Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Tavsiye Eder Misiniz

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı En Düşük Fiyat Nerede?
Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Şu Anki Satış Fiyatı 99.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Hakkında yaklaşık 11741 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Teknik Açıklamalar

_x000D_
Paket içeriği :1 Adet Gua Sha, 1 Adet Yeşim Roller, Özel Hediyeli Kutu, Garanti Belgesi, Roller ve Guasha Kullanım Talimatı, 1 Adet Sertifika_x000D_
_x000D_
Önemli Notlar;_x000D_
Garanti Süresi 365 Gün (1 Yıl) dür. (Sipariş tarihinden itibaren başlar)_x000D_
Ürünlerin zarar görmemesi için kutu içerisindeki ürünler ve dış kutular baloncuk patpatlara sarılmaktadır._x000D_
Ürünlerimiz hijyenik ortamda hazırlanmakta olup öncesinde dezenfekte edilmektedir._x000D_
Maden Analizleri ve Teknolojisi Dairesi Başkanlığı (MTA) tarafından test edilmiştir._x000D_
Organik Taş olarak sertifikalanmıştır._x000D_
Kalp Guasha ve Roller Yeşim Taşından Üretilmiştir._x000D_
Ürün kutusu FSC Sertifikalıdır. ( Doğaya zarar vermeyen, Endüstriyel ormanlardan elde edilen kağıtlardan yapılmaktadır. )_x000D_
Eco Friendly sertifikasına sahiptir._x000D_
Ürün Tüm ''Yeşim Taşı'' Özelliklerini ve Faydalarını Kapsar._x000D_
Bebeğinize/Çocuğunuza uygularken ürünün çok soğuk olmadığından emin olunuz. ( Kutunun sol tarafındaki yönergeleri izleyiniz. )_x000D_
Hiçbir ''SEAY'' Ürünü Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez!_x000D_
_x000D_
Yeşim Taşı Nedir?_x000D_

Yeşim taşı uzak doğu ülkelerinde oymacılıkta kullanılmıştır. Yüzyıllar boyunca mücevherat ve heykel yapımında kullanılmıştır. Adı üstünde yeşil renktedir. Bazen açık tonları ve koyu tonları da olmaktadır. Yer altından çıkarıldıktan sonra işlenmemiş (ham) hali ile satışa sunulur veya kolye, bileklik, yüzük, küpe ve tesbih gibi aksesuarlara işlenerek satılır. Bir diğer ismi ise ''Jade'' olarak geçer. Yeşim taşının beyaz, kahverengi, kırmızı renkleride görülmektedir. Cennet taşı olarak bilinir. Çin'de evlerin temelinde ve çatılarda evi korumak için kullanılır. >_x000D_
_x000D_
Yeşim Taşı Yüzü Zayıflatır mı?_x000D_

Yeşim taşı düzenli kullanımda jawline etkisi bile yaratabilir. Yanaklardaki şişkinlikleri indirir. Göz altındaki morluklara iyi gelmektedir. Soğuk kullanılması tavsiye edilir. >_x000D_
_x000D_
Yeşim Taşının Oluşumu_x000D_

Bu taşlar tamamen doğal bir şekilde oluşmuş yataklardan çıkarılmaktadır. Güney ve Orta Amerika ülkeleri arasında Meksika ve Peru, yeşim taşı açısından oldukça zengindir. Uzak Doğu ülkeleri arasında ise Çin, toplamda yüzden fazla yeşim yatağına sahiptir. >_x000D_
_x000D_
Yeşim Taşı Nasıl Temizlenir?_x000D_
Toprağa Gömmek_x000D_
Tuzlu Suda Bekletmek_x000D_
Tütsü ile Temizleme_x000D_
Piramit ile Temizleme_x000D_
_x000D_
Yeşim Jade Doğal Taş Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?_x000D_
Doğal taşlar ölümsüzdür. Yıllarca kullanabilirsiniz._x000D_
Jawline Etkisi Yaratır._x000D_
Cildi Rahatlatır._x000D_
Stres ve Gerginliğe iyi Gelir._x000D_
Kırışıkların açılmasını sağlar._x000D_
Yüze soğukken uygulanması gerekir. Ürün doğal taş olduğundan kendiliğinden soğuktur. ( etkisini arttırmak için buzdolabında 10 dakika bekletebilirsiniz.)_x000D_
Homojen bir taş değildir. Taş içinde kılcal çizgiler DOĞAL TAŞ olduğu için bulunabilir._x000D_
Cep telefonu, telsiz ve bilgisayardan yayılan radyasyonu topladığı kabul edilmektedir._x000D_
Göz altı morluklarını azaltır._x000D_
Yüzdeki Sivilce ve Akne azalmasına yardımcı olur._x000D_
Unisex'tir. Yeni doğan bebekler ve çocuklara daha çok fayda sağlamaktadır._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Ürününün Satıcısı, Seay Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı ürününü 99.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Kullanıcı Yorumları
99.9 Tl ye satışta olan Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11741 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün elime hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştı.Duştan sonra serum ve nemlendirici sürerek 15 dakikalık masaj yaptım. (videolar izleyerek) sabah cildim gergin ve parlak kalktım tek bir gecede bile etkisi muhteşem
İsim: b** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Mart 2023
Satıcı: Seay

Yorum: kalitelisini ariyordum ve buldum hem de uygun fiyatli kargo da cok hızlıydı tesekkur ederim hediyeniz icinde🐣🌸
İsim: Dilara S.
Tarih: 04 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Paketleme gerçekten çok iyiydi sapasağlam elime ulaştı. Taşların gerçek olduğunu elinize alınca anlıyorsunuz ben daha çok roller için almıştım yüzümü kremleyip roller ile masaj yapınca ölü deriyi çıkarıyor gerçekten başarılı bir ürün
İsim: B** G**
Tarih: 08 Mayıs 2022

Yorum: Ürünü alalı yaklaşık 1,5 Ay oldu ve gerçekten etkisini görüyorum ve gördükçe de düzenli kullanmaya devam ediyorum. Özellikle yanaklarım ve gıdım için almıştım etkisi gözle görülür şekilde.. Kargo hızlı paketleme de oldukça güzeldi üstelik yanında da hediyesi vardı, teşekkürlerrr
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Ürünü az önce 3.kez kullanıyorum daha şimdiden gündüz yüzümdeki bebeksi teni çene çizgisi ve göz altı morluguna etkisini gördüm iyi ki almışım düzenli kullanımda faydasını göreceksiniz cildinize gece nemlendirici veya serumla kullanın 🫠🫠
İsim: G** Y**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel paketlenmisti,çok özenliydi.soguk soguk sabhalari masaj yapiyorum,cildim butun nemlendiriciyi emiyor ve canlanıyor.cok memnun kaldım
İsim: E** E**
Beden: 28 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel paketlenmişti buzdolabına koyup sabah alıyorum göz altları şişliğime yüz şişkinliğine çok iyi geldi çok beğendim
İsim: E** y**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: harika bayıldım şahane. sağlam paketlenmiş garanti belgesi içinde . gayet başarılı buldum
İsim: G** Ş**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Gerçekten okadar güzel ki ve düzenli kullanımda kullanırken yağlar ve serumlarla cildi destekleyincede çok güzel sonuçlar veriyor. Hediyeniz içinde teşekkür ederim.
İsim: T** E**
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: paketlemesi felan çok güzeldi hediye içinde teşekkür ederim
İsim: k** ö** k**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Gayet özenli bir şekilde elime ulaştı hediyeniz için de teşekkür ederim.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz Arkadaşlar (;
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: Ürünü çok beğendim o soğukluğu hissediyorsunuz paketlemesi özenliydi hediye bileklik için de teşekkür ederim 😊😊
İsim: A** K**
Tarih: 07 Mart 2022

Yorum: annem için aldım güzel bir hediye oldu uzun süredir kullanıyor.
İsim: B** E**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: sağlam bir şekilde paketlenmiş olarak geldi.Geldiginde bile soğuktu çok beğendim satıcıya teşekkür ederim 💗
İsim: B** B**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Hediyeniz için ayrı teşekkür ederim
İsim: H** D**
Tarih: 13 Mayıs 2022

Yorum: Kesinlikle çok güzel ürün. Paketlenmesi ve yanında küçük bir hediye verilmesi çok hoştu :') teşekkür ederim.
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: çok hızlı geldi ve oaketlemesi ozenliydi. Hediye içinde ayrıca teşekkür ederim 🥰
İsim: B** A**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Gerçek yeşim taşı olduğu belli. İçinde kullanım talimatıyla birlikte geliyor ve küçük lastikler göndermişler hediye olarak. Kargodan memnun kaldım ürün sapasağlam geçti elime
İsim: İ** A**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: Ürün çok güzel kullanmaya başladım. Daha önce arkadaşıma almıştım. Memnun kalınca kendimede aldim aynı satıcıdan. Hediye için teşekkür ederim.
Tarih: 24 Mart 2022

Yorum: Ben ürünleri bir süre kullanıp sonuçlarına göre yorumlamak istedim. Gerçekten etkili sonuçlar elde ettim @cerenalkurt tavsiyesi üzerine aldım ve kesinlikle bende tavsiye ediyorum kalp
İsim: Kübra D.
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Taş gerçek olmadı sebebiyle her an soğuk ve cilde düzenli kullanımda ciddi anlamda fayda sağlıyor kesinlikle tavsiye ederim. İsminize özel garanti belgesi ile gönderiliyor. Küçükte bir hediyeleri var bunun içinde teşekkür ederim
İsim: G** İ**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: güzel hediyeniz için teşekkür ederim:))
İsim: G** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Hediye için teşekkür ederim
İsim: E** D**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: Ürün sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Paketlenmesi de gayet iyiydi. Teşekkür ederim Trenyol
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: ürün sağlam geldi bir problem oluşmadı kargo hızlı paketleme iyiydi ürün de hoşuma gitti tavsiye ederim
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti ve hediye için çok teşekkür ederim, bayıldım.
İsim: j** y**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Elime sağlam ulaştı. Kargolaması güzeldi. İçine hediye koymuşlar teşekkür ederim.
İsim: A** N** D**
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: Ürün çok güzel görünüyor gerçekten. Paketlemesi çok güzeldi. Teslimat da hızlıydı. Teşekkür ederim 🌸💓
İsim: C** B**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: çeyizime aldım çok güzel
İsim: Ş** n** İ**
Beden: 11 Nisan 2023

Yorum: cok beğendim taş buz gibi biraz yav sürüp denedim ilk denemede bile farkını gösterdi düzenli kullanımda nasil olacağını merek ediyorum paketleme cok guzeldi iyice sarılmıştı sapasağlam geldi hediye için ayrıca teşekkür ederim
İsim: R** K**
Tarih: 20 Ocak 2022

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba ürünün yanında sertifika da geliyor değil mi, lütfen güzel paketleme yapa bilirmisiniz hediye olucak
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Ürünlerin orjinalliğinden şüphe ettiğinizi ve tedirgin olabileceğinizi anlıyorum. ''SEAY'' markalı alacağınız ürünler orjinal doğaltaş ve tescilli bir markadır. Masaj aleti ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Garanti Belgesi, Kullanım klavuzu ile birlikte elinize ulaşır. Ürünler kırılmayacak şekilde paketlenir ve kargoda bir sorun yaşanırsa sizlere destek olunur. Satış öncesi ve sonrası dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Şüphesiz ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanın.

Soru: merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz; Trendyol express ve Aras kargo ile Çalışıyoruz. Fakat Sistem siz sipariş verdiğiniz zaman bölgenize hangisi uygunsa o kargo ile gönderilmektedir. Kargo değişimi yada seçimi yapamamaktayız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Siparişimi gönderirken paketlemeyi iyi yapın lütfen, geri iade ile uğraşmak istemiyorum. Kırık falan olmasın lütfen. Önceden teşekkür ediyorum.
Cevap: Talebinizi İşleme alması için sevkiyata ilettim. Hizmetimizin en iyisinden yararlanmanız için elimizden geleni yapacağız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: taşıma çantası var mı bazı resimlerde görmştüm
Cevap: merhabalar hayır efendim yok

Soru: merhaba oğlak burcuyum, yükselenim başak. hangi taşı almalıyım?
Cevap: Merhabalar efendim bu ürünü satın alabilirsiniz. sizin için uygundur. Kullanım klavuzu ve garanti belgenizide yanında göndermekteyiz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: alacağım doğal taşları özenli bir şekilde paketleyip ayrı ayrı gönderiyormusunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz; Talebinizi İşleme alması için sevkiyata ilettim. Hizmetimizin en iyisinden yararlanmanız için elimizden geleni yapacağız ve kendimizi sizin talepleriniz doğrultusunda geliştirmeye yardımcı olduğunuz içinde minnettarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Koç burcuyum akne eğilimli, gözenekli cildim var hangi taşı almalıyım?
Cevap: Merhabalar efendim bu ürünü satın alabilirsiniz. sizin için uygundur. Kullanım klavuzu ve garanti belgenizide yanında göndermekteyiz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: sizi de anlıyorum ama keşke otomatik mesaj atmasınız yoğunsunuz evet ama kısa mesajlarla cevap verebilirsiniz müşteriyi daha çok tatmin eder bu şekilde cevap vermeniz iyi akşamlar 🖐
Cevap: Değerli müşterimiz otomatik mesaj atsak bile talebinizi işleme alıyoruz şüpheniz olmasın iyi geceler dileriz

Soru: Pembe almıştım ama ben bu uygun demişsiniz :(
Cevap: Değerli müşterimiz tamamen sizin tercihinizdir

Soru: merhaba cildim kurudan karma aslan burcuyum hangi taşı önerirsiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Bu ürün burcunuz için uyumludur satın alabilirsiniz. Roller ve Guasha için Kullanım klavuzu ve garanti belgenizide yanında göndermekteyiz. Garanti süreniz 1 Yıl (365 Gün)' dır. Satış öncesi ve sonrası bizlerden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: ikizler burcuyum uyumlu mu
Cevap: Merhabalar Burcunuza uyumlu yeşim taşıdır. Trendyol arama bölgesine ''SEAY YEŞİM'' yazarak ürünlerimize bakabilirsiniz. Alacağınız yeşim taşı ürünler %100 orjinal doğal taş, kutulu ve garantili gelmektedir. 1 Yıl garantiniz bulunmaktadır. keyifli alışverişler dileriz :)

Soru: 2 tane almak istiyorum, arkadaşım be kendime. Ayrı ayrı paketlerde olsun lütfen. Bir de garantisini soracaktım..
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ben müşteri ilişkileri departmanından Selin, Talebinizi İşleme alması için sevkiyata ilettim. Hizmetimizin en iyisinden yararlanmanız için elimizden geleni yapacağız ve kendimizi sizin talepleriniz doğrultusunda geliştirmeye yardımcı olduğunuz içinde minnettarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: herhangi bi krem ile uygulanabilir mi
Cevap: Değerli müşterimiz, Masaj taşlarına özel çıkardığımız Nemlendirici ve Leke Karşıtı kremimizi kullanabilirsiniz. Sağlık bakanlığı ve Dermatolog onaylı ürünümüzü kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Cilt bakım kremlerini kullanırken yüzünüze mutlaka doğal taş ürünleri ile yediriniz ve masaj yapınız. Sizlere linkini aşağıda bırakıyorum. Keyifli Alışverişler. https://www.trendyol.com/pd/seay/yogun-nemlendirici-ve-leke-karsiti-krem-50ml-aha-bha-vitamin-c-hyaluronic-acid-vegan-p-776731868?merchantId=223888&filterOverPriceListings=false

Soru: Merhaba ürün doğal taş mıdır?
Cevap: ''SEAY'' markalı alacağınız tüm ürünler %100 orjinal doğal taştır. Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Garanti Belgesi, Kullanım klavuzu ve hediyesi ile birlikte elinize ulaşır. Ürünleri kırılmayacak şekilde paketlemekteyiz. Şüphesiz ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanın :)

Soru: temizliği nasıl yapılmalo?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Pelin, çok yakın zamanda guasha temizleme bezi gelecektir. Şimdilik nemli bir bezle temizleyebilirsiniz

Soru: Ürünü almak istiyorum. Ancak şunu öğrenmek istiyorum, yüz masaj yağı kullanmam gerekiyor mu?
Cevap: Değerli müşterimiz, Masaj taşlarına özel çıkardığımız kırışık giderici ve C Vitamini serumumuzu kullanabilirsiniz. Sağlık bakanlığı ve Dermatolog onaylı ürünümüzü kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Cilt bakım serumlarını kullanırken yüzünüze mutlaka doğal taş ürünleri ile yediriniz ve masaj yapınız. Sizlere linkini aşağıda bırakıyorum. Keyifli Alışverişler. https://www.trendyol.com/seay/canlandirici-cilt-tonu-esitleyici-yogun-nemlendirici-c-vitaminli-aydinlatici-serum-tum-ciltler-p-653562004?boutiqueId=61&merchantId=223888

Soru: merhaba taşı hiç kullanmadım ilk defa alacagım, özellikleri nelerdir, burçlarla alakası varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz; Bu ürün bir doğal taştır ve doğal taş ürünler ruh sağlığına, cilde ve alışkanlıklara çok iyi gelmektedir. Doğal taşlar bunlardan yanı sıra yüzünüzü şekillendirmede en yardımcı masaj aletlerinden biridir. Düzenli kullanımda jaweline etkisini bile görebileceksiniz. Keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Soru: Balık burcuyum yükselen başak, cildim karma hangisininalmalıyım

Soru: merhaba herkes hediye için yazmış size bende bir çok ürün aldım şuan geldi ürünlerim bende de hediye yok fakat hiç sorun değil 🥰 sadece nasıl saklamak gerekiyor yeşim taşı ve rolleri onu merak ediyorum birde at kılı fırçası biraz yumuşak geldi böyle mi oluyor
Cevap: Evet efendim böyle oluyor istediğiniz gibi saklayabilirsiniz buzdolabına koyun lütfen

Soru: ben yengeç burcuyum hangisi uygun olur ve cildim yağlı kuru arasi
Cevap: Merhabalar efendim bu ürün burcunuz için uyumludur satın alabilirsiniz. Roller ve Guasha için Kullanım klavuzu ve garanti belgenizide yanında göndermekteyiz. Garanti süreniz 1 Yıl (365 Gün)' dır. Satış öncesi ve sonrası bizlerden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı Ürün Resimleri

Yeşim Face Roller ve Kalp Gua Sha Yüz Masaj Aleti Seti Premium Doğal Taş Sertifikalı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü