YE-55GFSG7 55- 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV En Ucuzu Nerede Bulunur-

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Mevcut Fiyatı 15200.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Hakkında yaklaşık 47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Next YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV ürününü 15200.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Kullanıcı Yorumları Nasıl?
15200.0 Tl ye satışta olan YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel tavsiye ederim
İsim: S** G**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Bir sorun yaşamadım güzel tv
İsim: F** A**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Fazla para vermeye hiç gerek yok gerçekten Next bu işi biliyorarkadaşlarımada aldırttım onlarda çok memnun
İsim: A** R** S**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Harika bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Çok para vermeniz iyi bir tvaldığınız anlamına gelmez.Teşekkürler Trendyol
İsim: D** B**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: ürünün kalitesi fiyatına göre mükemmel sorunsuz geldi teşekkürler Trendyol
İsim: B** K**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Tv gayet güzel kullanışlı bu yorum için 1-2 ay bekledim denedim fakat şuzamana kadar hiçbir sorumla karşılaşmadık çok şükür kurulum 2 gün içindeyapıldı umarım sorunsuz bi kullanım serüveni geçiririz 🙏
İsim: Cuma A. Ö.
Tarih: 07 Ocak 2024
Satıcı: Onur-Sat

Yorum: ürün gerçekten fiyat performans ürünü, gönül rahatlığıyla alınabilir!
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: muhteşem güzel
İsim: S** C**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Abime aldık beğenerek izliyoruz ekranı izleyiş kalitesi iyi.
İsim: e** ö** k**
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: üstün kalite Uygun fiyat görüntü ve ses mükemmel
İsim: A** A**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Bu fiyata bu kalite çok güzel. renkleri geçişleri gayet hızlı. markaiçin daha fazla para vermeye gerek yok.
İsim: Z** S** D**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: üRÜN KURULDU, HERŞEY ŞU ANA KADAR SORUNSUZ VE NORMAL İLERLEDİ.İŞLEMCİSİ HIZLI, KANALLAR HIZLI GEÇİYOR. NEXT FİRMASINA GÜVENİYORUM AMAYİNEDE PANELLER PAHALI OLDUĞU İÇİN 2 YIL EK GARANTİ YAPTIRDIM. SİZE DETAVSİYE EDERİM.
İsim: SEMİHA I.
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: görüntü çok güzel zaten LG nin panelini kullanmış görüntü ayarlarınıdüzgün yaparsan çok güzel bir görüntü çıkıyor ortaya sadece hafızasıdüşük en azından 8 GB olsa daha iyi olurdu pahalı markalara gerek yokfiyatına göre çok güzel bir cihaz
İsim: m** a**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel televizyonmuş. Aldığıma çok memnun kaldım.
İsim: M** H** S**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel ürün kaliteli ve hesaplı
İsim: Hikmet A.
Tarih: 05 Temmuz 2024
Satıcı: RH+ Pozitif Teknoloji

Yorum: Ürün gayet güzel yaklasik 5 aydir falan kullanıyoruz bazen televizyonbiraz kasiyor gibi oluyor falan ama onun harici görüntüsü kalitesi güzel
İsim: G** C**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Görüntü kalitesi falan iyi geçişler hızlı,kurulumu masa üstü ücretsizufak bir meblağ ile duvara montaj yapıyorlar servisi hızlı memnun kaldım 👍
İsim: Adem Y.
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: süper ses ve görüntü kalitesi mükemmel
İsim: M** U**
Tarih: 12 Mart 2024
Satıcı: EGE TECHNOLOGY

Yorum: TV ürün çok iyi
İsim: M** t**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: fiyatına göre iyi
İsim: E** D**
Tarih: 12 Şubat 2024
Satıcı: KAJİWA

Yorum: Bu fiyata bu kalite çok çok beğendık
İsim: G** E** ç**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Görüntü kalitesi, çözünürlüğü iyi.
İsim: H** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ocak 2024

Yorum: 2 hafta oldu alalı TV gayet güzel memnun kaldım
İsim: F** Ş**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: İdare eder
İsim: A** A**

Yorum: görüntü kalitesi cok iyi ekran geçişleri hızlı kumanda tuslari sert
İsim: A** Y**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: televizyonu beğendim fiyatına göre baya baya iyi menüsü hızlı görüntükalitesi baya tatmin ediyor kargoda hızlı geldi ve paket korunakliydiservisde de bir sorun yaşamadım aradıktan 1 gün sonra geldi ve kurdu.Birkaç köşe de biraz ışık suzmesi var o kadar ama rahatsız etmiyor benimiçin problem değil.
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: görüntüsü güzel değil,kapalı olduğu halde bazen kendiliğinden açıldığınaşahit oldum. kumandası bazen iş görmüyor. next'en beklemiyordum. değişimimkanı olsaydı daha büyük inçlik, kaliteli bir tv alırdım.
İsim: N** İ**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Eksileri; - Cihazda NTFS desteği yok sadece fat32 destekliyor şaka gibi,yani hdd bağlayamazsınız, 4k film arşiviniz varsa fat32ye olmaz zaten. -Görüntü kalitesi sulu boya gibi, bazı detaylar hiç görünmüyor. - Paneldebir homojenlik yok çok dalgalı. - Siyah seviyesi IPS panellerde geneldedüşük olur ama bunda bambaşka seviyede düşük. Artıları; +TimeSDevamını Oku

Yorum: Satıcıya cok teşekkür ediyorum cok güzel bir paketlerime ve kalitedenödün vermediği için
İsim: A** D**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Teslimatı Ceva Lojistik tarafından sağlam bir şekilde yapıldı. Kutuüzerindeki numaradan oluşturduğum kayıt üzerine aynı gün yetkili servisücretsiz masaüstü kurulumunu gerçekleştirdi. Duvara montaj şeklindekurulum isterseniz ücret karşılığında yapılıyor. Çok teknik detaylarlailgili olmayan biri olarak görüntü kalitesi bizim için gayet iyi, GoogleAndDevamını Oku
İsim: A** H** İ**
Tarih: 07 Ocak 2024

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhabalar ekran yenileme hızı ve İnternet bağlantısı hızı nedir birde duvara monte oluyor mu
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Yenileme hızı (gerçek) 50/60 Hz'dir. Ürün 2 yıl garantilidir, garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: PlayStation 5 açıyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün HDMI + Display özelliğine sahiptir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: masa üstü kurulum ücretlimi Bilgi verirseniz memnun olurum
Cevap: Merhaba, ürün kurulumu için yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: ses komut sistemi var mı
Cevap: Merhaba. Evet mevcut.

Soru: Ürünü kurmak için Sivas imranlı Kızıltepe köyüne servis gelir mi
Cevap: Merhaba, ürün kurulumu için yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Manisa/ TURGUTLU da servisi var mı ?
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Kurulum için kurucu firma nerede yazıyor
Cevap: Merhaba, ilgili sorularınızı Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: merhaba bilgisayar wifi ile bağlanıyormu
Cevap: Merhaba, ürünümüzde Wi-Fi özelliği bulunuyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba Kocaeli nde yetkili servisi varmı bu TV nin
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir, garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: remi nekadar acaba
Cevap: Merhaba, ürünün ram kapasitesi 8 GB. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: HDR var mı?
Cevap: Merhaba, ürünün HDR özelliği mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba telefondan yansıtma varmıdır
Cevap: Merhaba, üründe ekran yansıtma özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba bluetooth kulaklık bağlanıyor mu?
Cevap: Merhaba, üründe bluetooth bağlantısı mevcuttur. Uygun kulaklık ile bağlantı sağlanır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ses algılama ve Bluetooth varmı bu markada Yeni kumanda sigirlimi kumada kutuda kaçtane
Cevap: Merhaba, ses ile TV kontrolü özelliğine sahiptir. Akıllı kumanda ürüne dahildir. Üründe bluetooth özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: uzunluk çap olarak ne kadar
Cevap: Merhaba, ürün ekran boyutu: 139 cm'dir(55 inç). İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürün ölçüleri kaç uzunluk genişlik Bingöl'de servisi varmı
Cevap: Merhaba, ürün ekran boyutu: 139 cm'dir(55 inç). Ürün 2 yıl Next Garantidir. Yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba APK indir me yapabilirmiyiz
Cevap: Merhaba. Evet yapabilirsiniz.

Soru: merhaba kurulum için ne yapmamız gerekiyor. garanti başlaması için
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir, garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: duvara montaj aparatı beraberinde geliyormuş ve montaja dahilmi
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir, garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba tv için çanak bağlatmaya gerek var mı?
Cevap: Merhaba. Evet gerekiyor.

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Ürün Görselleri

YE-55GFSG7 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü