Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Alınmaya Değer Mi

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Şu Anki Fiyat Aralığı 379.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Hakkında yaklaşık 3656 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Detaylı Açıklama

_x000D_
ÜRÜNAÇIKLAMASI_x000D_
_x000D_
_x000D_

BariyerGüçlendirici Ve Yatıştırıcı >B Vitamini Cilt Bakım Serum _x000D_
Hassas ve kızarık cilt sorunlarına karşı etkili bir çözüm sunarkencildin nem dengesini korumayı hedefleyen bakım serumudur.>_x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılır_x000D_
_x000D_
_x000D_

Kullanım:Gunluk rutinde kullanıma uygundur. 1-2damla urunu yuzunuze ince bir tabaka halinde uygulayınız. Kızarıklık vehassasiyet şikayetlerinizin arttığı dönemler gunduz ve gece rutininizdeuygulayabilirsiniz. Uygulama ardından durulama gerektirmez. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar:Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadanönce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak birkısmına urunu uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa urunu kullanmaya devamediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda urun kullanımınıbırakınız ve dermatoloğunuza danışınız. Oda sıcaklığında ve çocuklarınulaşamayacağı guvenli bir yerde saklayınız. Ürunun kullanımı sırasındaguneş kremi kullanımınızı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temasıdurumunda bol su ile yıkayınız. >_x000D_

Tahriş olmuş ciltler içinönerilmez. >_x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
_x000D_
, cildin yenilenme sürecine katkıda bulunur ve cildicanlandırır. >_x000D_
_x000D_
Yoğun ciltyağlanmasına karşı sebum salgısını dengeler. >_x000D_
Hiperpigmentasyonuazaltır ve cildin daha aydınlık görünmesini sağlar. >_x000D_
Cildifoto-yaşlanmaya karşı korur ve elastikiyet kaybını önler. >_x000D_
Yaşlanmabelirtileri, ince çizgiler, kırışıklıklar ve renk bozulmasıyla mücadele >eder. >_x000D_
_x000D_
Cildi nemlendirirve cildin sıkı ve dolgun görünmesine yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

İÇİNDEKİLER >_x000D_
_x000D_

Aqua, Niacinamide, Pentylene Glycol,Ethoxydiglycol, Glycerin, Panthenol, Butylene Glycol, Propylene Glycol,Propanediol, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract,Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Ferulic Acid, Sodium PCA, TasmanniaLanceolata Fruit/Leaf Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, SodiumHyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate,Ethylhexylglycerin, Phenethyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Tocopherol,Cyanocobalamin, Riboflavin, Pyridoxine, Biotin, Folic Acid >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) ürününü 379.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Yorum Ve Değerlendirmeler
379.9 Tl ye satışta olan Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3656 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: uzun süredir kullandığım bir ürün her bittiğinde sipariş veriyorum cilt bariyerimi aşırı düzeltti. tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: 10 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: G** d** İ**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Kullandığım en hızlı sonuç veren ve en muhteşem cilt bakım ürünü. Yüzümde bir iki gün içinde küçüklü büyüklü sivilceler çıkmıştı ve hemen araştırıp bu ürünü sipariş ettim. Bir kaç günlük kullanımda bile cildimi hemen yatıştırdı. Benim acil durum serumum olabilir artık bittikçe stoklanacak
İsim: B** D**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Muhteşem bir ürün. İndirime girdiğinde stok yapacağım.
İsim: e** ö**
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: İndirime girdikçe stoklayacağım gerçekten çok güzel bir ürün 2 kullanımda bile farketti
İsim: **** ****
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: İndirimde aldım. Bu 3. şişem çok memnunum
İsim: Gözde E.
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Cildimi en iyi yatıştıran ve en hızlı sonuç veren stokladığım ThePurestın şaşırtmadığı yine mükemmel bir ürün
İsim: İ** İ**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Bu markanın ürünlerine hayranım. B vitamini V C vitamini ile beraber harikalar yarattı. İlk defa göZle görünür ve elle hissedilir (pürüzsüz ve yumuşak) bir fark oldu yüzümde.
İsim: F** Ç**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Indirime girdikce stok yapmalik bi urun severek kullaniyorum ☺
İsim: B** A**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Allahım cildimi mütiş yaptı harika bi şey
İsim: E** M**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: ipek sayesinde tanıştım bu marka ve ürün ile. cildimi onarıyor. düzenli kullanımda gayet etkili
İsim: N** A**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Harika bir ürün. Ben daha önce neden kullanmadım bunu. Toleransı düşük ciltlerin ilacı resmen. Asla hassasiyet yapmadı ki benim cildim rüzgarda bile aşınan bir cilt. Günde bir kez Ya da iki kez kullanabilirsiniz. Ben genelde bir kez kullanıyorum. Hiç tereddüt etmeyin şahane
İsim: ş** d**
Tarih: 13 Aralık 2021

Yorum: paketlemesi gayet guzeldi. en sevdigim yani kullandiktan sonra cildi cam gibi parlak gostermesi oldu. baya begendim renk esitsizliklerinide kapadi.
İsim: y** ö**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: The purest in bütün serumlarını severek kullanıyorum. İndirim buldukça da stokluyorum
İsim: d** g**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: İlk kullanımda bile lekelerimi açtı mükemmel bir ürün fiyat düştükçe stoklayacagim
İsim: S** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Çok iyi paketleme ve efsane hızlı bir kargo oldu. Ürünü hep kullanıyorum. Aknelerime iyi geliyor cildim baya arınıp canlandı
İsim: E** B**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: iki kere kullandım, gayet güzeldi. severek kullanmaya devam edeceğimi düşünüyorum. cilt bariyerimi toparlamasını umut ediyorum.
İsim: M** Ç**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Hayran olduğum bir marka. Bu ürününü de çok sevdim cildi parıl parıl yapıyor
İsim: D** T**
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: Çok tercih edildiği için denemek istedim, yorumumu güncelleyeceğim
İsim: G** A** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Mart 2023

Yorum: En sevdiğim serum bittikçe alıyorum çok bşarılı
İsim: N** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Nisan 2023

Yorum: Ben bu markanın ürünlerine bayıldım kampanya ile alıp kullanmaya başladım ve yüzüm aydınlandı parlaklaştı aşırı sevdim bol bol stok yapacağım
İsim: R** z** Y**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Purestin ürünleri cildime iyi geldi. Düzenli bakım yapıyorum . Karma cildim ve geniş gözeneklerim var. Pürüzsüz bi cilde kavuştum 😍 bu serumu yeni aldım 1 haftadır kullanıyorum fakat etkisini hemen gösterdi. Cildimle barıştım resmen 😍
İsim: Z** D**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: indirimdeyken stok yaptım gerçekten serumların en iyiyisi alın aldırın
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: cok memnunum yine alirim fiyat düşerse stoklamalik pırıl pırıl bir cilt ❤
İsim: Ö** K**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Cildi gerçekten iyileştiriyor tek kullanımda bile yüzüm ışıldıyır pürüzsüzleşiyor gözle görülür fark oluyor
İsim: B** E** Ö**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: urun cok guzel geldi uzun suredir almak istiyordum cilt sorunumu soyledigimde bu urunu onererek yardimci oldular sagolsunlar umarim memnun kalirim gelmeyle kullanmaya basladim
İsim: ş** k**
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: İkra

Yorum: O kadar iyi bir serum ki cildimdeki farkı kim görse söylüyor. 5 lik ile başladım o bitince 10 lukla devam ediyorum. Düzenli kullanımda gerçekten etkisi çok iyi. Silivce kızarıklık vs hiç bir reaksiyon vermedi cildim
İsim: C** A** e**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: İndirimden stok yaptım
İsim: S** A**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Harika ürünler 5 ini bir aldım yüzüm bebek gibi oldu . Tavsiye ediyorum . Şu an tekrar sipariş verdim depolamak için .
İsim: M** E**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Cildim çok hasas iyiki almışım acayip bir parlaklık veriyor gayet memnunum
İsim: Betül K.
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba şu an elimde exfoliating and clarifying tonik, hyrating gentle facial temizleme jeli, b vitamini, arbutin serum, niacinamide serum, c vitamini serumu, hyalüronik asit serumu, caffeine göz altı serumu, kırmızı toz ve sıvı peeling mevcut. Nasıl bir temizleme rutini oluşturmalıyım?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Sabah rutininizde temizleme jeli + C vitamin serum + Arbutin serum + Caffeine solutions serum + güneş kremi , akşam rutininizde temizleme jeli + Tonik + Niacinamide Serum ve Vit-b serum aynı rutinde önermiyoruz, fakat Niacinamide Serum ile Hyaluronik Asit bariyer onarımı ve günlük konfor için güzel bir ikili olacağından önerebiliriz. Sevgiler.❤

Soru: deprem bölgesine gönderimi.nasil yapiyorsunuz
Cevap: merhaba aras kargo ile gönderiyoz.

Soru: Merhaba. Göz altı dahil sürülüyor mu acaba?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Tunahan, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Göz çevresine kullanımını önermiyoruz. Güneş koruyucunuzu aksatmayınız. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba Vita B Complex serum ve leke gidermeye yardımcı cilt tonu eşitleyici arbutin,hyaluronic acid serumlarınızdan aldım.Karma bir cildim var.Nasıl kullanmalıyım ikisini aynı zamanda kullanabilir miyim? Yoksa birini gece birini gündüz mü kullanmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler,iyi çalışmalar🌸
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Simge, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Gündüz Arbutin , akşam Vita-b ardından HA serumu düzenli kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: B vıtamını c vıtamını ve leke serumu aldım hangi sıra ile haftada kac gun nasıl kullanmayalım
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Sabah rutininizde Arbutin serum kullandıktan 15 dk sonra C vitamini,akşam rutininizde ise B vitamini kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 15 referans ürünümüzden 14'ünün aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba sivilce ve komedonlarim var nasıl bir rutin olusturmaliyim bunlar için
Cevap: Efendim ürün özelinde bir sorunuz varsa cevaplamaya çalışalım ancak ürün tavsiyesi ve komplike ürün kullanımı hakkında marka sahibinin sayfasından kendilerine sorarsanız daha sağlıklı bir cevap alabilirsiniz teşekkürler

Soru: merhaba burnumda siyah nokta alnımda kapalı komedonlar var cildim hassas yanaklarım yüzümde de gül hastalığı gibi kızarıklık var hangi ürünleri önerirsiniz
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Hyaluronic Acid serum ürünlerimiz yatıştırıcı olarak görev yaparak cildinize yardımı olacaktır. Ürünlerimizin hassasiyet yaratabileceğini bilmenizi isteriz ve dermatoloğunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler.❤

Soru: Cilt tipim, karma, bazen sivilceli, dönemsel kızarıklığım ve siyah noktam ya da izlerim oluyor.Şuan bu ürünü kullanıyorum. Başka hangi serumu kullanabilirim, C vitamini, arbuntini rutine ekleyebilir miyim. Hangisini ne aralıkla kullanmalıyım ?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Tunahan, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 sabah rutininizde arbutin yarım saat sonra güneş kremi kullanmanızı öneriyoruz. gece rutininizde önce b vitamini yarım saat sonra c vitamini kullanmanızı öneriyoruz. Sevgiler.❤

Soru: Üzerine makyaj yapılıyor mu
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Esma, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Serumdan 15 20 dk sonra makyaj yapabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba. Salisilik asit Tonik, sarı güneş kreminiz ve arbutin serumunuz var. Tonik ve arbutin i akşam rutininde kullanıyorum. Bunu da almak istiyorum. Bunu sabah rutininde kullanabilir miyim.? Nasıl bir rutin uygulamalıyım?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Sabah rutinlerinizde arbutin serum akşam rutinleriniz de ise tonik kullanımından 15-20 dk B vitamini serum kullanabilirsiniz. Serumlardan 15-20 dk sonra güneş koruyucusu kullanabilirsiniz.Sevgiler.❤

Soru: Merhabalar yüz yogası içinde kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Evet kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Nasıl kullanılmalı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ceren, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Günlük rutinde kullanıma uygundur. 1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. Kızarıklık ve hassasiyet şikayetlerinizin arttığı dönemler gündüz ve gece rutininizde uygulayabilirsiniz. Ürünün kullanımı sırasında güneş kremi kullanımınızı ihmal etmeyiniz. Sevgiler.❤

Soru: ürünün rengi ne ?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Ürünümüz pembe renge sahiptir. Sevgiler.❤

Soru: Öncelikle merhaba, benim cildim aside pek alışkın değil şu an elimde sarı arbutin serumunuz niacinamide vitamin b serumunuz ve mavi toniğiniz var. iki serumu biri sabah biri akşam şeklinde kullanmak cildimi yorar mı emin olamadım ve hangisini sabah hangisini gece rutinimde uygulayacağıma karar veremedim yağlı ve lekeli bir cildim var aktif sivilcem çok yok. Siz bu ürünlerle nasıl bir rutin önerirsiniz ?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Sema, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Gece bakım rutininizde temizlenmiş cildinize tonik ve B complex serumu gündüz bakım rutininizde temizlenmiş cildinize arbutin serum 15 dk sonra güneş koruyucunuzu uygulayabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Sabah akşam olmak üzere hergün güneş kreminden sonra kullanılabilirmi
Cevap: Merhaba serumu güneş kremini kullanmadan önce uygulayabilirsiniz üzerine güneş kremi daha doğru bir kullanım olur.

Soru: Gözenek küçültmede etkisi var mıdır acaba
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Merve , Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Bahsetmiş olduğunuz cilt probleminiz için Powder peeling ve Glycolic acid toner kullanmanızı tavsiye ederiz. Güneş koruyucunuzu aksatmayınız. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba cildim karma gözenekleri Sıkılaştırmak Cilt tonunu açmak Ve parlaklık için purest ürünlerinden Hemen hemen hepsi mevcut bir cilt bakımı Rutini oluşturmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz. Sarı ve mavi Yüz yıkama jeli, mavi tonik, brightening serum, intensive hydration serum, retinol serum, aha bha kırmızı perling, intensive pore serum, brightening c vitamini serum , ve b compels serum bide son olarak Druid enzim cleanser
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Aha Bha peeling ürünümüzü haftada 1 kere akşam rutininizde kullanabilirsiniz ancak Aha Bha peeling kullandığınız günlerde tonik ve serum kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aha Bha peeling kullanmadığınız günlerde ise sabah rutininizde temizleme jeli + C vitamin serum + Arbutin serum + güneş kremi , akşam rutininizde temizleme jeli + Tonik + Niacinamide Serum ve Vit-b serum aynı rutinde önermiyoruz, fakat Niacinamide Serum ile Hyaluronik Asit bariyer onarımı ve günlük konfor için güzel bir ikili olacağından önerebiliriz. Ürünlerimizi kullanırken 15-20 dk aralıklar ile kullanmanızı ve miktarı azaltarak uygulamanızı tavsiye ederiz. Retinol serum ürünümüzü haftada 1 kere akşam rutininizde kullanabilirsiniz ancak Retinol serum kullandığınız günlerde tonik ve serum kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: merhaba yüzümde hafif akne skarı ve çene bölgemde çok az komedonum var yüzüm hassas her gece yatmadan önce başka bir markanın arbutin ve c vitamini serumunu kullanıyorum yüzüme iyi geliyor ama onunla analaşabilecek bir ürün arıyorum siz hangi ürününüzü önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Akne skarları için, Vitamin B serum, AHA BHA Peeling ve peptit serum kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: %5 niasinamideli serum arasındaki fark nedir acaba ve lekelerim için hangisini tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid kullanmanızı öneriyoruz. TPS Müşteri İlişkileri Departmanı

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) Detaylı Resimler

Yenileyici Ve Yatıştırıcı B Vitamini Cilt Bakım Serumu 30 Ml (%10 Niacinamide + Provitamin B5) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü