Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Ürün Alınmaya Değer Mi

Gulnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Tavsiye Eder Misiniz?
Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Güncel Satış Fiyatı 2399.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Memnuniyet Durumu Nedir?

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Teknik Detaylar

Güç: 35W _x000D_
Bıçak : 3 adet _x000D_
Voltaj:220V _x000D_
Hız: 3 Mod _x000D_
NOT: ÜRÜNDE ISITMA YOKTUR.

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Ürününün Satıcısı, Enshall Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz ürününü 2399.0 Tl'den Satılmaktadır.

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Kullanıcı Değerlendirmeleri
2399.0 Tl ye satışta olan Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Harika bir soğutucu gerçekten bayıldım sorunsuz Bi şekilde geldi kullanımı falan çok güzel o kadar özenle pakete koyulmuştu ki alacaklara gerçekten tavsiye ederim ben bayıldım sesi de gayet az hiç rahatsız etmiyor
İsim: Tuğba C.
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EnshallShop

Yorum: Çok etkili,kullanımı ve kurulumu kolay,Her ortama yakışacak çok şık bir ürün, teşekkürler👏
İsim: Ö** B**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Aşırı şık ve kaliteli gerçekten ayarlanabilir döner başlık, sessiz çalışması, modları vs herşeyine bayıldım çok teşekkür ederim
İsim: M** K**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: cok tereddüt ederek almistim ama harikaa sessiz calisiyor ve cok guzel serinletiyor
İsim: B** N** E**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Yorum ve puan olmadığı için çok tereddüt etmiştim fakat satıcıya teşekkür ediyorum kısa bir sürede eksiksiz malzeme ile teslim edildi. Çok sessiz ve çok modern serinletmesi de çok güzel otomatik dönmesi de mevcut parasını hakeden bir ürün tavsiye ederim.
İsim: S** A**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Harbi çok sessiz güzel bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel. sessiz ve her yöne dönüyor. 8 kademe. kesinlikle iş görür
İsim: N** K**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Fiyatına göre daha yüksek bi performans bekliyordum. Görüntüsü tatlı şirin ama üflemesi kuvvetli değil
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ağustos 2024

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba. En fazla ne kadar alan için etkili?
Cevap: Merhaba efendim, oda, ofis için yeterli

Soru: Kaç w gücü?
Cevap: 35W efendim

Soru: Merhaba, ürünün soğutma şekli nasıl oluyor bi yerine soğuk su felan mı koyuyoruz
Cevap: Merhaba efendim, ürün vantilatördür

Soru: Ürün boyut ve çap ölçüleri nedir acaba
Cevap: 2. Görsel de tüm ölçüler gözükmektedir

Soru: Ürün sadece hava mı üflüyor yoksa gerçekten soğutma özelliği var mı
Cevap: Merhaba efendim, ürün pervaneli vantilatördür

Soru: merhaba. soğutma özelliği M2 olarak nasıl? kaç M2 ye kadar soğutabiliyor? ürünün boy olarak (1m.den) daha uzunu var mı?
Cevap: Merhaba efendim daha uzunu yok, maalesef.

Soru: Sağa sola yukarı aşağı otomatik dönüyor mu? Kumandalı mı?
Cevap: Merhaba efendim evet sağ sola ve aşağı yukarı hareket ediyor kumandalıdır

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz Ürünün Detaylı Resimleri

Yeni Model Fan Ayarlanabilir Hareketli Kumandalı Sessiz Vantilatör Güçlü Hava Soğutucu Klima Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü