Ö**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: sağlam kutuda olması güzeldi. ve indirimde yakalamam çok iyi oldu. stok yapmalık cidden.
İsim: H** İ** S**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Gözeneklerimi inanılmaz temizliyor. Mükemmel alın aldırın yağlı ciltler çok sevecektir
İsim: S** Ç**
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: Kullandığım ürünler çok memnunum indirimdeyken stok yapmak istedim
İsim: G** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Kasım 2023

Yorum: Zaten çok severek kullanmakta olduğum ürünler, çok güzel bir kampanya çok iyi bir set inanılmaz uyguna stokladım
İsim: S** C** A**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Stok yapıyorum cildi çok iyi temizliyor
İsim: T** E**
Beden: 16 Aralık 2023

Yorum: Temiz içerik güvenilir marka. Hassas ve alerjik bir cildiniz varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz. Teşekkürler Melis Ayça Değirmencioğlu sayende kasım fırsatlarından yararlandım teşekkürler la Roche
İsim: F** C**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel yüzü tertemız yapıyo ve hee ındırıme gırdıgınde stok yapacağım
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: hep kullandığım ürünler indirimden aldım karma yağlıya dönük hassas ciltliyim memnunum
İsim: g** a**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Severek kullandığım ürün ikişer adet aldım stokladım bu fiyata kaçırmayın
İsim: E** K**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Paketleme çok özenliydi ayrıca ürünü severek kullanıyorum stok yapılmalı
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: bayıldım stok için aldım
İsim: c** h**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: bisey diyim mi kızlar 870 e aldım bu seti şimdi 620 ye düşmüş valla alın stoklayin bulamazsınız bi daha yemin ediyorum mükemmel ötesi bisey dandik marka alacağınıza bunu alın aşırı bereketli zaten kremler küçük ama olsun minnacık sürüyorum aşırı fayda etti pişman olmazsınız bebikolar
İsim: N** ö**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Zaten devamlı kullanıyorum hem jel hem duo krem çook güzel
İsim: H** G** D**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Çok hızlı ulaştı ürün zaten stokladığım bid üründü
İsim: İlayda A.
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Küçük hediye için teşekkürler la Roche farkı ben zaten kullanıyordum tekrar sipariş verdim
İsim: B** Ç**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Tam bir fırsat ürünüydü tam boy yıkama jeli ve 2 adet nemlendirici 👍
İsim: E** A**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Uzun süredir kullandığım bir yüz yılama jeli. İndirim olduğunda paket olarak aldım duo kremlerini ilk defa kullandım. İlk izlenimim çok iyi nemlendiriciliğini çok beğendim. Asla yağlanma yapmıyor. Effeclar serisini birlikte kullanınca etkili olduğunu düşünüyorum.
İsim: S** T**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: yillardir kullandigim tek jel zaten mukemmel bise
İsim: Z** Ç**
Beden: 18 Kasım 2023

Yorum: cildim akneye eğilimli karma bir cilt daha öncesinden la roche kullanmıştım zaten bu 2. şişem genel olarak memnunum
İsim: M** n**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Zaten kalitesinden bahsetmeye gerek yok. İndirimdeyken stoklanmalı.
İsim: M** Y**
Beden: 10 Kasım 2023

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: kuru ciltler için uygunmu
Cevap: Merhaba, Karma,yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uygun olmaktadır. Sevgiler

Soru: krem kullandıktan sonra durulama gerekiyor mu
Cevap: Merhaba, Sadece sabah ve akşam cilt temizliğinizi yapmanız yeterli olmaktadır. Sevgiler

Soru: çıkan sivilcenin üstüne direk uygukanirsa söndürürmü
Cevap: Merhaba, Tüm yüzünüze (göz çevresi hariç) kullanım sağlayabilirsiniz. Sevgiler

Soru: yüz temizleme jeliniz yagli ciltler icin kaç çeşit var acaba cildim yagli akneye dönük hangisni tercih etmem gerekir
Cevap: Merhaba, Effaclar duo bir adet bulunmaktadır. Boyutları olmaktadır. Sevgiler

Soru: Nemlendırıcıden öncemi sonramı sürmemiz gerek
Cevap: Merhaba, Hangi ürünümüz için sormaktasınız. Sevgiler

Soru: merhaba ikişertane mi geliyor
Cevap: İyi akşamlar bakım jelinden 1 adet yanında hediye olan kremden 2 adet geliyor efendim

Soru: kaç yaş için uygun
Cevap: Merhaba, Genç ve yetişkinler için uygun olmaktadır. Sevgiler

Soru: karma ciltlilere uygun mudur kullanabilir mi yoksa başka bir yüz temizleme jeli mi önerirsiniz
Cevap: Merhabalar,uygundur.Sevgiler

Soru: Merhaba alnım yağlı ve çene bölgemde sivilcelenmeler oluyor hangi yüz yıkama jelini kullanmalıyım ve cıca benim için uygunmudur
Cevap: Merhaba, Jel olarak bu ürünümüzü önerebiliriz. C

Soru: Merhaba kuru ciltler için olanı yok mu temizleme jelinin
Cevap: Merhaba. Kuru ciltler için Toleriane Caring Wash yıkama ürünü tercih edebilirsiniz. Sevgiler

Soru: Neden yorumlarda bazilarina uzerinde M+ yazan yeni seri yolluyorsunuz ama bazilarina eski urun? Fotografta M+ yazilmis farkli urun niye yolluyor sunuz
Cevap: Merhaba, +m olmaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba bu zarfta kaç tane krem ve jel var?
Cevap: Merhaba, 1 adet jel ve 2 adet krem olmak üzere toplamda 3 adet ürün göndermekteyiz. Sevgiler

Soru: Merhaba +M yazan kutudan gönderilecek dimi bir de 2 tane kremde yanında geliyor mu
Cevap: Merhaba, +m gönderilmektedir. 2 adet 15 ml gönderilmektedir. Sevgiler

Soru: Merhaba, nemlendirici krem sadece sivilce olduğu zaman mi kullanılıyor?
Cevap: Merhaba. Duo+M bakım kremi akne ve sivilceye eğilimli ciltler için sabah akşam kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: 17 yaş uygun mu
Cevap: Merhaba, Uygundur. Sevgiler

Soru: Karma ciltler için uygun mudur?
Cevap: Merhabalar,uygundur.Sevgiler

Soru: Merhaba, bu setteki yüz temizleme jeli akneye eğilimli ciltler için olan jelden farklı mı?
Cevap: Merhaba, Aynı olmaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba. Normal ciltler icin yuz temizleme jeli var mi?
Cevap: Merhaba, Tolerine serimizi önerebiliriz. Sevgiler

Soru: Merhaba 2 adet 15 ml duo +M var dimi
Cevap: Merhaba, Evet, 1 adet jel ve 2 adet krem olmak üzere toplamda 3 adet ürün göndermekteyiz. Sevgiler

Soru: İlk önce kullandığımda bir şey yoktu ama yanındaki kremi gündüz sürdüm akşam da bununla yıkadığında yüzüm kızardı ve yanma oldu neden yardımcı olabilir misiniz
Cevap: İyi akşamlar,cildiniz kreme tekpi vermiş olabilir efendim.cildiyecinize danışmanızı tavsiye ederim

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti Detaylı Fotoğraflar

Yağlı ve Sivilceye Eğilim Gösteren Ciltler için Effaclar Yüz Bakım Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü