Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet En Düşük Fiyat Nerede

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Güncel Fiyatı 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Memnuniyet Oranı Nedir?

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Detaylı Bilgi

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Ürününün Satıcısı, MOJO Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet ürününü 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Ürün Hakkındaki Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: küçük geldi bir numara büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Mojo

Yorum: ürünü aşırı beğendim çok guzel fiyatına görede oldukça kaliteli ayağım sorunlu olmasına rağmen aşırı derecede rahat etti bir numara büyük aldım ve çok memlun kaldim nasıl gözüküyorsa aynen öyle tavsiye ederim
İsim: g** t**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Ayak numaramdan büyük almama rağmen yürürken bilek bantları atıyor malesef iadesini yapmak zorunda kaldım. beğenerek 3 renginde de almıştım bide.. tipleri rahatlığı güzeldi..
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: fiyatına göre çok iyi çok beğendim aynısı geldi.cok teşekkürler fakat ayak numaramızdan bı numara daha büyük alın
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: çok rahat bir ayakkabi
İsim: İ** Y**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok güzel ve rahat bu yaz budur,
İsim: e** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: Rahat güzel
İsim: B** G**
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: urun elime cabuk ulasti. rahat ve hafif bir ayakkabi.bilek kismi yani citcitli kisim bana kisa geldi iade
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Fiyat performans ürün
İsim: a** s**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Keşke bi kutuya konsaymış. Ufak tefek defoları vardı ama önemsemedim her sene sandalet alıyorum zaten o 3 ay kullanacağım ürün için çok para vermek istememiştim. Fiyst performans ürünü
İsim: S** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: 20 dakıka yürüdüm ayagımın altı şu topladı:(( begenemedim
İsim: m** k**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: ürün gayet güzel şık tek sıkıntısı kenarından açılma yaptı ayakkabıcıda tadilat yaptırmak zorunda kaldım
İsim: A** G** Ş**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Merak Edilenler

Soru: hangi kargo köye gelebileck bizim PTT varmi
Cevap: Merhaba Trendyol Express’in gelmediği noktalarda PTT ile gönderim yapıyoruz

Soru: yani gelir köye falan peki çok iyi
Cevap: İyi akşamlar dileriz

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Fotoğraf Ve Görseller

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü