Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model En Düşük Fiyat Nerede?
Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Şimdiki Fiyatı Ile 749.0 Tl'den Satılmaktadır.

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Hakkında yaklaşık 27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Ürünün Detayları

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Ürününün Satıcısı, MASSOLE Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model ürününü 749.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Kullanıcı Geri Dönüşleri
749.0 Tl ye satışta olan Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: düğünüm için aldım 37 numara giyiyorum ayak numaramı aldım fakat taraklı ayaklı kişiler bi numara büyük alabilir oldukça yüksek ve rahat umarım sorun yaşamam.
İsim: F** A**
Tarih: 30 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Massole

Yorum: gelinliğin altına giymek için aldım ayakkabı gerçekten rahat,tam numaramı aldım ben oldu. kargo da hızlıydı.
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Sağlam kargo. Ayakkabıyı nişanımda giyeceğim gerçekten çok rahat şık bir ayakkabı.
İsim: Y** K**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzel ayakkabı çok rahat tam düğün ayakkabısı
İsim: Vildan A.
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Cok rahat, dolgu topuk gmrünümlü ayakkabılardan daha rahat
İsim: G** G** A**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Rugan tam kalıp bir ayakkabı çok rahat
İsim: M** B**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: kargo çok hızlıydı ayakkabı çok rahat taraklı ayağım olmasına rağmen rahat ettim kesinlikle tavsiye ederim.dugunum için aldım binlerce tl vereceğime burdan çok uyguna aldım fiyat performans ürünü kesinlikle iyi
İsim: G** E**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Bayıldımm çok rahaatt
İsim: A** U**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Güzel ayakkabı beğendim
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: Rahat bir ayakkabı.
İsim: A** Ç**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Nikah ve düğünde kullanıcam bence çok güzel rahatlığı için pek bişey diyemicem
İsim: D** P**
Beden: 04 Ağustos 2024

Yorum: Düğünüm için aldım. Parmaklarımın açık olmasını sevmiyorum ama bu ayakkabı da beni daha etmedi. Aşırı rahat evde biraz yürüdüm alışmak için, normalde topuklu ayakkabı giymediğim halde beni rahatsız etmedi. Tam ayak numaranızı alın. Güzel günlerinizde giyin kızlaaarrrr :)
İsim: Tuğba K.
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Düğünümde giydim bi spor ayakkabı rahatlığı yok tabiki ama çok rahatsız da olmadım benim ihtiyacımı karşıladı
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: O kadar güzel ki giy koş cinsinden, düğünüm için aradığım konfor kesinlikle.. 🫠
İsim: G** Y**
Beden: 03 Ağustos 2023

Yorum: gelin ayakkabısı için aldım güzel gözüküyor rahat gibi ama uzun süre giymek lazım anlamak için.. yorumlara bakarak bi numara büyük alacaktim iyiki almamışım bence tam kalıp
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Yeryüzünde böyle rahat bir ayakkabı yok gerçekten çok rahat
İsim: N** a**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Çok çok güzelll.
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: ayakkabılar çok güzel
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Güzel ama daha rahatını bulunca bunu iade ettim
İsim: D** K**
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Normalde 39 topukluda 38 giyiyorum fakat bunda 38 numara küçük geldi serçe parmağım sıkıştı rahatsızlık verdi 39unu sipariş verdim bakalım ayakkabı güzel
İsim: A** y** S**
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok güzel ancak her ayakkabıda 36 giymeme rağmen ayağıma olmadı gelin ayakkabısı olarak kullanacaktım rahat olmaz diye iade etmek zorunda kaldım
İsim: M** I**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Ürün hiç rahat değil malesef iade edeceğim. 2 dk üstünde rahat edemedim ayaklarım acıdı. Puanı nasıl bu kadar yüksek şaşkınım. Parlak olması da hiç iyi değil. Topuğu da rahatsız edici. Kimseye tavsiye etmiyorum. Önünü çapraz şekilde olması da ayağı acıtıyor.
İsim: A** T**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 12 cm var mı benzer model
Cevap: Yok efendim

Soru: 36 numarası eklenir mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 24 saate eklenir. Numaranıza tıklayıp haberdar olabilirsiniz.

Soru: 36 numarası ne zaman eklenir
Cevap: Yeni sezon da yenilenir.

Soru: Merhaba 37 numarası eklenecek mi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, yeni sezon da yenilenir.

Soru: Merhaba, 38 numarası gelecek mi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, üretici olduğumuz için stoklar sürekli yenilenir. Fakat kış sezonun da olduğumuz için yeni sezon da yenilenir.

Soru: merhaba 39 numara giyiyorum ayağım taraklı olduğu için bu tür ayakkabılar ön kısmı sıkıyo bu ayakkabıyı tercih edebilir miyim taraklı ayaklar için Uygun mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, çapraz bantlı modeller genelde dar olur. Başka firmalar da dahil olmaz üzere tercih etmemenizi tavsiye ederiz.

Soru: Merhabalar ürünün 36 numarası stoklara eklenir mi yakın zamanda?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, üretici olduğumuz için stoklar sürekli yenilenir. Numaranıza tıklayıp haberdar olabilirsiniz. Net bir süre veremiyoruz.

Soru: Normalde her üründe 36 giyiyorum ama kalıbı nasıl? Gelin ayakkabısı olarak giyeceğim rahat olması ve şişme ihtimaline karlı 37 mi almalıyım?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ayağınız taraklı değilse 36 yı tercih edebilirsiniz. Ürünün kalıbı standart tam kalıptır.

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model Görseller

Yeni Sezon Beyaz Rugan Gelinlik Platform Yazlık Rahat Kadın Ayakkabı Premium Model En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü