Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Satın Alır Mısınız

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet En Düşük Fiyat Nerede?
Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Şu Andaki Değeri 124.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Memnuniyet Oranı Nedir?

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Ürün Detayları

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Ürününün Satıcısı, MOJO Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet ürününü 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Hakkında Yapılan Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ayak numaramdan büyük almama rağmen yürürken bilek bantları atıyor, malesef iadesini yapmak zorunda kaldım.. tipleri rahatlığı güzeldi..
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Mojo

Yorum: hediye olarak almıştım çok beğendi
İsim: F** y**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat bir ayakkabi
İsim: İ** Y**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: çok güzel bayıldım
İsim: G** K**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: fiyatına göre çok çok iyi bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: harika......
İsim: H** Ş**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: ellaa tam razmerim elaadi helede üsdünün deri qismi elladi men çoooooox beyendim
İsim: Rehimova G.
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: bu fiyata cok iyi gercekten
İsim: M** T**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Fiuat performans ürün,1 sezonu kurtarır gibi görünüyor
İsim: a** s**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Güzel fiyat performans ürünü
İsim: S** K**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: bilek bağının olduğu yer bir tık uzun olabilirdi. onun dışında fotoğraftaki gibi.
İsim: G** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba,hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol expres ile çalışıyoruz efendim tex gelmediği noktalarda ptt ile gönderim yapıyoruz

Soru: tarakli ayağım var tam kalib mi,ayağım geniş çünkü
Cevap: Merhaba bir veya iki numara büyük almanizi öneririz

Soru: Azərbaycan dan sifariş etdim lütfen dikkat edermisiniz 😊
Cevap: Merhaba bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba ayagım tarakli 39 nr olur mu
Cevap: Merhaba 40 numara almanizi tavsiye ederiz

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet Resim Ve Fotoğraflar

Yazlık Sandalet - Y Çapraz Kadın Yazlık Sandalet - Günlük Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü