Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,044
0
35
Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise En Ucuzu Nerede Bulunur?
Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Güncel Satış Fiyatı 462.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Hakkında yaklaşık 154 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Ürünün Detayları

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Ürününün Satıcısı, Deafox Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise ürününü 462.0 Tl'den Satılmaktadır.

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Hakkında Yapılan Yorumlar
462.0 Tl ye satışta olan Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
154 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Bedeni tam alın ben m aldm bol geldi daraltıcam modeli güzel
İsim: B** Ç**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Boy:156cm
Satıcı: DEAFOX

Yorum: Aslında elbise güzel ama bana büyük geldi yani xs olsaydı mutlaka onu alırdım. (165 51) kalitesi falan hoş, maalesef iade 😣
İsim: F** İ**
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam kalıp kendi bedenizi alın, çok güzel duruyor
İsim: B** K**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Annem için aldık çok şık bir elbise kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: N** F**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Mükemmel ötesi bir elbise alın aldırın. Tam beden alabilirsiniz
İsim: F** K** Y**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Muhteşem 155 boy 52 kilo s beden aldım çuk oturdu likralı olmasında çok iyi tavsiye ederim
İsim: Fatma Y.
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Muhteşem,tam beden
İsim: G** S**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: hoşuma gitmedi iade ettim
İsim: S** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel fakat çokkkk kısa olduğu için iade. Poponun tam altında bitiyor
İsim: L** Y** T**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Böyle rezil bişey görmedim ben sipariş verdiğim elbise bambaşka gelen elbise çok farklı kesinlikle sipariş vermeyin
İsim: t** g**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok begendim göründügü gibi
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: elbise güzel ama ön tatafı çok aşağıda ve bol. ben düzeltme yaptırdım sonrası güzel oldu.
İsim: E** S**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Poponuz gözüksün istiyorsanız alabilirsiniz Kumaşı da çok kötü
İsim: A** S**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Tam bedeninizi alın , harika bir duruşu var
İsim: c** c**
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Kendi bedeninizden bi beden küçük alın ya da lens bedeninizde alıp terziye vermeniz gerekiyor rengi göreseldeki gibi
İsim: A** T**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Kumaşı , dokusu harika. 157 boy,59 kiloyum M beden tam oldu hafif göbek gösteriyor ama belindeki ip belli etmiyor ben çok beğendim
Tarih: 03 Şubat 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: 1.61 boy 52 kilo s beden tam oldu çok güzel
İsim: D** E**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Efsane cok sık
İsim: f** t**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Her dolapta olmalı kurtarıcı bir parça
İsim: A** E** F**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: yiyenin için aldım gayet güzel beyendim
İsim: p** u**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Aşırı şık zarif
İsim: K** K**
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: çok beğendim giymek için sabırsızlanıyorum
Tarih: 06 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Biraz açık ama çok güzel. Yazın giyilir tatil yerlerinde.
İsim: D** O**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: s bedenini almama ragmen ust kısmı biraz bol geldi onun dışında elbise gayet güzel 53 kiloyum boyum 170 biraz fazla mini oldu
İsim: m** b**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: 1.75 boy 60 kg 36 beden aldım. Hafif bol oldu ama güzel bir elbise.
İsim: A** A**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Mezuniyette giydi kardeşim
İsim: B** A** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Haziran 2023

Yorum: MUHTEŞEM
İsim: H** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel geldi
İsim: H** Ş**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: keşke daha küçük bedeni olsaydı üst kısmı bol oldu terzide daralttiracağim duruşu rengi güzel boyum 155 kilom 52 s aldım üstü bol oldu altı güzel oturdu.
İsim: S** I**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Boy:154cm

Yorum: elbisenin rengi duruşu çok güzel oldu ve 1 gün içinde geldi teşekkür ederim 💖
İsim: D** Ç**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kumaş esnekmi acaba
Cevap: Merhaba, Esnektir.

Soru: S beden gelecek mi
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Dönemsel kampanyalar ve stok durumundan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba boyu kaç cm acaba elbisenin
Cevap: Merhaba, ürün 82 cm'dir.

Soru: Görseldekiyle aynı yeşil mi geliyor acaba. S beden de M beden de giyiyorum duruma göre. Esnek olduğu için S’yi tercih edebilir miyim
Cevap: Görselde görüldüğü gibidir.

Soru: mankenin boyu kaç
Cevap: Merhaba, manken bilgileri elimizde bulunmamaktadır.

Soru: rengi çok mu koyu yoksa fotoda göründüğü gibi mi renk ve boyu çok mu kısa
Cevap: Merhaba, Görselde gözüktüğü gibidir.

Soru: Başka rengi var mı
Cevap: Merhaba, Diğer renkler tükenmiştir.

Soru: 1.71 boy 74 kilo L olur mu?
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Ürün Tam Kalıptır. Kendi Bedeninizi Tercih Edebilirsiniz. (36-S/38-M/40-L/42-XL/44-XXL/46-3XL)

Soru: kol kısmı hangi tarafta
Cevap: Merhaba sol omuz açıktır.

Soru: S beden gelecek mi
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Dönemsel kampanyalar ve stok durumundan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 173 boy 57 kilo için hangi beden olur acaba ?
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Ürün Tam Kalıptır. Kendi Bedeninizi Tercih Edebilirsiniz. (36-S/38-M/40-L/42-XL/44-XXL/46-3XL)

Soru: Mavi rengi vardı kalmadı mı ?

Soru: 175 boy 65 kiloyum hangi beden olur

Soru: Merhaba kolay gelsin boyum 1.50 kilom 47 bana s beden olur mu

Soru: iyi günler göğüs 90 kilo 78 boy 1.72 bel ölçümümü bilmiyorum L beden olur mu?

Soru: Merhaba 54 kilo boy 1 54 hangi beden almalıyım. S m aynı bedenmi

Soru: S beden ne zaman gelir

Soru: 155 boy 65 kg kaç beden almalı

Soru: merhaba boyum 1.58, kilom 40 hangi bedeni almalıyım

Soru: Merhaba.. Açık olan kol hangi taraf acaba?
Cevap: Merhaba, Sol kol açıktır.

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise Detaylı Fotoğraflar

Yeşil Asimetrik Kesim Eteği Bağlamalı Krep Kumaş Elbise En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü