Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Satın Alır Mısınız?
Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Şu Anki Değeri 6395.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Memnuniyet Durumu Nedir?

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Açıklama Ve Özellikler

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Ürününün Satıcısı, Apple Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite ürününü 6395.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Ürün Hakkındaki Yorumlar
6395.0 Tl ye satışta olan Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Bayıldım boyut olarak da çoook iyi☺
İsim: S** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MeriçElektronik

Yorum: Mükemmel geldi beklediğimizden daha güzel
İsim: C** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim herşeyi cok güzel ufak cizigi var sadece❤ şarjevdekini kullanacağım
İsim: A** B** B**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Herşey çok güzeldi 1 günde elime ulaştı Touch ID ye kadar Herşeyçalışıyor umarım bir sıkıntı olmaz ilerdede
İsim: R** y** C**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: tablet çok güzel pubg oynamak için aldım fps ayarlarda 30 gosterio amagame turbo da maça girince 60 a cikio gayet güzel paket çok sağlam dizor söktüm ama tablet kutusu biraz kirliydi başka bir sıkıntı yok
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: memnun kaldım baya ufak tefek çizikleri sorun etmiyen alabilir piligayet güzel tşkederm emeği geçenlere ikinci el belirsiz alacağımayenilenmiş sıfır ayarında alırım bnce tşkler
İsim: Hakan Ö.
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ürün güzel sadece başta şarj aletinden dolayı sıkıntı yaşadık gönderilenşarj aleti çalışmıyordu farklı şarj aletiyle denedik sorunu çözdükteşekkür ederiz
İsim: K** B**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Eksiksiz geldi ancak gönderilen şarj cihazı ve kablosu şarj etmiyor onundışında her şey istediğim gibi.
İsim: Çağlar Ş.
Tarih: 07 Mart 2024

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba tabletim çok iyi durumda geldi tşkederim meriçelektronik
Cevap: Merhaba, alışverişiniz ve güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanınız.

Soru: İos kaça kadar güncelleme alır şuan kaç
Cevap: Merhaba, şuan ios 17 almaktadır.

Soru: garanti süresi ne kadardır
Cevap: Merhaba 12 ay garantilidir.

Soru: Sizden ipad aldımda yazdım size görmediniz galıba
Cevap: Merhaba, sorunuz cevaplanmıştır. Alışverişiniz için teşekkür ederiz.

Soru: pubg kaç FPS verir
Cevap: Merhaba 60-90fps arası vermektedir.

Soru: surumu nedir acaba
Cevap: Merhaba, ürün adetlidir, bazılarında sürüm güncellemesi yapılmış olabilir. 2017 üretim yılı olan 5. seri modeldir.

Soru: merhaba 9.nesil Q klavyeyle uyumlu olur mu acaba??
Cevap: Merhabalar, Teknik anlamda sağlıklı bilgi almak adına ürünün müşteri hizmetlerinden bilgi almanızı rica ederiz. Sağlıklı, mutlu günler dileriz.

Soru: 2017 ürünü mü
Cevap: Merhaba, 5. Nesil çıkış tarihi hakkında net bilgimiz bulunmamaktadır. Apple resmi sitesinden bilgi edinmenizi rica ederiz.

Soru: şarj aleti geliyormu?
Cevap: Merhaba, evet yeni model şarj cihazı ile gönderilmektedir. Tablet ile uyumludur.

Soru: Merhabalar içinde şarj cihazı var mı
Cevap: Merhaba, kutuda şarj aleti gönderilmektedir.

Soru: herhangi bi kalem alsam kalemle hareket eder mi bide dersler not tutmak için vs alıyorum not özelliği var mı ?
Cevap: Merhaba, kalem desteği vardır. Apple pencil ile uyumludur. Not özelliği için Apple'ın kendi uygulamaları vardır.

Soru: güncelleme alıyor mu hala
Cevap: Merhaba, evet güncelleme almaktadır.

Soru: abi pubg kaç fps??
Cevap: Merhaba, Pubg 60-90 fps ortalama ile oynatmaktadır.

Soru: renk seçenekleri varmı?
Cevap: Merhaba, stokta tek uzay gri rengi mevcuttur.

Soru: Merhaba!kutunun içinden ne bulunmaktadır?
Cevap: Merhaba, cihazın yanında şarj cihazı ve kablosu bulunmaktadır.

Soru: kalem ile uyumlu mudur
Cevap: Merhaba, apple kalem ile uyumludur. Ayrıca satılmaktadır.

Soru: Pubg de jiroskop mevcutmudur?
Cevap: Merhaba, evet mevcuttur.

Soru: Pubg de jiroskopu varmı?
Cevap: Merhaba, evet vardır. Uyumludur.

Soru: Sım kart uyumlumu
Cevap: Merhaba, sim kart desteği yoktur. Sadece wi-fi olan modeldir. Sim kartlı modelimiz mağazamızda mevcuttur.

Soru: merhaba acaba boyu ne kadar almayı düşünüyorum da
Cevap: Merhaba, Boy 240 mm En 169.5 mm Kalınlık 7.5 mm Ağırlık 469 gr

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite Ürün Resimleri

Yenilenmiş Ipad 5.nesil 32 Gb 9.7'' A1822 Wifi Tablet Uzay Gri A Kalite En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü