Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Alanlar Memnun Mu?
Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Güncel Fiyatı 365.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Hakkında yaklaşık 409 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Detaylı Açıklama

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Ürününün Satıcısı, Pera Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm ürününü 365.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Kullananlar
365.0 Tl ye satışta olan Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
409 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: çokk beğendim, saçım koyu kestane ve omuzlarımı geçiyor, bire bir uydu, hiç yapay görünmüyor takması çok rahat ve sağlam. hediye için çokk teşekkür ederim...parasını ziyadesiyle hakediyor
İsim: h** g**
Tarih: 04 Ağustos 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: PeraMarket

Yorum: Çok beğendim iyikide almışım hediye içinde teşekkürler 💋
İsim: K** S**
Tarih: 29 Şubat 2024
Satıcı: SUZANPERUK

Yorum: Benim saçlarım zaten postiş kadar uzun sadece yoğunluk sağlasın özel günlerde diye aldım ve her şeyiyle fiyatına göre gayet güzel. Hemen de elime ulaştı. Kendi saçım ondan daha çok dökülüyor normaldir o kadar dökülme. Saçınızın rengi uyuyorsa düşünecek bir şey yok alın. Dalgası da çok hoş hiç ellemeyi düşünmüyorum. Bu olumsuz yorum yapan arkadaşlarDevamını Oku
İsim: n** İ**
Tarih: 02 Haziran 2022
Satıcı: CADI GROUP

Yorum: Saç çok kaliteli harika, saç rengime de tam uydu memnun kaldım, hediyeniz içinde çok teşekkür ederim, çok incesiniz iyi satışlar diliyorum
İsim: Y** T**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Kaliteli güzel beğendim şekil almıyor diyenleri anlamıyorum korkarak aldım ama çok güzel şekil alıyor uğraşmak lazım sadece 😍😍 Aradığım ürün buymuş başka modellerinden de aldım 😍😍 Satıcı çok ilgili nazik hediyeniz için çok teşekkür ederim 😍 saçıma takınca fotoğraf atarım 😍😍
İsim: b** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Şubat 2024

Yorum: Severek kullanıyorum saçlarımı uzatma sürecimde bana yoldaş oldu bu ürün. Rüzgarlı havalardan biraz birbirine karışabiliyor ancak uçlardan başlayarak nazikçe tarayın sabırlı bir şekilde. Ben bir kez yıkayıp kremlemiştim hatta. Asla zarar görmedi ilk günkü gibi.
İsim: L** S**
Tarih: 20 Haziran 2023
Satıcı: CADI GROUP

Yorum: Çok güzel oldu saçınız uzunsa sırıtmıyor hiç rengi de koyu kahveden biraz açık bence
İsim: **** ****
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: Çok beğendim hediye için teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: B** B**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel hediyeniz için de teşekkür ederim
Tarih: 15 Mayıs 2024
Satıcı: LUCY PERUK

Yorum: Gayet doğal duruyor parlama yok sentetik olduğu belli olmuyor saçlarım omuz izasinda küt kesim ve kalın telli olduğu için altan görünüyor hoş durmuyordu o yüzden saçlarıma hafif kat verdirdim iki tane alıp çıtçıtlının birini kesip iki yan yaptım yanlara takınca dolgun durdu kargoda gayet hızlıydı rengi saçıma uydu koyu kestane gibi arada ışıltılarDevamını Oku
İsim: A** Ü**
Tarih: 03 Mart 2023
Satıcı: YARIMAY SEPETİ

Yorum: nişanım için almıştım fiyatına göre aşırı iyi. Asla farkedilmedi. şekil alması sorun olabilir belki ama kuaför sağolsun halletti. ben zaten bir günlük almıştım işime fazlasıyla yaradı.
İsim: e** k**
Tarih: 03 Mart 2022

Yorum: Ürünüm hızlı bir sekilde elime ulastı ve beklediğimdende kaliteli kullanişli bir ürün. ayrica hediye içinde teşekkürler
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: Saç rengime uymadı aslında ama daha sonra saçımı boyayıp kullandım. bayıldım o kadar kaliteli ki yumuşacık parlamayan dolanmayan dökülmesi de yok denecek kadar az bu fiyata muhteşem diyebilirim uzunluğu dolgunluğu harika tavsiye ederim. Satıcı çok ilgili çok yardımcı oldu sağolsun 🩷
İsim: Y** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Beklentimin çok çokkk üstünde bir ürün geldi. Gayet dolgun ve parlak ve çok doğal duruyor renk koyu kahve kızıl yansımalar yok, aynı memnuniyet için benim aldığım satıcıdan alın çok teşekkür ediyorummm
İsim: B** M**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı ve cidden bayıldım çok korkarak sipariş etmiştim gelir gelmez saçıma taktıkça saçımla çok uyumlu oldu bayıldımmm hediyeniz içinde ayrıyetten çok teşekkür ederim sonuna kadar kesinlikle verdiğiniz parayı hakkediyo bol kazançlarınız olsun🤍
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Ürün özellikle çok güzel. Yumuşacık bir dokusu var. Saçım çok gür ben at kuyruğu olarak kullandım. Sizde kendi saçınızı güzel kamufle ederseniz at kuyruğu olarak bile kullanabilirsiniz 🌸🌸
İsim: Damla K. Ç.
Tarih: 16 Aralık 2022
Satıcı: HAYALİM PERUK

Yorum: Beklediğimden daha yoğun . Fiyatına göre mükemmel. Anlatıldığı gibi fotoğrafla farkında yok bence gayet uygun bu fiyatı takılması da gayet kolay yanında ki küçük hediye içinde teşekkür ederim
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Çok güzel ama nazik davranmak gerekiyor hemen karışıyor
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: çok güzel yapay durmuyo benim sacimla uyumlu oldu bu fiyata gayet güzel bir ürün ben memnun kaldm
İsim: Esin N. A.
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: Hediyeniz içinde teşekkür ederim
İsim: S** n** E**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: ürünlerim çok güzel geldi istediğimiz gibi erkende geldi tavsiye ederim
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: Fiyatına göre kullanışlı ve saçı yumuşacık. Baya uzun bir peruk.Saç dip rengime uygun saçımın uçlarında boyadan dolayı kızıllık olduğu için sırıttı.Saclarim omuzdan 3-4 parmak uzun ve ince telli.
İsim: Şeyma D.
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: Çok güzel yumusacık parlak takmasında kolay
İsim: G** Ö**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: bayildim bu kadar beklemiyordum bir tane daha aldim
İsim: H** K**
Tarih: 01 Ağustos 2022

Yorum: Bayıldım çok teşekür ederim hediye içinde 👍👸
İsim: E** O**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim çok doğal
İsim: n** l**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Satıcı: AKOLİFE

Yorum: Çok hızlı geldi ve bayıldım yumuşacık sadece biraz dökülüyor
İsim: Ç** n** K**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Çok tatlı
İsim: sema b.
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: çok çok guzel bitanedaha siparis edicm yakin zamanda hizli kargo icinde tesekkur ederim
İsim: B** G**
Tarih: 18 Ekim 2023
Satıcı: Little Luv

Yorum: teşekkür ederim 🙏 gönderdiğiniz hediye için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: d** G**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Merak Edilenler

Soru: saçla ilgili bilgi verirmisiniz açıklama yaparmisiniz
Cevap: Görselle ayni

Soru: Siyah renk istiyorum var mı
Cevap: Var efendım

Soru: Yıkanabılıyormu
Cevap: Evet efendim

Soru: saçla ilgili bilgi verirmisiniz herşeyi aciklarmisiniz
Cevap: Görselle aynidir

Soru: Merhaba benim saclarimin onleri kisa bu sac sadece arkaya yapilir önler cok belli olur sanırım önler icinde kullanabilcegim bi sac urununuz var mi acaba
Cevap: Evet efendim perçem modellerimiz var profilimizde

Soru: Merhaba üç parça yarımay saçınızdan alıp çok memnun kalmıştım iki tane daha almak istiyordum tekrar ne zaman stoka girer acaba bulamiyorum
Cevap: Merhaba düz olanı mevcuttur isterseniz stok açabiliriz efendim

Soru: kisaltabilir miyiz
Cevap: Evet efendin

Soru: merhabalar almak istyrm nişan icjn ama maşa olurmu yakarmi bilemedm
Cevap: Değerli müşterimiz, birebir ürün görselidir. Tüm ürün fotoğraflarımız kendi mankenlerimiz tarafından gün ışığında ürünün tamamen gerçek hâlini gösterecek şekilde iPhone kamerası ile çekilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz🤍.

Soru: saçlarım siyah ama bu urunu siyaha boyayamiyormuyuz🥺🤔
Cevap: Boya tutmaz

Soru: Merhaba düz mu dalgali mi acaba?
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüz ısıya dayanıklı yıkanabilir özellikte dalgalı modeldir. Düz istiyorsanız mağazamızda düz renk mevcuttur. Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🌸

Soru: Yanlarıda kapsıyormu acaba takınca saçlarım maalesef döküldü seyreldi oralarıda kapatırmıki
Cevap: Geniş bir tek parça ama oldukça gür

Soru: Yarım ay diyorsunuz çıt çıt şeklinde gönderiyorsunuz Yarım ay farklıdır çıt çıt farklıdır
Cevap: Yarım ay gönderilmiştir. Anlayamadik efendim

Soru: merhaba, Saç masa tutuyor mu acabaa?
Cevap: Değerli müşterimiz, ürün gerçek saça en yakın dokuya sahip olan gider mat sentetik saçtır. Parlama yapmaz. Rahatlıkla ılık fön çekilebilir. Maksimum 140 dereceye kadar maşa işlemi uygulanabilir fakat saça zarar verebileceği ve saçın daha uzun ömürlü olması adına maşa önermiyoruz. Sentetik saçlara boya işlemi uygulanamaz. Yıkamak için ılık kremli suya batırıp çıkardıktan sonra durulayıp kendi hâlinde kurumaya bırakabilirsiniz. Ürün kuruduktan sonra geniş dişli tarakla uçlardan başlayarak yavaşça tarayabilirsiniz. Daha kolay taranması adına “after ombre” fön suyundan yardım alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz🤍.

Soru: Merhaba yarım ay çıt alan müşterileriniz hala 2 adet yan çıt hediye ediyor musunuz belirli bütçem var ona göre alım yapacağım sevgili akolife
Cevap: Hayır efendım yarımay

Soru: Şekil alabiliyor mu
Cevap: Alıyor 180 derece ısıya kadar dayanıklı

Soru: Siyahı varmı
Cevap: Yok elimizde

Soru: yan cıt cıt hediyesi hala varmi acaba
Cevap: Hayır efendim

Soru: Boyanıyor mu
Cevap: Sentetik saçtır boya tutmaz efendim

Soru: siyah renk var mı
Cevap: Siyah set halinde var efendim

Soru: merhaba iyi günler. kahverengi peruk istemiştik siyah gondermissiniz?
Cevap: Koyu kahverengi ürün zaten

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm Resim Ve Fotoğraflar

Yarım Ay Çıt Çıt Düz Koyu Kahve Saç 140 gr Ve 65 Cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü