Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Alınmaya Değer Mi

Nergis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
545
0
0
Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Şuanki Fiyatı Ne Kadar 199.0 Tl'den Satılmaktadır.

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Gerçekten İyi Mi?

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Hakkında yaklaşık 884 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Ürün Detayları

_x000D_
NEDİR: Yoğun hyaluronik asit ve pantenol içeriği ile cildin ihtiyacı olan nemin kazanılmasına yardımcı olur ve cilde taze, ışıltılı bir görünüm kazandırmayı hedefler. Ciltteki kuruluğu giderir, cildi canlandırır ve cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur._x000D_
NASIL KULLANILIR: Serum, temiz ve kuru cilde uygulanır. Birkaç damla damlatıp cilde masaj yaparak uygulanır._x000D_
İÇERİK;Aqua, Hydroxyethylcellulose, Ahnfeltia Concinna Extract, Inulin,Panthenol, Glycerin, Fructose, Pentylene Glycol, Sodium Acetate, Sodium PCA,Hydrolyzed Collagen, Isopropyl Alcohol, Sodium Acetylated Hyaluronate,Triethanolamine, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol,Cellulose, Erythritol, Carrageenan, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, XanthanGum, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate_x000D_
UYARILAR:Harici kullanım içindir. Kullanmadan önce cildinizin ufak bir kısmına uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrası hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Göz ile temasından kaçının ve göz ile temas durumunda bol su ile yıkayınız. Direk güneş ışınlarından koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Yetişkinler içindir._x000D_
_x000D_

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Ürününün Satıcısı, WIWIFY Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin ürününü 199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Kullanıcı Değerlendirmeleri
199.0 Tl ye satışta olan Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
884 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: @bilgeatl önerisiyle aldımm mükemmel
İsim: B** N** A**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wiwify

Yorum: çok beğendim çok iyi nem veriyor sivilce tedavi sürecinde kullanıyorum teşekkür ederim 😊 @marskackinlari onerdiyse alıyorum
İsim: cigdem e.
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel stok yapmalık
İsim: Ç** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ekim 2023

Yorum: aynı markanın nemlendiricisi ile mükemmel kombine diyebilirim cilde ışıltı bırakıyor tabiki yımuşacık 😍 şişeyi yarıladım diyebilirim
İsim: M** N** B**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: rosacea hastalığım var düzenli kullanımda kızarıklıklarım geçti alın aldırın derim cildime iyi gelen nemlendiren en iyi ürün 👌🏼
İsim: A** E**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim cildim çok kuru çok deneme yapıyorum bu markayı kremiyle beraber kullanıyorum mutluyuö
İsim: **** ****
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: çok güzel bayıldım stok yapacağım
İsim: Ş** Y**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: nemlendiricisini stokladım bunu da bi denemek istedim akne tedavisi görüyorum yüzümdeki nemi korumam gerekiyor
İsim: M** G**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Bayılıyorum stok yapıldı
İsim: A** Y**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Yani gerçekten stoklamalık ürünnnn
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: öncelikle ürünü çok beğendim gerçekten yağlandırmadan çok güzel bir nem veriyor ışıl ışıl bir cilt sunuyor ayriyeten bir Türk markası olması şahsen benim gönlümü fethetti özellikle bu kadar da iyi olması çok hoş beklentimin çok üstünde yani birçok bilindik marka ya da taş çıkartacağını düşünüyorum kesinlikle tekrar alabilirim.
İsim: B** O**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: hızlı geldi ve çok güzeller kullanıyordum efsaneler. içindeki hediyeler için twiekkrler
İsim: G** R** g**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Daha önce nemlendiricisini kullanmıştım rosalı bir cildim olduğu için denemek istedim kokusu haricinde gayet memnunum
İsim: N** Ş**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: yanında hediyelerle birlikte hızlı ve sorunsuz elime ulaştı gerçekten çok iyi
İsim: s** k**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: bayıldım tek kelime ile bilge altıdan gördüm bu markayı ve severek kullanıyorum
İsim: M** k**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: alın aldırın yumuşacık yapıyor😻
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: harika bir ürün ❤❤❤
İsim: G** A**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Daha denemedim ama paketleme çok güzeldi notunuz için teşekkürler kutusu o kadar güzeldi ki atmaya kıyamadım😅
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: daha önce de kullanmıştım. gayet başarılı buluyorum. nemli cildime uygulayıp uyuyorum ve sabah yüzüm yumuşacık uyanıyorum
İsim: E** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün yüzü çok güzel nemlendiriyo kesinlikle alınması gerek bi ürün
İsim: H** K**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: çok iyi cildini çok güzel nemlendiriyor
İsim: a** c**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: @bilgeatl önerisi ile aldım. Çok güzel nemlendiriyor ve makyajım için güzel temel oluşturuyor wiwifynin 5 farklı ürününü aldım ve hepsinden çok memnunum hediye için de çok teşekkür ederim
İsim: m** k**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Güneş kremi ve nemlendiricisi favorim serumlarına da şans vermek istedim
İsim: R** G**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: çok güzel nemlendiriyor. su bazlı oluşu yağlı ciltler için çok iyi oldu
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Aralık 2023

Yorum: Paketleme çok güzel wiwify ürünlerini çok seviyorum
İsim: M** S**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: wiwify farkı derim
İsim: G** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Merhaba. Paketleme iyiydi. Kargo hızlıydı. Öneri üzerine aldım. Çok memnun kalınan ürünlerden. Teşekkürler
İsim: Selma K.
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: İlk izlenimim harika. ben önceki ürünümü çok seviyordum fakat bunu daha çok sevecek gibiyim. hem parfümsüz hem de cildim daha kolay emdi.
İsim: Ş** A**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bi ürün yüzü çok güzel nemlendiriyor
İsim: S** C**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum stoklayabilirsiniz 💞
İsim: Y** Y**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 17 yaşındaki biri için c vitamini mi tercih edersiniz yoksa bu nemlendirici serumu mu?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Nem için bunu, leke gidermek için c vitaminini tercih edebilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba. Çok fazla çeşit serum var. cildin parlak görünmesi için hangisi en etkili acaba?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Yaren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. C vitamin serum ürünümüzü tavsiye edelim efendim. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Sabah aksam her gün kullanılıyo mu
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Günlük kullanıma uygundur efendim 🥰 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: bu asit, niacinamid,göz serumu,yüz yıkama jeli, nemlendirici güneş kremi sabah rutininde makyaj öncesi nasıl kulanılmalı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Sabah cilt bakım rutininizde hyaluronik asit, niacinamide, göz serumu, yüz yıkama jeli, nemlendirici ve güneş kremi kullanımı için doğru sıralama ve uygulama yöntemleri cildinizin sağlığı ve makyajınızın dayanıklılığı için önemlidir. İşte adım adım bir sabah cilt bakımı ve makyaj öncesi rutini: Yüz Yıkama Jeli: Güne temiz bir ciltle başlayın. Cildinizi nazikçe yüz yıkama jeli ile temizleyin ve durulayın. Bu, gece boyunca ciltte biriken yağ ve kirleri temizler. Hyaluronik Asit: Cildinizi kuruladıktan sonra, hyaluronik asit içeren serumu uygulayın. Hyaluronik asit, cildi nemlendirir ve cildin alt katmanlarına nüfuz eder. Serumun cilde tamamen emilmesini bekleyin. Niacinamide: Hyaluronik asitin üzerine niacinamide içeren bir ürün uygulayın. Niacinamide, cilt tonunu eşitlemeye ve cildin dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda cilt bariyerini güçlendirir. Göz Serumu: Göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş bir göz serumu kullanın. Göz serumunu nazikçe parmak uçlarınızla göz çevrenize taplarken uygulayın. Nemlendirici: Tüm yüzünüze uygun bir nemlendirici uygulayın. Bu, cildinizi nemlendirecek ve cilt bakım ürünlerinin cildinizde kilitlenmesine yardımcı olacaktır. Güneş Kremi: Son adım olarak, geniş spektrumlu bir güneş kremi uygulayın. Güneş kremi, cildinizi UV ışınlarının zararlı etkilerinden korur ve cilt sağlığınızı korumak için kritik öneme sahiptir. Güneş kremini, makyajdan önce tamamen emilmesi için birkaç dakika bekleyin. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba dudak kuruluğu için dudaklarıma kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Kremle kilitlerseniz ürünü kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Yani C vitamini olan ve b5 birlikte kullanabılır mıyım sıralama nasıl olmalı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Önce c vitaminini kullanıp serumlar arası 10-15 dakika beklemenizi tavsiye ederiz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: nasıl kullanılır acaba daha önce hiç serum kullanmadımda
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Nemli cildinize birkaç damla kullanıp ardından üstüne nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanıma uygundur . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Kullanımı nasıl olmalı bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. NASIL KULLANILIR: Serum, temiz ve kuru cilde uygulanır. Birkaç damla damlatıp cilde masaj yaparak uygulanır. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba hyaluronic acid serum ve Botanikel kolejen serum .Arbutin serumu nasıl aralıkla kullanmalıyız 3 nü üst üste sürsek olurmu ve makyaj yaparken hangisini kullanmalıyız?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Kullanım Sıklığı ve Sırası: Hyaluronic Acid Serum (Hyaluronic Acid 2% B5): Her gün sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Cildinize nem kazandırmak ve daha dolgun bir görünüm sağlamak için ilk adım olarak bu serumu uygulayın. Botanikal Kolajen Serum: Her gün sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Hyaluronic Acid Serum'un hemen ardından bu serumu uygulayarak cildinize sıkılaşma ve yenilenme desteği sağlayabilirsiniz. Arbutin Serum: Günde bir kez kullanmanızı öneririm, tercihen akşamları. Cilt tonunu eşitlemek ve leke görünümünü azaltmak için ideal bir serumdur. Serumları Üst Üste Kullanma: Evet, Hyaluronic Acid Serum, Botanikal Kolajen Serum ve Arbutin Serum'u üst üste sürebilirsiniz. Bu sıralama ile cildiniz hem nemlendirici hem de leke karşıtı faydalar sağlayacaktır: Hyaluronic Acid Serum Botanikal Kolajen Serum Arbutin Serum Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba ürün vegan ama içerik kısmında kolajen içeriği var ve bitkisel olduğu belirtilmemiş
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Ürünümüz tüm testlerden başarıyla geçmiştir . Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz 😊 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: İyi günler botanik kolojen peeleng ve c vitamini serum ile kullanımı nasıl olmalı ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim .
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Sabahları C vitamin serumu kullanabilirsiniz, peeling serumumuzu da 2 haftada 1 akşam kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba hamilelikte kullanıma uygun mudur 😊
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Öncelikle, anne adaylığınızı kutluyoruz efendim, evladınıza sağlıklı ve huzurlu kavuşmanızı diliyoruz. Hamileliğiniz süresince kullanıcağınız bütün ürünleri doktor kontrolünde kullanmanızı öneriyoruz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba ürünün içerik listesi nedir acaba?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 İçindekiler: Aqua, panthenol, ınulın, pentylene glycol, hydroxyethylcellulose, ahnfeltıa concınna extract, sodıum acetate, glycerın, fructose, hydrolyzed collagen, ısopropyl alcohol, sodıum pca, sodıum acetylated hyaluronate, ethylhexylglycerın, sodıum hyaluronate, trıethanolamıne, carrageenan, xanthan gum, sodıum benzoate, cellulose, sodıum hyaluronate crosspolymer, phenoxyethanol, erythrıtol, hydrolyzed sodıum hyaluronate. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Yüze dolgunluk verir mi
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu, cildinize sadece nem kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda dolgunluk ve canlılık vererek ışıltılı bir görünüm sunar. Formülündeki %2 Hyaluronik Asit ve B5 vitamini, cildinizin nem seviyesini artırarak daha sıkı ve dolgun bir his sağlar. Bu etkili kombinasyon, cildinize uzun süreli bir nemlendirme sunar ve zamanla cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Günlük kullanımda, WIWIFY Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu ile cildinizin tazelendiğini ve daha elastik hale geldiğini fark edeceksiniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba içinde başka asit var mı niacinamide gibi soyucu? yoksa sadece hyaluronic mi yani güneşe karşı hassasiyet yaratacak bir asit var mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Yaren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Sadece hyalüronik asit formu bulunmaktadır efendim. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba yuzumde çoğu zaman küçük küçük sivilceler çıkıyor özellikle de anlımda bir de burnumun üstünde ve cenemle dudak hizasi arasında kalan kısım da çok siyah noktalarim var neler almalıyım nasıl bir rutin izlemeliyim acaba önerir misiniz ve tonik almalı mıyım sizce
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. 1. Temizleme: Sabah ve akşam, cildinizi derinlemesine temizlemek için WIWIFY Arındırıcı Tazeleyici Yüz Temizleme Jeli'ni kullanın. Aloe vera ve papatya özleri içeren bu jel, cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve tazeler. Jel formülü sayesinde cildinizdeki kir ve yağı nazikçe uzaklaştırır. 2. Tonik: Temizleme işlemi sonrasında, gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve cildinizi dengelemek için WIWIFY Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik'i (Glycolic Acid 5% BHA) kullanın. Bu tonik, ölü deriyi temizler, gözenekleri sıkılaştırır ve cildinizi yeniler. 3. Serum: Sabahları, cilt tonunuzu eşitlemek ve cildinizi aydınlatmak için WIWIFY Arbutin Brightening Serum'u kullanın. Bu serum, cilt tonu eşitsizliklerini dengeler ve canlı bir cilt görünümü kazandırır. Geceleri ise, cildinizi onarmak ve beslemek için WIWIFY Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı, Besleyici Retinol + Vita-a Serum'u uygulayın. Retinol içeriği sayesinde cildinizi yeniler ve yaşlanma belirtilerine karşı korur. 4. Nemlendirme: Sabah ve akşam, cildinizi derinlemesine nemlendirmek için WIWIFY Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi'ni kullanın. Bu krem, hyaluronik asit ve bitkisel kolajen desteği ile cildinizi nemlendirir ve sıkılaştırır. 5. Göz Çevresi Bakımı: Göz çevrenizdeki koyu halkalar ve torbalar için WIWIFY Göz Altı Torbalanma Aydınlık Göz Altı Görünüm Destekleyici Bakım Serumu'nu kullanın. Bu serum, göz çevresindeki yorgunluğu alır ve aydınlık bir görünüm kazandırır. 6. Güneş Koruması: Gündüzleri cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için WIWIFY Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+'yi uygulayın. Bu güneş kremi, cildinizi UV ışınlarına karşı korurken aynı zamanda leke oluşumunu önler ve cilt tonunuzu eşitler. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba nemli cilde uygulamak için önce nemlendirici daha sonra bunu mu sürmeliyiz
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Nemli, hafif ıslak cilde uygulayıp üstüne nemlendirici kullanmalısınız . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba içeriğini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌İçindekiler: Aqua, panthenol, ınulın, pentylene glycol, hydroxyethylcellulose, ahnfeltıa concınna extract, sodıum acetate, glycerın, fructose, hydrolyzed collagen, ısopropyl alcohol, sodıum pca, sodıum acetylated hyaluronate, ethylhexylglycerın, sodıum hyaluronate, trıethanolamıne, carrageenan, xanthan gum, sodıum benzoate, cellulose, sodıum hyaluronate crosspolymer, phenoxyethanol, erythrıtol, hydrolyzed sodıum hyaluronate. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Hyalüronik Asit le C vitamini serumunu ilk defa kullanmaya başlayacağım nasıl kullanmamı önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 WIWIFY Hyaluronik Asit Serumu ve C Vitamini Serumu'nu cildinize ilk kez uygulayacak olmanız harika bir adım! Bu iki güçlü formül, cildinizi derinlemesine nemlendirip, parlaklık ve aydınlık kazandırmaya yardımcı olacaktır. Kullanım önerisi: Sabah rutini: Öncelikle cildinizi WIWIFY Yüz Temizleme Jeli ile temizleyin. Ardından, birkaç damla Hyaluronik Asit Serumu uygulayarak cildinizi nemlendirin. Nemlendirici adımınızın ardından WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+ ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun. Akşam rutini: Cildinizi temizledikten sonra, gece yatmadan önce C Vitamini Serumu uygulayın. Bu serum cilt tonunu eşitleyip, aydınlık bir görünüm sağlar. Ardından yoğun nem için WIWIFY Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Krem’i kullanabilirsiniz. Her iki ürünü de düzenli kullanarak, kısa sürede cildinizin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz! Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: ürün yüzümde sivilce fazlasıyla sivilce yaptı zamanla düzelir mi yoksa bırakmalı mıyım
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Cildiniz kusma döneminden geçiyor olabilir, ara verip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin Ürünün Fotoğrafları

Yoğun Nemlendirici Bakım Serumu (Hyaluronic Acid 2% B5) Tüm Cilt Tipleri İçin En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü