Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Ürün Alınmaya Değer Mi

DenizGizemi

Bilgili
9 Ağu 2023
254
0
0
Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Alınmaya Değer Mi?
Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Güncel Fiyatı 649.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Ürün Detayları

Tabii, işte VOOKA marka GLR model yeni model ışıklı klima için satın almaya yöneltici bir pazarlama metni: >_x000D_
_x000D_

VOOKA GLR Modeli: Yenilikçi Soğutma Çözümü >_x000D_

Yazın sıcağında serinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı! VOOKA GLR model yeni ışıklı klima ile tanışın. Bu kompakt ve şık mini klima, 600ml su haznesi ve 5 farklı sprey modu ile serinliği evinize getiriyor. >_x000D_
_x000D_

Öne Çıkan Özellikler: >_x000D_
_x000D_

Şık ve Işıklı Tasarım: GLR modelinin modern ve ışıklı tasarımı, yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katarken, gece lambası olarak da kullanılabilir. >_x000D_

600ml Kapasite: Geniş su haznesi sayesinde uzun süre kesintisiz serinlik sağlar. >_x000D_

5 Sprey Modu: Farklı sprey modları ile serinliği istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. >_x000D_

Buzlu Buhar Teknolojisi: Ventilatör ve buhar teknolojisini bir araya getirerek, sizi serin ve rahatlatıcı bir esintiyle buluşturur. >_x000D_

Taşınabilir ve Kompakt: Hafif ve taşınabilir yapısı sayesinde, evde, ofiste veya istediğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz. >_x000D_

Neden VOOKA GLR Modelini Seçmelisiniz? >_x000D_
_x000D_

Enerji Tasarrufu: Düşük enerji tüketimi ile bütçenizi yormaz. >_x000D_

Kolay Kullanım: Pratik ve kullanımı kolay olan bu cihaz, herkes için uygundur. >_x000D_

Sessiz Çalışma: Sessiz çalışması sayesinde gece bile rahatça kullanabilirsiniz. >_x000D_

Hızlı ve Etkili Serinlik: Anında serinleme sağlar ve sıcak yaz günlerinde sizi rahatlatır. >_x000D_

VOOKA GLR modeli ile serinliğin tadını çıkarın ve yazın keyfini çıkarın. Sıcaktan bunalmadan serin kalmanın en şık ve pratik yolu burada! Hemen satın alın ve farkı hissedin. >_x000D_
_x000D_

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Ürününün Satıcısı, VOOKA Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr ürününü 649.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Son Yorumlar
649.0 Tl ye satışta olan Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: hasarlı ürün geldi sanki parçalanmış
İsim: H** R** D**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KAPALIÇARŞI

Yorum: Masa başı çalışanlar için yeterki sayılabilir ama ev oda gibi yerlerde yetmedi mümkün değil. Işıkları çalışmıyor bendekinin ama iade değişim süreciyle uğraşamayacağım. Başka satıcıdan almanızı tavsiye ederim vooka dan almayın
İsim: **** ****
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü olduğu için iki yıldız verdim. Parçaları çok dandik. Geldiğinde parçalar birbirinden dağılmıştı ben düzelttim.
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Şarjlı mı yoksa sürekli prizde mi kullanmamız lazım
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , prizdedir efendim

Soru: merhaba bunun soğutma sistemi nasıl hocam kaç metrekare yi doğutur
Cevap: Merhaba, 10-15 metrekare karavan, çadır vs gibi küçük alanlarda verimli olur. Şu haznesi var, soğuk yada buzlu su koyarak ortamı serinletiyor. Klima gibi düşünmeyin

Soru: merhaba ürünün ebatı nedir boy en
Cevap: merhaba , 25*19*7 cm efendim

Soru: garantisi var mı
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mevcut efendim

Soru: Şarj adaptörü geliyor mu?
Cevap: Sadece kablosu var adaptör yok efendim

Soru: Trendyol expresle gönderiyor musunuz
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efednim

Soru: merhaba adaptör, priz ,powerbank ve ürün toplam 4 parca mi geliyor? yatak odasında yatarken uyutacak kadar soğutur mu ayrıca nemlendirici özelliği de varmı varsa ikisini bir kullanabiliyor muyuz pervaneyle
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , adaptörü mevcut değildir efendim

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr Görsel Galerisi

Yeni Işıklı Klima 600ml 5 Spreyli Vantilatör Buzlu Buharlı Mini Klima Mini Fan Buzlu Fan Glr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü