YE-32020GG4 32- 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV En Düşük Fiyat Nerede-

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Alınmaya Değer Mi?
YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Şuanki Fiyatı Ne Kadar 5989.0 Tl'den Satılmaktadır.

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Hakkında yaklaşık 69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Ürün Bilgisi

_x000D_

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Next YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV ürününü 5989.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Yorum Ve Değerlendirmeler
5989.0 Tl ye satışta olan YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: satıcıya yapmış olduğu muhteşem paketlemeden dolayı tsk ederim.urunsorunsuz elime ulaştı tsk ederim
İsim: A** K**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Saraçoğlu Ticaret ve Pazarlama

Yorum: ürün sağ salim elime ulaştı kalitesine bayıldım terettutsuz alın ben bukadar beklemiyordum o kadar özenli düzgün geldiki çok kurunakliydikutusunda dahi zedelenme yokdu satıcıya ve MNG kargoya çok teşekkürederim ses kalitesi ve görüntü kalitesi çok güzel en kısa sürede elimeulaştı ve odama takmadan yorum yapmak istemedim tereddütsuz alın
İsim: n** ç**
Tarih: 22 Ekim 2023
Satıcı: AnkaBilgisayar

Yorum: Ürün gayet güzel ikinciyi aldım tavsiye ederim.
İsim: H** B**
Tarih: 22 Eylül 2023
Satıcı: RH+ Pozitif Teknoloji

Yorum: Hızlı teslimat için teşekkür ederiz. 36 saatte teslimat gerçekleşti.Sonu sa ile biten hepinizin bildiği teknoloji marketinde 5 yıldır TVreyonunda çalışıyorum. Annemler için aldım. Bu ürünün diğer altmarkalardan farkı lisanslı android işletim sistemi kullanıyor.Tercihimdeki en önemli etken buydu. Merak edenler için panel IPS değilva panel. Hafıza 4Devamını Oku
İsim: E** D**
Tarih: 07 Nisan 2023
Satıcı: Onur-Sat

Yorum: Ben böyle hızlı kargo görmedim, hem satıcıya hem de aras kargoya teşekkürler
İsim: C** G**
Tarih: 19 Eylül 2024
Satıcı: BYBATAĞAN

Yorum: Tam bir performans ürünü
İsim: H** A**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: çok güzel tavsiye ederim.
İsim: K** b**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: bu fıyata bu kalıte kesınlıkle tavsıye ederım
İsim: **** ****
Tarih: 02 Şubat 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: ürün cok güzel bu fiyata full özellik he biraz yavaşlığı var amadoğaldır pc gibi beklememek lazım. next markası cok ilgili hemenkurdular ücretsiz cok teşekkür ederim sakın kaçırmayın ben 4500den aldımmemnunum. kargoya da tşkler trendyol kargoculugu cok iyi bence selametle
İsim: b** ş**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı kargolayan ilgilenenlerin elinesağlık ekran kalitesi görüntü hız internet mükemmel hele ki parasınagöre emsalsiz next kalitesi hiç dusunmeden alın
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Güzel ve kullanışlı iş yerinde kullanıyorum tavsiye ederim. Androidolması wi-fi Ethernet var
İsim: S** M**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: gayet güzel
İsim: G** K**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Bu fiyata çok iyi tv. Teşekkür ederim
İsim: H** Y**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: fiyata göre ürün harika bence hiç düşünmeyin.
İsim: Gökhan T.
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Gerçektende süper bir şey yayın konusundada net ve hızlı kanaldeğişimlerindede beğendim teşekkürler🙏
İsim: İ** N**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: iyi ki almışım çok beğendim.
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Tv tam istediğim gibi.Ekran yansıtma özelliği de var.Hic pahalımarkaları almaya gerek yok.Beklentimi fazlasıyla karşıladı.
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: parasının hakkını veren bir cihaz, fiyat performans ürünü.
İsim: Hüseyin E.
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Full HD değil ama smartta sorun olmaz
İsim: T** O**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Hızlı teslimat ve ücretiz kurulum olması harika. Google android yanilisanslı sürümü. Kanallar otomatik geliyor. Bu fiyata tavsiye ederim.
İsim: Ö** H**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: fiyat performans ürünü şiddetle tavsiye ederim🥰
İsim: M** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Satıcı: EMBASHOP

Yorum: ürün f/p ancak mutlak yapmanız gereken şeyler var. 1- custom bi launcherkurmanız. kurmazsanız google play dışı yüklediğiniz uygulamalarıbulamıyorsunuz. Herhangi bi tv launcher yükleyin google playden. 2-Default olarak o launcherı ayarlamak için Launcher manager uygulamasınıindirin ve varsayılan olarak indirdiğinizi ana başlatıcı olarak seçin.3- rekDevamını Oku
İsim: i** c** K**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: cok hafif simdilik begendim
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Teras için Android bir televizyon istiyorduk. Ufak çaplı bir araştırmaile envai çeşit markanın incele videolarını, özelliklerini ve kullanıcıyorumlarına baktık. En çok satanlar sıralamasında 1. 2. 3. markalardaandroid sistemleri lisanslı değil ve saatli bomba gibi her an güncellemealmayıp hata vermeye müsait durumu olunca, bin lira fazla verip lisaDevamını Oku
İsim: S** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mayıs 2024
Satıcı: EGE TECHNOLOGY

Yorum: Televizyon güzel, ben internette teknik detaylarını bulamamıştım,meraklıları için çektim.
İsim: A** A**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Yorumlara bakarak ve küçük araştırmalar neticesinde NeXT’in kalitesiniuydu alıcısından biliyordum ve almaya karar verdim. Mutfak içindüşünmüştük nitekim mutfağımıza da yakıştığını umuyorum. Nihayetinde bufiyata beğendik ve beklentileri karşılıyor..
İsim: Murat P.
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: 1 puanı paketlemeden kırdım direk bu kutuyla gelmiş hiç güvenilir değil.Tvplus indirip kullanacağım şimdilik hoşuma gitti duruma göre güncelleme yapacağım.
İsim: İ** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mart 2024

Yorum: güzel tv.servis kurulumunu ücretsiz yaptı
İsim: A** G**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: çok güzel istediğim gibi
İsim: M** Ç**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: mukemmel ve kalite
İsim: H** o**
Tarih: 31 Ekim 2023
Satıcı: RH+ Pozitif Teknoloji

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba bu urun servis ucretlimi
Cevap: Merhaba, siparişinizle ilgili sorularınızı Siparişlerim-Sipariş Detay-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: netfilix ozelligi varmi
Cevap: Merhaba, evet mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bu üründe wi-fi özelliği varmı acaba
Cevap: Merhaba, cihazda wifi özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Full HD mi , Google arama sekmesi varmi
Cevap: Merhaba, ürün Next 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV'dir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba Netflix lisanslı mı?
Cevap: Evet lisanslı efendim

Soru: ürün smart mı? Bluetooth varmı? wife var mı
Cevap: Merhaba, üründe Bluetooth bağlantası mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: sizde TV askı aparatı yokmu
Cevap: Merhaba , ürün kutu içeriğinde bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İyi çalışmalar. Ürün Google android tv lisanslı sürümü mü? Bir çok Ürün lisansız olduğu İçin ilerde sorun çıkarıyor. Bu ürün lisanslı ve Google un tüm uygulamalarını çalıştırıyor değil mi? Ayrıca kanal kurulu mu kolay mı?
Cevap: Merhaba, ürün Next Garantili olup ilgili sorularınız için Next yetkili servisi ile iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: MERHABA KURULUM ÜCRETSİZ Mİ?
Cevap: Merhaba, ürün hazır gelmektedir. Kurulum gerekmemektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Karasal yayın girişi varmı ve internet özelliği varmı
Cevap: Merhaba, üründe wi-fi özelliği mevcuttur, üründe ulusal kanallar mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: google tv mi android tv mi?
Cevap: Merhaba, işletim sistemi Google AndroidTV OS V11'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: askı aparatı var mı
Cevap: Merhaba , ürün kutu içeriğinde bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kutu içeriği nedir
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. Dilerseniz internet üzerinden ürün inceleme videolarına göz atabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: YouTube var mı efendim
Cevap: Merhaba, üründe Youtube mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba üründe telefondan ekran yansıtma var mı?
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz üründe ekran yansıtma özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Google bağlanıyorum
Cevap: Merhabalar efendim 32020 gg4 modelinde var efendim

Soru: apk uygulamalr yuklenrbliyrmu bide hafiza kac gb kac gb ram var bilgi vereblirmisiniz
Cevap: Merhaba next müşteri hizmetleri size gerekli teknik desteği sağlayacaktır.

Soru: Duvara monte olabiliyor mu? Duvara monte etmek için gerekli aparatları kutudan çıkıyor mu? Kurulum ücretli mi?
Cevap: merhaba kurulum ücretsiz. fakat montaj için askı aparatı almanız gerekiyor

Soru: merhaba bu ürünün wi-fi özelliği olmayanıda var.benim için bu özellik önemli.kesinlikle varmı?hangi servis kurulumunu yapıyor?
Cevap: Merhaba, üründe wi-fi özelliği bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba Bluetooth bağlantısı varmıdır
Cevap: Merhaba, üründe Bluetooth bağlantası mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV Ürünün Detaylı Resimleri

YE-32020GG4 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Google Android Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü