Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No- 21 ( 20 ml ) Ürün Alınmaya Değer Mi

9 Ağu 2023
307
0
0
Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Fiyatına Göre Alınır Mı?
Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Mevcut Fiyatı 344.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Hakkında yaklaşık 9653 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Açıklama Ve Özellikler

_x000D_
_x000D_
_x000D_

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Ürününün Satıcısı, Missha Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) ürününü 344.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Son Yorumlar
344.9 Tl ye satışta olan Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9653 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Daha onceden de 23 numarasini kullanmistim. Kapaticiligi ve ciltteki emilimi gayet iyi. İndirime girer girmez de hemen aldim. Gonul rahatligiyla kullanbilirsiniz.
İsim: N** B**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: beyaz tenliyim koyu kalir saniyodm harika durdu.kivami cok iyi.rengi gri gibi geliyo ilk ama sürünce ciltle butunlesiyor.buyuk boy da alip stok yapicam.sonra bulunmuyor
İsim: M** Ö**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum cam gibi bir cilt etkisi yaratıyor
İsim: S** D**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Bu ton buğday tenlilere rahatlıkla uyar yıllardır kullanıyorum. İlk sürdüğümde gri oluyor zamanla cildime uyum sağlıyor. Memnunum. Fakat bu küçük boyu. Büyük olanı çooook uzun süre gittiği için küçük boyunu aldım.
İsim: S** D** K**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Bayıldım 🥰 inanılmaz tereddütlerim vardı ama mükemmel asla fondoten kullanmaya gerek yok. Benim cilt tonum açıpa yakın buğday 21 aldım süper oldu. Ciltle bütünleşmesi o sağlıklı duruşu harika. Çok esmer değilseniz bence yeterli gelir rengi. Akne yapmadı. Topaklanma yok. Gün boyu cildimde kaldı. Asla ağırlık yapmıyor. Boyutunu ekledim. Bakalım kaçDevamını Oku
İsim: D** Y**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Bu bb kremi çok seviyorum. Teslimatta hızlıydı memnun kaldım.
İsim: Ş** O**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: harika bi bb krem hep stokluyorum
İsim: F** k** s**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Eczabakım tavsiyesiyle aldım. Cildim karma yani yanaklarım kuru. Her şey pul pul dururdu. Bunu mineral suyla karıştırıp uyguladım BAYILDIM. Kızarıkların çoğunu kapattı. Saten gibi bitişli
İsim: A** A**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel açık buğday tenliyim yüzüme tam oturdu renk tonu eşitliyor fakat sivilce vs kapatmıyor yüzü canlı ve parlak gösteriyor ben memnun kaldım fondotenin ağırlığından kurtuldum tek kötü yanı küçük olması
İsim: K** Ö**
Tarih: 26 Şubat 2022
Satıcı: Missha T

Yorum: Bayılıyorum. Bb krem de bence en iyisi beyaz tenliyim 21 numara süper oluyor 👌🏻 yanında gönderdiğiniz testerlar için çok teşekkürler 😍
İsim: Ş** N** İ**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: En sevdiğim bb krem
İsim: B** K**
Tarih: 04 Temmuz 2021

Yorum: O kadar güzel kii anlatamam ne ağırlık yapıyor ne de ciltte sivilce. Favori bb kremim oldu ne zaman indirime girse hemen stok yapıyorum. Alın aldırın. Açık kumral, buğday tenliyim 21 no kullanıyorum
İsim: M** K**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Yok gibi makyajda favorim
İsim: S** U** I**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: İndirimde yakalasam da stok yapsam diye beklediğim ürün kapatıcılık az ama çok güzel renk eşitliyor cildime çok iyi geldi aşık olduğum ürün
İsim: A** K**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Tek kelime ile harika... yok gibi ve kalıcı
İsim: F** K**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Fondöten sevmeyenler için harika . Yapısı çok güzel ve hafif yüzde yok gibi
İsim: G** K**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: Aşırı güzel bir ürün elimle sürdüğümde bile çok güzel duruyor.
İsim: B** A**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Ciltle çok güzel bütünleşiyor. Elçin sangu gibi olmasa da beyaz olan tenime uyan bir numara oldu.:)
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: Her zaman ki Missha ve yine mükemmel, cok sevdim bu BB yi . Alın aldırın
İsim: e** o**
Tarih: 03 Kasım 2021

Yorum: harika bir şey kapsticiligi çok çok iyi
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Kasım 2023

Yorum: Devamlı olarak kullandığım ve oldukça memnun olduğum ürün. Bittikçe stok yapıyorum. Hassas ciltli iseniz hiç düşünmeden alabilirsiniz
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: iki yildir cildime baska bir sey surmuyor bittikce aliyorum cok canli bir parlaklik veriyor ve renk esitsizliklerini gideriyor beyaz tenliyim 13 numarasini da kullandim bu biraz daha canli duruyor ve gun icinde asla koyulasmiyor
İsim: B** Ş**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: boyutu aaşırı kücük ama ürün cokkkk güzel 👍🏻 kuru ciltliyseniz sahane
İsim: H** T**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: bi ton açık alabilirmisim ama güzel
İsim: R** K**
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: Çok iyii😍😍
İsim: N** N**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Ürün gerçekten efsane beyaz tenliyim bana en çok yakışan yüzümde ağırlık yapmayan bir bb krem artık hep bunu alıcam
İsim: O** S**
Tarih: 14 Aralık 2021

Yorum: Misshadan ilk kez bb alıyorum. Rengi tenime tam oturdu bu kadar olabilir. İndirim dönemimde büyük boylarını stok yapacağım ürünler arasına girdi bile. Ten rengim epey açık bu renk bana tam oturdu. Koyu durmadı.
İsim: E** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Temmuz 2023

Yorum: Ablam için aldım beyaz ten gayet uyumlu oldu
İsim: n** p**
Tarih: 07 Temmuz 2022

Yorum: ya missha kalitesi :) rahat nefes aldırıyor. cildiniz cok sorunlu değilse cilt renk tonu esitsizligini gideriyor.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Indirimdeyken kaçırmadan stok yapıyorum. Kapatıcilik mükemmel ama kalip gibi durmuyor cok doğal. Beyaz tenliyim 21 numara tam oluyor. Sivilceye yatkın bir cildim olmasına rağmen sivilce yapmıyor.
İsim: T** T**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: beyaz tenliler de 21 numara mi almali cok fark var mi 13 no ile
Cevap: Merhaba beyaz ten için 13 numara uygun olacaktır.Sevgiler

Soru: Rx ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, Haziran ayı son haftası stok güncellemesi beklemekteyiz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: 23 numara ne zmn stoğa girer?
Cevap: Merhaba, Haziran ayı son haftası stok güncellemesi beklemekteyiz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: Satın alamadan tükendi . İndirim bitmeden tekrar stoğa girer mi öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, serimiz aralık ayı içerisinde stoklarımızda olacaktır. Sevgiler

Soru: 23 numara hangi cilt rengine uygun?
Cevap: Merhaba, 23 numara rengimiz buğday ten rengi için kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: bb kremin içeriğini soruyorum??
Cevap: Merhaba ürün içeriği;WATER CYCLOPENTASILOXANE ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ZINC OXIDE PROPYLENE GLYCOL TITANIUM DIOXIDE CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE PEG-10 DIMETHICONE GLYCERIN CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE ARBUTIN PARAFFINUM LIQUIDUM POLYETHYLENE TALC PHENYL TRIMETHICONE BEESWAX CI 77492 SODIUM CHLORIDE CI 77491 CI 77499 METHYLPARABEN PARFUM DIMETHICONE PROPYLPARABEN MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL SQUALANE ROSA CANINA FRUIT OIL SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL DISODIUM EDTA ADENOSINE BUTYLENE GLYCOL CERAMIDE NP LIMONENE HYDROXYCITRONELLAL BENZYL SALICYLATE ALPHA-ISOMETHYL IONONE LINALOOL HEXYL CINNAMAL FAGUS SYLVATICA BUD EXTRACT CITRONELLOL HYDROLYZED COLLAGEN LAMINARIA JAPONICA EXTRACT ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT HIZIKIA FUSIFORME EXTRACT CAPRYLYL GLYCOL BENZYL ALCOHOL 1,2-HEXANEDIOL CAPRYLHYDROXAMIC ACID SODIUM HYALURONATE PHENOXYETHANOL BENZOIC ACID TROPOLONE

Soru: icersinde paraben var mi
Cevap: Merhaba ürün içeriği;Water(Aqua), Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Mineral Oil, Phenyl Trimethicone, Talc, Arbutin, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Squalane, Adenosine, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, PEG-10 Dimethicone, Polyethylene, Beeswax(Cera Alba), Glycerin, Propylene Glycol, Caviar Extract, Algae Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Fagus Sylvatica Bud Extract, Ceramide 3, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Fragrance(Parfum), Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol May Contain: Titanium Dioxide(Ci 77891), Iron Oxides(Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)]

Soru: İçinde alkol bulunuyor mu
Cevap: Merhaba ürün içeriği;Su(Su), Siklometikon, Etilheksil Metoksisinamat, Çinko Oksit, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Madeni Yağ, Fenil Trimetikon, Talk, Arbutin, Hidrolize Kolajen, Dimetikon, Macadamia Ternifolia Tohum Yağı, Skualen, Adenosin, Setil PEG/PPG-10/1 Dimetikon, PEG-10 Dimetikon, Polietilen, Balmumu(Cera Alba), Gliserin, Propilen Glikol, Havyar Özü , Yosun Özü, Rosa Canina Meyve Yağı, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Tohum Yağı, Fagus Sylvatica Tomurcuk Özü , Seramid 3, Rosmarinus Officinalis (Biberiye) Yaprağı Ekstresi, Chamomilla Recutita (Matricaria) Çiçek Özü, Sodyum Hyaluronat, Sodyum Klorür, Koku(Parfüm), Metilparaben, propilparaben, Disodyum EDTA, Hidroksiizoheksil 3-Sikloheksen Karboksaldehit, Butilfenil Metilpropional, Benzil Salisilat, Hidroksisitronelal, Alfa-İzometil İyonon, Heksil Cinnamal, Linalool, Citronellol Şunları içerebilir : Titanyum Dioksit(Ci 77891), Demir Oksitler(Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)]

Soru: Deneme paketi varmı küçük? Tüm tonları deneyip alsam
Cevap: 20 ml olanı değerlendirebilirsiniz. Sevgiler

Soru: En açık rengi hangisi?
Cevap: Merhaba 13 numara serimizin en açık tonudur. Bilgilerinize

Soru: Merhaba ürün mat bitişli mi yoksa parlak mı
Cevap: Merhaba, M perfect cover bb krem serimiz nötr alt tona sahiptir ve nemli yapıdadır. M perfect cover bb krem RX serimiz ise sarı alt tona sahip, orta mat yapıda ve daha yoğun kapatma sağlamaktadır. Endişeniz ve ten renginizin alt tonuna göre seçim sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: sarı alt tonlu mu pembe alt tonlu mu
Cevap: Merhaba serimiz nötr alt tona sahiptir.Sevgiler

Soru: Merhaba Mat bitişli mi acaba
Cevap: Merhaba serimiz parlak ve nemli bir bitişe sahiptir.Sevgiler

Soru: Gunesten guzel korur mu, sivilce yapar mi
Cevap: Merhaba ürünümüz gün sonu arıtımına özen gösterilmesi durumunda tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Mat bir bitiş ve sabitlemek adına MISSHA A'PIEU Oil Control Film Powder XP (No.1/Clear White) birlikte değerlendirebilirsiniz. Yaz mevsiminde ek olarak güneş kremi kullanmanızı önermekteyiz.

Soru: Açık buğday tenliyim sarışın ve beyaz tenli de değilim ama 21 numarası olur mu
Cevap: Merhaba ten renginiz için 21 numara uygun olacaktır.Sevgiler

Soru: merhaba en açık rengi hangisi
Cevap: Merhaba serimizin en açık tonu 13 numaralı üründür. Sevgiler

Soru: methba flormar ivory kullaniyorum hangi renk olur bna
Cevap: Merhaba cilt tonunuz nedir?

Soru: İyi günler ürün kuru ciltler için uygunmu
Cevap: Merhaba kullanıma uygundur.Sevgiler

Soru: buğday tenliyim koyu durmasını istemiyorum aşırı beyaz da olmasın hangi rengini almalıyım? fondöten olarak creamy beige rengi kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba serimizin 23 numaralı ürünü uygundur.Sevgiler

Soru: Açık tenliyim hangi rengi uygun olur
Cevap: Merhaba açık buğday tene sahipseniz 21 numara uygun olacaktır.Sevgiler

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) Detay Resimler

Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem M Perfect Cover BB Cream Ex No: 21 ( 20 ml ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü