Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli En Ucuzu Nerede Bulunur

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Şu Anki Fiyat Aralığı 1800.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Ürün Detayları

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Ürününün Satıcısı, Daniel Klein Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli ürününü 1800.8 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli En Son Yapılan Yorumlar
1800.8 Tl ye satışta olan Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ürün gayet hızlı ve iyi güvenli şekilde paketlenmişti.Kesinlikle güvenip alabilirsiniz orijinal.
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TRENDMODA SAAT

Yorum: çok güzel geldi ben çok beğendim kutusu da çok iyi eşim severek kullanıyor
İsim: A** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Satıcı: FAVORİ LADY

Yorum: güzel kaliteli duruyor biraz büyük geldi küçültücez kordonu tavdiye ederiz
İsim: T** B**
Tarih: 23 Haziran 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: gerçekten çok güzel bir ürün teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: TRENDMODA SAAT

Yorum: Birebir aynısı geldi
İsim: S** S**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Garantiai mevcutmudur
Cevap: 2 yıl garantili

Soru: metal kutusuda gönderiyormusunuz
Cevap: tabi efendim

Soru: Resimdeki ürünün aynı kordonundan istiyorum ekranda siyah renk olsun var mı elinizde

Soru: iç göstergeler çalişiyormu
Cevap: ÇALIŞIYOR EFENDİM

Soru: merhaba kararma oluyor mu?
Cevap: çeliktir efendim yapmaz

Soru: 41 milimetre mi? Ben 41 istiyorum.
Cevap: evet efendım

Soru: Ürün fotoğraftakinin aynısı mı gümüş kordon mu

Soru: resimdeki gümüş kordon farklı ürün yorumlarındaki kordon şekli farklı hangisi gelicek ben resimdeki saatin aynısından istiyorum
Cevap: aynısı gelicek

Soru: Garanti kahıdı geliyormu
Cevap: geliyor efendim

Soru: İç görselde takvim dışındaki göstergeler aktif demişsiniz. Kronometre ve başka neyi gösteriyor acaba
Cevap: ay gün gösteriyor

Soru: içinde tüm kandaranlar aktifmi
Cevap: görseldir efendım

Soru: saat calısıyor mu
Cevap: ÇALIŞIYOR EFENDİM

Soru: Garantisi var mı? Saatin içindeki her şey aktif mi?
Cevap: 2 yıl garantili aktif efendim

Soru: Saatin kordonu gri içi siyah değil mi?
Cevap: gümüş içi siyah efendim

Soru: Bu modelin içi lacivert olanı var mı scil dönüş bekliyorum teşekkürler
Cevap: sayfada mevcut modeller

Soru: Kordonunda soyulma renk atma durumu olur mu ?
Cevap: olmaz efendim

Soru: Merhaba kaç mm acaba ? 41-45mm nedir anlayamadım
Cevap: 43mm efendım

Soru: içindeki bütün fonksiyonları aktif mi
Cevap: AKTİF EFENDİM

Soru: iç kısmı lacivert görünüyor varmı lacivert
Cevap: var efendim

Soru: suya dayanıklı mı?
Cevap: 3 atm su geçirmez

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli Görsel Galerisi

Yeni Sezon Gümüş Renk Çelik Kordon Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Bileklik Hediyeli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü