Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Anlık Fiyatı 404.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Memnuniyet Durumu Nedir?

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Hakkında yaklaşık 5220 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Ürün Özellikleri

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Ürününün Satıcısı, Gray Clothing Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek ürününü 404.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Yorumlar Ve Değerlendirmeler
404.0 Tl ye satışta olan Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5220 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Süper kendi bedeninizi alın
İsim: B** T**
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: QUİK-MAX

Yorum: Tam beden alabilirsiniz çok şık
İsim: E** H**
Tarih: 02 Eylül 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Harika bir ürün tam bedeninizi alın
İsim: A** M**
Tarih: 01 Haziran 2022
Beden: Beden:M

Yorum: 1 beden büyüğünü alınız kendi bedeniniz tam oluyor
İsim: İ** A**
Tarih: 22 Mayıs 2023
Beden: Boy:175cm
Satıcı: TUDE BUTİK

Yorum: bir beden küçük alınmali
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok iyi bol kesim zaten kendi bedeninizi alırsanız gayet salaş duracaktır üzerinizde 1.75 70 kg s beden aldım başarılı 👍
İsim: İbrahim Ş.
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: mükemmel ötesi hem beyazindan hem siyahindan aldım düşünmeden alın 190,80 kilo L beden gayet hoş ve salaş oldu
İsim: A** S** B**
Tarih: 27 Kasım 2022
Beden: Beden:L

Yorum: kesinlikle mükemmel bir beden küçük alın derim
İsim: K** K**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: bir beden kucuk alin tam oluyor, aylardir aradigim gomlek
İsim: v** g**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok güzel geldi,salaş ve şık.Bir beden küçüğünü almanızı tavsiye ederim :)
İsim: K** D**
Tarih: 01 Temmuz 2022
Satıcı: vivimade

Yorum: Tam bir alın aldırın ürünü çok güzel üstte çok hoş ve salaş bir duruşu var bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: M** İ**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: ürün güzel kendi bedeninizi alın zaten üstünüzde biraz salaş duruyor görüntüsü falan çok hoş alınır.
İsim: o** a**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: cok guzel kaliteli sahilde,düğün de piknikte heryer de giyebilirsiniz salaş tarz bol tam beden veya bi küçüğünü alin
İsim: E** E**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim bir beden küçüğünü alın.
İsim: D** Ş**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Bir beden küçük tercih edilebilir
İsim: T** A**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Çok iyi çok memnun kaldım çok bom sevmiyorsanız bir beden küçüğünü alabilirsiniz
İsim: b** d**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: Tek kelime ile mükemmel kendi bedenizii alın baya bol
İsim: İ** K**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Bayıldım tam yazlık bir gömlek bir beden küçük alınabilir ama bol severler kendi bedenini alsın aşırı güzel bir gömlek
İsim: N** Ö**
Tarih: 22 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GRİLAND

Yorum: rahat ve duruşu güzel bir gömlek ben bir beden büyük aldım istediğim gibi oldu bedeninizden bir numara büyük alabilirsiniz bol olmasını istiyorsanız.
İsim: Kaan T.
Tarih: 04 Temmuz 2022
Satıcı: VEYBEY

Yorum: bedeninizi alin duruşu çok iyi
İsim: F** A**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Harika bir ürün, fotoğrafta gözüktüğü gibi ve bence kendi bedeninizden bir beden büyük alın. Kargolamada gayet hızlı.
İsim: D** D**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: Bi beden kücük alın
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: tam bedeninizi alın 185 90kgyim iriyim L beden güzel durdu
İsim: Ö** F** A**
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Beden:Large
Satıcı: NightLux

Yorum: bir beden küçük alınmalı gayet şık
İsim: Kader g. O.
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Erkek arkadaşım için almıştım. Gayet güzel ve şık oldu kendi bedeninizden 1 beden küçük alın
İsim: E** K**
Tarih: 07 Eylül 2022
Satıcı: Four&Four

Yorum: tam fotoğraftaki gibi salaş ve müthiş 175 77kilo m tam oldu
İsim: Y** C** S**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: Çok hoşuma gitti dedikleri gibi bir beden küçük alın tam oluyor salaş duruyor.
İsim: Y** e** D**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: fiyatına göre kaliteli beden olarak bedeniniz çok salas durabilir 1 beden küçük tercih edebilirsiniz
Tarih: 19 Aralık 2022
Beden: Beden:Small

Yorum: Bir beden büyük alabilirsiniz onun dışında çok güzel gömlek
İsim: c** b**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Beden: Boy:169cm
Satıcı: TUDE BUTİK

Yorum: Çok güzel çok beğendi kardeşim bir beden küçük tercih edilebilir isteğe göre
İsim: B** O**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 1.86 82 kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 1 82 74 ???
Cevap: S beden uygundur efendim kalıplarımız oversize olduğu için geniştir.

Soru: 180 80 kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 175 82 kilo

Soru: 1.67 64 kilo
Cevap: Merhabalar S benden size uygundur iyi günler

Soru: 177 76 kilo?
Cevap: M beden tam olur hafif bol da olur. L oversize kalıp olur.

Soru: 1.89 105 kg
Cevap: Merhaba efendim. XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz. ☺

Soru: 1.76 72 kilo
Cevap: M beden efendim

Soru: 1.78 80 beden ?
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

Soru: kral 1.82 68
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.90-85 kg
Cevap: Xl olur efendim

Soru: 1.84 80 kilo

Soru: 1.70 kilo 90
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (XL) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 190, 72 kilo ?
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 1.90 65 kilo
Cevap: M beden efendim

Soru: 1.76 85 kiloyum
Cevap: Merhabalar size L beden uygundur hayırlı olsun

Soru: 180 boy 70 kilo hangi benden olur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 169 boy 74 kilo?
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 160 94 kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 180 kilo 94
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (XL) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek Resim Galerisi

Yazlık Keten Bol Kalıp Uzun Kollu Dokulu Oversize Siyah Erkek Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü