Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Alınmaya Değer Mi

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Mevcut Fiyatı 338.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Hakkında yaklaşık 444 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Açıklama Ve Özellikler

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Ürününün Satıcısı, Luv it! Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml ürününü 338.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml En Son Yapılan Yorumlar
338.9 Tl ye satışta olan Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
444 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok beğeniyorum indirimde stokluyorum testerler için teşekkürler 🌸🥰
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Luv it!

Yorum: Çisem Çakır'ın önerisiyle aldım. Akşamları kullandığımda sabah cildim parlak uyanıyorum. Fiyatı da uygun, tekrar alırım.
İsim: G** D**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Luv it ürünlerine toniğini kullandıktan sonra şans vermeye başladım. Yine Yağmur Vardar önerisi ile tercih ettim ve ilk kullanım anında hemen etkisi başladı. Yağlı ve sivilce problemi olan bir cildim var. Asit-retinol akşamlarının arkasından sabahları kullanıyorum. Gerçekten uygun fiyatlı ve çok etkili bir içerik.
İsim: G** Ö**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Yapısını en beğendiğim serumlardan. Bütün aileme hediye olarak alıyorum. Bu fiyata bu kaliteyi herkes denemeli
İsim: A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ocak 2024

Yorum: Peptit seruma ihtiyacım vardı. Güvendiğim birisi ve araştırmalarım doğrultusunda bu markada karar kıldım. Deneyip göreceğim. Yanında da merak ettiğim bir ürünün testerının gelmesi de beni çok mutlu etti
İsim: H** U**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Stokluyorum çok iyi
İsim: D** K**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Hediyeler için çok teşekkürler. Sürekli kullandığım rutinimde olan bir üründü. Kargolama çok iyi ve çok hızlıydı.
İsim: B** S**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Ürünü bir süre kullandıktan sonra yorum yapmak istedim,içeriği çok iyi bir peptit serum, cildim asitlere alışkın olduğu için retinoik asitle kullanıyorum dediğim gibi asitlere alışık herhangi bir reaksiyon yaşamadım şimdilik memnunum uzun vadeli daha iyi sonuç alıcağımı düşünüyorum
İsim: M** A**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: bariyer onarmaya ihtiyacınız varsa muhteşem bir ürün luv it ürünlerini çok seviyorum bir çok pahalı markaya muadil olabilecek ürün uygun fiyat yüksek performans umarım fiyatlar hep ulaşılabilir olur asla pişman olmayacaksınız mutlaka deneyin o kadar çok seviyorum ki asla tek alamıyorum....
İsim: O** K**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: çisem çakır önerisiyle aldım öneriliri benim için çok kıymetli🤰🐣 kargolama çok iyidi testler için teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Yağmur vardar aşk bebek kadınımın önerisiyle geldim ben ince çizgiler için aldım alnımdaki daha 3-4 gündür kullanıyorum bitince gelirimmmm 💓💞💕
İsim: H** D**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Kullanım anında yumuşacık oluyor cildim, uzun vadedeki etkilerini güncelleyeceğim.
İsim: E** P**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: çok güzel bir parlaklık veriyor yikayana kadar kalıyor ve yumuşak oluyor cildim ben sevdim düzenli kullanmak lazım
İsim: G** K**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: İndirimden aldım çok başarılı
İsim: M** K** B**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: cisem çakır tavsiyesiyle aldım ,beğendim gerçekten cildime iyi geldi
İsim: O** O** K**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: kullanmaya yeni başlamama rağmen cildimi yumuşacık yapıyor umarım daha da etkilerini görürüm ilerleyen zamanlarda
İsim: T** A**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Lıv it in c vitaminini de kullanıyorum gerçekten cilt tonunu çok güzel dengeliyor henüz kırışıklarla ilgili bir etkisini görmüş değilim
İsim: F** A** C**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: kargo süreci çok hızlıydı. paketleme güzeli. İlk defa bu markadan alışveriş yapıyorum umarım etkisi güzel olur.
İsim: ü** A**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: yapisi cok guzel incecik. hediye icin de tesekkur ederim
İsim: B** K**
Beden: 25 Kasım 2023

Yorum: Küçük hediyeleriniz için teşekkür ederim.Kargosu huzlıydı henüz denemedim deneyince yorumumu güncellicem
İsim: S** K**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: ikinci günde etkisini görmeye başladım gerçekten şaşırtıcı 🤩
İsim: B** E**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: içerik temiz çok bependim tavsiye ederim
İsim: N** K**

Yorum: geldi 👀 bakalım nasılmış, umutluyum baya güncelleme1: BU SERUM PEMBEYMİŞ 🥹🥹 ay hiç böyle bir şey beklemiyordum şok oldum 🫠 C vitaminimle kullandım, hassasiyet yaratmadı. Yapısı, dokusu, bıraktığı his çok güzel 😌 Ben retinollerle peptitleri birlikte kullanmayı çok seviyorum, bir de öyle denicem 🥹 umarım o şekilde kullanmak da hassasiyet yaratmDevamını Oku
İsim: N** Ç**
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: Yağmur Vardar tavsiyesi ile aldım.Onun tavsiyesi ile aldığım her şeyden çok memnunum.Bundan da memnun kalacağıma eminim.
İsim: E** T**

Yorum: Yanında ürünün nerdeyse 3 katı pahasında hediye göndermişler. Saçlarım sarı ya da boyalı olmadığı için kullanamayacağım ama çok çok teşekkür ederim. Hediyeyi hediye etmek sütnettir diyip bi boyalı saç sahibine hediye ederim bende🙂 çok teşekkürler. Ürünü kullanmaya dün başladım etkisinii yazarım
İsim: D** Y**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Kıvamı su gibi ama cildi kurutmuyor güzel bi ürün
İsim: g** g**
Beden: 09 Kasım 2023

Yorum: güzel serum
İsim: i** k**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: çok güzel bir serum hem peptit hem de nemlendirmesi tek serumla iki serum etkisi
İsim: S** S**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Sorunsuz elime ulasti, sevdigim bir marka
İsim: C** D** P**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Ginseng serumun etkisini arttırmak içim kullanıyorum. İlk 3 kullanımıma göre etkisini göstermeye başladı.
İsim: C** B** A**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: peptit kremde çıkarsanız keşke
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Peptit içerikli bir krem çalışmalarımız şu anda devam etmektedir. Planlarımız dahilinde kısa süre içerisinde sizlerle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Soru: Merhaba içeriğindeki Matrixyl 3000 oranı nedir acaba ve Matrixyl ile Matrixyl 3000 arasındaki fark nedir. 45 yaşındayım.
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Matrixyl ile Matrixyl 3000 arasındaki fark peptit kombinasyonlarıdır. Matrixyl 3000 Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7 içerir. Serum içeriği toplam %3 peptit içerir.

Soru: merhaba ürün komedon yapar mı cildime bazı ürünler komedon yaptı komedojenik maddeler varmidir
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Non-Komedojeniktir.

Soru: Saklanma koşulları ne olmalı açılmamış ürünler içinde yaz geldiği için ürünlerde bozulma vs olur mu yoksa dolaba mı koymalıyım
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Çok sıcak olmayan bir yerde kapağı açılmadan son kullanım tarihine kadar saklayabilirsiniz, kapağı açıldıktan 6 ay içerisinde kullanım süresi bulunmaktadır.

Soru: ph değeri kaç acaba?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Ürünlerimizin içerik bilgileri, kullanım şekli, hedefleri "ÜRÜN ÖZELLİKLERİ" ve ürün görsellerindeki tanıtımda detaylı bir şekilde verilmiştir.

Soru: merhaba retinol c vitamini ve arbutin ile kullanabilirmiyim
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz 💖 Farklı markalar ve ürünler hakkında detaylı içerik bilgisine sahip olmamamız nedeniyle birlikte kullanımı hakkında bilgi verememekteyiz. Bu konuda önerimiz, ürünleri cildinizin ufak bir bölümünde uygulayarak birlikte bir hassasiyete sebep olup olmadıklarını test etmeniz ve herhangi bir iritasyon oluşmaması durumunda kullanıma devam etmeniz yönünde olacaktır.

Soru: 21 yaş için uygun mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Evet uygundur.

Soru: saç uçlarına uygulanır mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Kullanıma uygun değildir.

Soru: yıpranmış ,kızarık (rosacea değil) bir cildim ve Post inflammatory erythema 'm var cilt bariyerimi onarmak için bu peptit serumu uygun mu yoksa başkalarına mı bakmalıyım
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Onarıcı ve Cilt Yenileyici Peptit Serum kullanımınıza uygundur.

Soru: Buzdolabın da saklanır mı?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Çok sıcak olmayan bir ortamda saklamanız yeterlidir.

Soru: Merhaba tam olarak ne için kullanılıyor karma hassas sivilceye meyilli cilt için uygun mu sivilce yapabilicek bir madde var mı içerisinde
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Ürünlerimizin içerik bilgileri, kullanım şekli, hedefleri "ÜRÜN ÖZELLİKLERİ" ve ürün görsellerindeki tanıtımda detaylı bir şekilde verilmiştir. İçinde sivilce oluşturacak bir içerik bulunmamaktadır.

Soru: peptit serumla retinol aynı rutinde kullanılırmı
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Aynı rutinde kullanmayınız.

Soru: merhaba, pembe rengi veren icerik hangisi ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Rengi içeriğindeki CHONDRUS CRISPUS EXTRACT hammaddesinden gelmektedir.

Soru: içerisinde niacinamide var mı varsa oranı nedir
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Ürünlerimizin içerik bilgileri, kullanım şekli, hedefleri "ÜRÜN ÖZELLİKLERİ" ve ürün görsellerindeki tanıtımda detaylı bir şekilde verilmiştir.

Soru: ürünlerinizi ilk defa aldim sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum markanizi etiket yaparak tanitsam sorun olurmu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖

Soru: Merhaba. Ürünün kıvamı nasıl acaba?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Orta yoğunluktadır. Ürünün videosundan izleyebilirsiniz.

Soru: merhaba hassas ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Evet uygundur.

Soru: Ginseng içeren bir ürününüz var mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Ginseng içerikli bir ürünümüz bulunmamaktadır.

Soru: merhaba ürünün ÖZELLİKLER BÖLÜMÜ yok siz burdan içeriğini yazabilir misiniz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Tüm ürünlerimizin ÜRÜN BİLGİLERİ kısmında içerikler mevcuttur. Tekrar kontrol edebilirsiniz. İçindekiler / Ingredients:Aqua, Chondrus Crispus Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Tripeptide-38, Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Potassium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, 1,2-hexanediol, Xanthan Gum, Glucose, Butylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Phenylpropanol, Lactic Acid/glycolic Acid Copolymer, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Citric Acid, Carbomer, EDTA

Soru: Argeline oranı % acaba tskler

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml Görseller

Yaşlanma Karşıtı, Cilt Yenileyici Ve Onarıcı Peptit Serum 30ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü