Yaka Detaylı Kadın T-shirt En Düşük Fiyat Nerede

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Yaka Detaylı Kadın T-shirt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Yaka Detaylı Kadın T-shirt Mevcut Fiyatı 220.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Memnuniyet Durumu Nedir?

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Açıklama Ve Özellikler

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Ürününün Satıcısı, Multi Polo Yaka Detaylı Kadın T-shirt ürününü 220.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Kullanıcı Yorumları
220.0 Tl ye satışta olan Yaka Detaylı Kadın T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Kumaşı çok iyi
İsim: G** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024
Satıcı: Sors

Yorum: Normal.. Dar model.... Küçük hədiyə içinde tewekkurler
İsim: İ** S**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: xl olmasına rağmen xs gibi
İsim: a** m**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ürün guzel
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Bu fiyata gerçekten çok kaliteli fakat kalıbı çok dar. En az bir beden büyük alın dar olmasından ziyade rahatsız edici derecede sıkıyor.
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: 1 beden büyük alınmalı
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Güzel sadece kalıbı dar 1-2 beden büyük alabilirsiniz
İsim: F** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürünlerim geldi fotoğraftakilerle aynı kumaş kalite ve bebekler için düşünülmüş çok güzel bir hediye yolladılar çok tatlısınız tekrardan teşekkür ederim bundan sonra ki alışveriş sayfam sizsiniz💖🩵🩵
İsim: Z** H**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: ürünü beğendim aman kesinlikle dar kalıp . sipariş etmek isteyenler bunu göz önünde bulundursun xl sipariş verdim m beden gibi geldi
İsim: E** S**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: fiyatına göre çok çok iyi çok beğendim teşekkür ederim
İsim: D** E**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Ürün rengi tam siyah ve kalitesi harika ama kalıbı aşırı dar 167 62 kilo L aldım LX alsam daha iyi olurmuş boyu da koşa ama yüksek bel pantolonlar ve eteklerşe güzel oluyor göğüsleri 85 ten büyük olanlar almasın
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: kaliteli teşekkürler
İsim: M** M**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok hızlı ulaştı çok güzel ama dar kalıplı esneme payı yok beyaz rengi siyah rengine göre bir tık daha esniyor
İsim: B** O**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kumaşı kalitesi çok güzel ancak kalıbı çok çok küçük esneme payı yok
İsim: E** S** P**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok dar kumaşı hiç esneme yapmıyor maalesef beğenemedim
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba crop mu
Cevap: Hayır efendim crop değildir tam boy tişörttür

Soru: merhaba 155 boy ve 65 kiloya hangi beden olur boy uzunluğu kaç cm 155 boya olurmu teşekkürler
Cevap: Merhaba efendim boy uzunluğu 50 cm dir verdiğiniz ölçülere göre L beden uygundur

Soru: tişörtün yakasında da m beden yazıyor ama çocuk beden geldi 160 boy 53 kilo ağırlığındayım nasıl beden almalıyım çocuk bluzu gelmesin
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimiz tam kalıptır oversize bir kalıbı olmadığı için sizlere dar geliyor olabilir

Soru: siyahtan başka renk varmı
Cevap: Evet efendim beyaz rengi de mevcuttur

Soru: 65 kiloyum kaç beden uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: kısa duruyor boy kaç cm öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba efendim boy uzunluğu 50 cm dir

Soru: 1.70 boy 64 kilo hangi beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 50 kg 1.60 boy hangi beden uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Yaka Detaylı Kadın T-shirt Detaylı Fotoğraflar

Yaka Detaylı Kadın T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü