Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan En Ucuzu Nerede Bulunur

LeylaSes

Bilgili
9 Ağu 2023
252
0
0
Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Alınır Mı?
Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Şuanki Fiyatı Ne Kadar 779.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7 .

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Detaylı Açıklama

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan _x000D_
_x000D_

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Ürününün Satıcısı, TekizTeknoloji Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan ürününü 779.99 Tl'den Satılmaktadır.

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Kullananlar
779.99 Tl ye satışta olan Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7

Yorum: fiyat performans olarak iyi işimi gördü
İsim: E** A**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TekizTeknoloji

Yorum: şarj ettikten sonra kablosuz çalışıyor dendi ama kablosuz çalışmadı malesef. Onun haricinde fena değil.
İsim: m** M**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: ürünün sarz kablosu özürlü geldi ikusurlu ürün olarak iade ettim ve tekrar almak istemediğim halde iade reddedildi ürünün yenisi gönderildi saticidan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem
İsim: n** d**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 12000 btu/h değil mi
Cevap: evet efendim

Soru: ölçüleri nedir acaba.
Cevap: fotoğraflar da mevcut efendim

Soru: şarj aleti ile birlikte gönderiliyor mu
Cevap: yanında kablosu gönderiliyor efendim prize takılı çalışıyor

Soru: ne kadarlık alanı soğutur ? mesela 10 metre kare alan mı? şarjı ne kadar süre gider
Cevap: çok büyük alanı soğutmaz efendim

Soru: Pirime takılı kalıncamı çalışıyor yoksa şarjını doldurupmu çalışıyor
Cevap: şarjlı çalışıyor efendim

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Görsel Galerisi

Yeni Işıklı 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü