YE-65020GFSG5 65- 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
525
0
0
YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Tavsiye Edilen Yer Neresi?
YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Şu Andaki Değeri 21800.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Teknik Açıklamalar

_x000D_

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Next YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV ürününü 21800.0 Tl'den Satılmaktadır.

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Kullanıcı Geri Dönüşleri
21800.0 Tl ye satışta olan YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürün fiyatına göre harika bir ürün gönderiyice teşekkür ederim sorunsuzbir şekilde elime ulaştı.
İsim: Halil i. S.
Tarih: 25 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Onur-Sat

Yorum: çok iyi👍ve güzel
İsim: E** A**
Tarih: 20 Mart 2024
Satıcı: RH+ Pozitif Teknoloji

Yorum: çok beğendim kargo paketleme montaj hepsi hızlıydı tşk ederim
İsim: **** ****
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Fiyatına göre çok kaliteli, kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: F** Ç**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: bu fiyata bu ürün harika
İsim: T** o**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: RH+ Pozitif Teknoloji

Yorum: sesi görüntüsü çok iyi bence fiyat performans ürünü diğer markalara bidünya para vermeye gerek yok
İsim: M** K**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Ürün güzel 9-10 aydır kullanıyorum ben bir problem görmedim _tk
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Türkiye yayınlarının HD olmasından kaynaklı - ki bazı kanallarda o dayok- tam verim alamıyorsunuz televizyon kaliteli, fakat yayınlar çamurgibi. onun haricinde on numara televizyon. büyüklüğü tatmin etti.emsallerine göre daha iyi. izleyeceğiniz mesafe en az 2m olsun. nextfabrika servisine de ya mail atın ya da whatsapp destekten yazın. SabithatlaraDevamını Oku
İsim: G** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Satıcı: DALOĞLU DİGİTAL

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Akıllarda Kalan Sorular

Soru: wifi varmı?
Cevap: Merhaba. Evet var.

Soru: TV'yi sete dahil olan duvara asmak mümkün müdür?
Cevap: Merhaba. Duvar askı aparatı alarak asabilirsiniz.

Soru: Televizyonda flash bellek ile canli yayini durdurma opsiyonu var mi?
Cevap: Merhaba, Sizlere daha doğru ve sağlıklı bilgi verebilmek açısından 4443666 next nextstar müşteri hizmetlerinden ya da next resmi sitesinden ürün özelliklerini ayrıntılı ve açıklamalı şekilde inceleyebilir sorabilirsiniz efendim, Sağlıklı Günler Dizleriz.

Soru: Merhaba ürün ne zaman cıktı acaba yorumlarda çağri merkezne ulasım zor yazmslar
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün 2022 yılının son çeyreğinde çıkmıştır. Kampanya dönemlerindeki yoğunluktan dolayı ulaşımlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Konu ile alakalı sizlere yardımcı olmak isteriz.

Soru: Çelişkili çavaplar veriyor satıcı kafafı karıştırdı bir birine cavap sesli komut lu kumanda demiş bu akıllı anlamına geliyor birisine akıllı kumanda yok demiş hangisi doğru kumanda da sesli şunu aç dendiğinde aç mıyor mu akıllı kumanda başka nasıl oluyor aydınlatında alacam
Cevap: Merhaba efendim sesli komutlu kumanda mevcuttur

Soru: merhaba, Next YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android TV T580 TV yi almayı düşünüyorum ancak bulunduğun ilçede ervisiniz yok. Kendimiz kurduğumuzda garanti kapsamında çıkar mı?
Cevap: Merhaba, Çağrı merkezimiz üzerinden kurulum kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Soru: hdm girişleri 2.1 midir
Cevap: Merhaba; Ürününüz ile ilgili teknik soruları çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Soru: 10.499,00 ₺ olur mu bence olur. Yaparsanız hemen alırım.
Cevap: Merhaba, kampanyalardan haberdar olmak için ürünlerimizi ve mağazamızı takip edebilirisiniz.

Soru: Bu ürün de telefon dan ekran yansıtma varmı..
Cevap: Google playden uygulama indirerek yapılabilir efendim

Soru: Enerji sınıfı nedir
Cevap: G sınıfıdır

Soru: Ürün çerçevesiz mi
Cevap: Merhaba. Evet çerçevesiz.

Soru: İyi akşamlar webbos olan model sitede var mı almak istiyorum. Bir de servisten çok şikayetçiler böyle bir durum bar mı acaba ?
Cevap: Merhaba. Webos olan model artık üretilmiyor. Bu google tvlerde herhangi bir sorun yoktur.

Soru: merhabalar bu TV de Bluetooth varmidir
Cevap: Var efendim

Soru: kumanda da sesli komut var mı?
Cevap: evet sesli komutlu kumanda

Soru: acaba bu TV L1 ANDROİD LİSANSLİ Mİ ACABA
Cevap: Evet efendim

Soru: akıllı kumandası varmı
Cevap: Merhaba, Evet efendim akıllı kumandası mevcuttur, ürün google androiddir, kendi orjinal kumandası akıllı kumandadır. Ürün içerisinde diğer tüm özellikleri de mevcuttur. Sağlıklı Günler Günler.

Soru: merhaba Kurulum ücretsiz mıdır acaba ve arka aparatı varmıdır
Cevap: mrb ürün kurulum masa üstü ücretsizdir aparat mevcut değildir

Soru: bas konuş varmi
Cevap: Merhaba. Maalesef yok.

Soru: kutusunda duvara asma aparatı var mı
Cevap: Merhaba maalesef askı aparatı mevcut değildir

Soru: Ürün duvara monte edilebiliyor mu
Cevap: merhaba kutu içinde duvar askı aparatı çıkmaz servis sadece ücretsiz masa üzerine krurulum yapar duvar için sizden ücret talep edebilir

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV Ürüne Ait Fotoğraflar

YE-65020GFSG5 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Android Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü